לחץ יומיומי מודרני מביא לחוסר איזון שגורם לתופעות גופניות רבות ואף תחלואה. נטורופתיה עוזרת בהתמודדות עם הסטרס ומאפשרת לגוף לעבוד ביעילות במניעת מחלות, איך זה עובד? מדריך גוף ונפש

קרא עוד...

עיסוי רפואי

סדר היום אצל רבים הינו עמוס במיוחד והדבר ניכר גם במאמצים הפיזיים שגופם עובר. למעשה, גוף האדם בנוי היטב וכאשר הבריאות טובה וכושר הגופני גבוה אזי הוא מסוגל לעמוד במעמסות גדולות. יחד עם זאת, יש לאפשר לכל גוף, ולו החסון ביותר, מנוחה שגרתית הנדרשת מדי יום.

קרא עוד...

רפאל רוזנסקי - מטפל ברפואה סינית

תורת הרפואה הסינית היא תורת עתיקת יומין אשר היא מלווה את האנושות מזה אלפי שנים. הבסיס של הדברים הוא הטענה שהאדם זקוק לאיזון נכון בין הגוף לבין הנפש. כאשר ישנו איזון כזה יחד עם הרמוניה של האדם עם עצמו הוא מצליח לרפא את עצמו ולטפל באופן טבעי בכאבים ושאר תחלואות. יש לגוף יכולת מדהימה לרפא את עצמו, רפואה סינית מחזירה לגוף את היכולות שאבדו לו ומחזירה את זרימת האנרגיה בגוף למצב תקין.

קרא עוד...

סדרת רגיעון  (צילום: קרול מישר)

לקראת "עונת הבחירות" הבאה עלינו "לטובה" (מקדם לחץ לאומי...) מגיש מותג "הדס" - מהמובילים בישראל בתחום הויטמינים ותוספי התזונה, את סדרת רגיעון לכל בני המשפחה. כל אחד והרגיעון שלו: לילדים בסירופ ללא סוכר, לבני העשרה בבקבוקון קטן, קל לנשיאה,לבוגרים בטבליות ייחודיות ליום או ללילה.

קרא עוד...

וריקוצלה טיפול בדיקור סיני

רגע לפני שנסביר כיצד דיקור סיני יכול לסייע במקרים של וריקוצלה נסביר מעט על התופעה. מצב של וריקוצלה הוא מצב גופני שכיח שגורם לבעיות בתחום הפוריות אצל גברים. על אף השכיחות הרבה של התופעה גברים רבים אינם מודעים לבעיה ואינם יודעים כלל שהם סובלים מוירקולציה.

קרא עוד...

איך בוחרים מטפל בדיקור סיני

קבלתם החלטה טובה להתחיל לטפל בעצמכם בשיטת טיפול טבעית ואפקטיבית במיוחד? מחקרים רבים הוכיחו מעל לכל ספק את היעילות של הדיקור הסיני. בחירה נכונה של מטפל בדיקור סיני תתמקד בהכשרה המקצועית, ניסיון ותחום התמחות, העדפה אישית שלכם ונתונים כמו מיקום, זמינות ואפשרות להשתמש בפוליסת הביטוח שברשותכם.

הכשרת המטפל

על מנת לעסוק בתחום הרפואה הסינית על כל מטפל לעבור הכשרה מקצועית. כדאי לשאול כל מטפל בדיקור סיני היכן הוא למד? כמה שנים או למד? אלו תעודות נוספות יש לו? האם הוא היה מעורב גם בהוראה?

ניסיון ותחום התמחות

בכדי להיות בטוחים ביכולת של המטפל לתת לכם מענה לבעיה הרפואית הספציפית שלכם חשוב לברר מראש מהם תחומי ההתמחות שלו. כך למשל, ישנם מטפלים בדיקור סיני עם התמחות בטיפול בבעיות פוריות, כאבי ראש, שיכוך כאבים, אלרגיות, נשים בהריון, ספורטאים, בעיות גיל המעבר, שיקום אחרי ניתוחים ועוד. לרב המטפלים הטובים תהיה רשימה ארוכה של תחומי התמחות. חפשו מידע על תחומי ההתמחות של המטפלים באתר האינטרנט של הקליניקה או שתתקשרו ותשאלו.

אל תשכחו לשאול גם כמה שנות ניסיון יש למטפל. ניסיון בתחום הדיקור משחק תפקיד חשוב ביכולת האבחנה ובאפקטיביות של הטיפול.

העדפה אישית שלכם

זהו השלב בו אתם בוחנים את התחושה שלכם בקליניקה או במהלך השיחה הראשונית עם המטפל. כדאי לבחור מטפל שאתם מרגישים רגועים ונינוחים במחיצתו. טיפולי דיקור סיני הם אינם טיפולים פולשניים אך בכל זאת כדאי לבחור נכון במטפל שמשרה אווירה נעימה. היכולת שלכם להיות רגועים במהלך הטיפול משמעותית להצלחתו. חפשו מטפל שאתם סומכים עליו, רגועים במחיצתו ומרגישים חופשיים לשאול אותו שאלות.

מיקום וזמינות

מראש כדאי לבחור בקליניקה נוחה לגישה מבחינת מיקום. אל תבחרו בקליניקה רחוקה מאוד או בקליניקה במיקום בעייתי לגישה. כמו כן, חשוב לוודא שיש לקליניקה אפשרות לתאם בעבורכם תורים בשעות המתאימות לכם ובתאריכים המבוקשים. אם מצאתם מטפל בדיקור סיני עם המלצות טובות אך התורים הפנויים היחידים הם רק בעוד כמה חודשים – כדאי לחפש מטפל אחר. לא תרצו לחכות כל כך הרבה זמן.

עלות הטיפול

כל מטפל בדיקור סיני בו אתם מעוניינים כדאי לשאול מהי עלות הטיפול והאם ישנה אפשרות לתשלומים. חשוב לזכור שמדובר בסדרת טיפולים ולא בטיפול יחיד. עליכם להיערך כלכלית בהתאם. אם יש ברשותכם פוליסת ביטוח בריאות שמכסה טיפולי רפואה סינית כדאי לחפש מטפל בדיקור סיני שעובד עם חברות הביטוח, מספק קבלות ומאפשר שימוש בפוליסה שלכם.

גרינטוס 100% טבעי לילדים מעל גיל שנה 60 שח בפארמים  ובבתי מרקחת (צילום: אלון גנון)

חברת פרמה גורי משיקה סירופים ייעודים להקלה על גירוי בזמן השיעול הרשומים כ MEDICAL DEVICE . 2 הסירופים בסדרה יעילים, מוכחים קלינית וגם טבעיים. הם מיועדים למבוגרים ולתינוקות מגיל שנה, ללא צורך במרשם רופא.

קרא עוד...