לאור הפרסומים על הסכם מד"א עם הסהר האדום הנוגעים לפעילות מד"א ביהודה ושומרון קורא ח"כ אריה אלדד דרך עמוד הפייסבוק ואתר הבית שלו באינטרנט לתורמים להפסיק את תרומתם הכספית למד"א ולהעביר התרומות ישירות לבנקי הדם של בתי החולים, ארגוני הצלה ורפואה או ישירות למועצות המקומיות ביו"ש

ח"כ אלדד כתב בפייסבוק שלו:

מד"א החליטה להפסיק רכש אמבולנסים ביהודה ושומרון, הסירה את סמלי הארגון מהאמבולנסים הפועלים באזור זה והחליטה כי עובדי מד"א הפועלים ביו"ש לא ילבשו את מדי הארגון.

כל הפעולות הללו נעשו ככניעה לדרישות של "הסהר האדום הפלשתינאי"וכתנאי לצרוף מד"א ל"צלב האדום הבינלאומי". מד"א חתם על מזכר הבנות מביש שבו הוא מכיר בבלעדיות של הסהר האדום הפלשינאי לפעול ביו"ש ובמזרח ירושלים ומתחייב לא לפעול באזורים אלו תחת סמל מד"א אלא באמצעות גוף אחר, שלא יישא את סמלי הארגון.

גם כשמד"א פועל בחו"ל במשלחות הומניטאריות הוא מתבייש בסמלו והתחייב לפעול תחת - סמל "מעויין אדום". עתה הוסיף מד"א - במגעיו עם הצלב האדום הבינלאומי - חטא על פשע והתחייב שלא לרכוש אמבולנסים ליו"ש מכספי תרומות המתקבלות במד"א.

הסברי מד"א - כאילו מחיקת הסמלים "נוגע לכל האמבולנסים של המועצות המקומיות בארץ" אינו אלא מכבסת מלים פחדנית הבאה להסתיר כניעה לדרישות הערבים, בגיבוי הצלב האדום הבינלאומי. החברות בארגון מקנה לישראל כמה דולרים בשנה, ובעיקר יוקרה וכיבודים לעסקני מד"א המרחפים בעולם מכנס לכנס.

אני קורא לכל התורמים למד"א להפסיק לאלתר את תרומותיהם לארגון, להודיע למד"א על צעדם זה, ולהפנות תרומותיהם ישירות לבנקי הדם של בתי החולים השונים, לארגוני הצלה ורפואה ראשונית שונים (דוגמת "איחוד הצלה") הממשיכים לפעול ביו"ש בגאווה רבה ותוך הרגשת שליחות, או ישירות למועצות ולעיריות ביו"ש המפעילות אמבולנסים ואינן מקבלות עוד סיוע ממד"א.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS