ראש עיריית ר"ג  "לא קנה" את הקמפיין עם דגל פלסטין

דגל פלסטין בכל הארץ – חוץ מרמת גן בעקבות דרישת ראש העיר רמת גן הוסר דגל פלסטין מכרזות הפרסום של תנועת 'מפקדים למען ישראל' הקמפיין של מפקדים למען ביטחון ישראל מעטר כמעט כל עיר בישראל.

קרא עוד...

עפ"י הסקר, הדרך השכיחה ביותר לפנות לרשות המקומית היא באמצעות מפגש אישי עם פקיד ובנוסף פונים התושבים באמצעות הטלפון ו/או האינטרנט.

הסקר החברתי של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה קובע: חולון במקום הראשון בשביעות הרצון מתפקוד הרשות המקומית 76% מתושבי העיר מעריכים באופן חיובי את תפקוד העירייה 73% סבורים כי עיריית חולון מספקת שירותים באופן שוויוני מוטי ששון: "העירייה תמשיך לשפר את השירותים העירוניים ללא הרף למען התושבים" במסגרת הסקר החברתי של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה לשנת 2015, שפורסם היום, נכלל פרק על עמדות הציבור כלפי תפקוד הרשויות המקומיות.

קרא עוד...

שכפול מפתחות לרכב בתל אביב – דגשים וטיפים

מהו תפקידו של מנעולן?

מנעולן יכול לשמש אתכם כאיש מקצוע המספק פתרונות בשלל רב של בעיות. מנעולן יכול לתקן מנעולי דלתות תקולים, להחליף מנעולים פרוצים ולהתקין מנעולים נוספים. מנעולן יכול לשמש אתכם גם כאיש מקצוע המספק שירותי שכפול מפתחות לרכב, תיקונם או שחזור שלהם בעת אובדן. בכל אחד מן המקרים, חשוב לבחור באיש המקצוע הראוי ביותר לשם ביצוע המשימה. היות ומדובר ברכוש רגיש, יקר ומהותי לחייכם, יש לבצע סקר שוק מקיף בטרם בחירת המנעולן אשר תפקידו בידיו את מפתחות רכבכם. במאמר הבא נפרט כל מה שחשוב לדעת אודות שכפול מפתחות לרכב בתל אביב.

קרא עוד...

הרב חנוך זייברט, ראש עיריית בני-ברק משמיע דברי ברכה נרגשים ל-25 בנות ואימהותיהן, שחגגו בצוותא את בת המצווה, באולם הישיבות של מועצת העירייה.

יום יחודי ומרגש של חגיגה בצוותא של 25 בנות מצווה עם אימהותיהן הקשורות למרכז "עצמה" לחיזוק חברתי של עיריית בני-ברק, התקיים באולם הישיבות של מועצת העירייה, תחת הכותרת "קשר בין בת לאם", ביזמת גב' רחל שווימר, מלווה קהילתית של המרכז.

קרא עוד...

בזק בינלאומי הקימה מערך טלפוניה מתקדם בעיריית חולון. המערכת החדשה תשרת את כלל מוקדי השירות והחירום של העירייה ותכלול 5 שנות שירות ואחריות. היקף העסקה מוערך בכ-1.5 מיליון ש"ח

קרא עוד...

נפתח אליעזר – מרכז הצעירים החדש של חולון. צילום: טל קירשנבאום

לצעירים יש בית - אליעזר - מרכז הצעירים החדש של חולון נפתח רשמית באירוע רב משתתפים שהתקיים בשבוע שעבר, במעמד ראש העיר, מוטי ששון ובהשתתפות חנה הרצמן, מנכ"לית העירייה ומכובדים רבים נוספים.

קרא עוד...