כלים

בתחרות מלכת היופי של הפרות במעמד שרת החקלאות אורית נוקד זכתה הפרה פנינה ממשק צור בבאר טוביה בתואר מלכת היופי של הפרות לשנת 2012

היום, יום שישי 25.5 התקיימה "תחרות מלכות היופי של הפרות" במסגרת אירועי חגיגות החלב בבאר טוביה. הפרה פנינה ממשק צור בבאר טוביה היא הזוכה המאושרת בתחרות הפרה הכי יפה.

במסגרת התחרות 18 פרות מרפתות ברחבי הארץ הגיעו היום לבאר טוביה להבחן לתחרות "מלכת היופי של הפרות" בחסות התאחדות מגדלי הבקר וחברת "שיאון". השופט הבינלאומי דוד בן עוזיאל הסתובב הבוקר בין הפרות ובחן את גודל העטין, מבנה הרגליים, תנובת החלב ופרמטרים מקצועיים נוספים ולבסוף הוכרזה הזוכה.

הפרס הראשון לבעלי הפרה היפה הוא ע"ש איתמר צור הי"ד והינו זוג כרטיסי טיסה ושהייה בתערוכת dairy expo., במדינת וויסקונסין בארה"ב.

את הפרס הראשון לפרה ולבעליה העניקה שרת החקלאות הגברת אורית נוקד שסיכמה את האירוע ואמרה כי"חג שבועות הוא הזדמנות מצוינת לחבר את האוכלוסייה העירונית אל הכפר ואל החקלאות המפוארת שיש לנו. אני בטוחה שגם בשנה הבאה תמשיך הפרה הישראלית להחזיק בשיא עולם של תנובת חלב"

תחרות מלכת היופי של הפרות מתקיימת זו השנה החמישית במסגרת אירועי חגיגות החלב בבאר טוביה. בשדות באר טוביה בין התאריכים- 25-27 למאי 2012. "חג החלב" חווים את חג השבועות במלוא הדרו עם כל סממני החג: טקס הבאת בביכורים, קישוט עגלות תהלוכה לחג, ביתני תוצרת חקלאית טרייה מהמשק, ביתני יצירה והפעלה לילדים סביב חג השבועות, מופעי סוסים וטרקטורונים, תערוכת תמונות וכלים חקלאים.

כיאה לאירוע בעל אופי חקלאי, ברחבת המתחם ביתני תוצרת חקלאית כחול לבן, של חקלאי היישוב אשר יציגו את מרכולתם ובמקום יערכו טעימות של דבש, ירקות טריים, זיתים, ביצים ומוצרי חלב וניתן יהיה לרכוש סל ביכורים של מוצרים אלו וליהנות ממוצרי חקלאות טריים מהמשק. עוד בחגיגות החלב, שפע של פעילויות לילדים ומשפחות ברוח החג, פינות יצירה להכנת סלי ביכורים, עפיפונים, סדנאות הפעלה ברוח החג- חיפוש מחט בערמה של שחת, פינת ליטוף של חיות משק, משחקים סביב נושא הפרה לכבוד שבועות: יצירה בבלונים בשחור לבן, משחק היתולי לניחוש משקל הפרה, צילום עם פרות ועוד.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS