כאבים באזור פי הטבעת

דיקור סיני הינו חלק אינטגרלי מרפואה סינית מסורתית הכולל החדרת מחטים דקות לנקודות ספציפיות בגוף כדי להמריץ את זרימת האנרגיה ולקדם ריפוי. אין ספק לגבי יעילות הדיקור במצבים שונים, כולל כאבים באזור פי הטבעת.

יתרונות של דיקור סיני בטיפולי הכאבים באזור פי הטבעת

סימפטומים לפי אבחון:

Proctalgia Fugax: זהו מצב המאופיין בכאב פתאומי, חמור, דמוי התכווצות באזור פי הטבעת והפי הטבעת. זה מתרחש לעתים קרובות בלילה אך גם ביום, אחרי בקור בשירותים ועוד. הכאבים יכולים להימשך מספר דקות אך לפעמים גם שעות.

תסמונת Levator Ani: מצב זה כרוך בעוויתות שרירים ואי נוחות ברצפת האגן, מה שעלול לגרום לכאבים באזור פי הטבעת.

מצבים נוירולוגיים: כמה מצבים או פציעות נוירולוגיות עלולים להשפיע על השרירים ברצפת האגן ולהוביל להתכווצויות שרירים ולכאבים.

הפרעות שרירים אנאליים: מצבים המשפיעים על שרירי הסוגר האנאלי, כגון ספסטיות או דיסטוניה, עלולים לגרום להתכווצויות לא תקינות ואי נוחות.

מתח וחרדה: מתח וחרדה רגשיים עלולים להוביל למתח שרירים ולעוויתות בחלקים שונים בגוף, כולל באזור פי הטבעת.

להלן כמה יתרונות ושיקולים אפשריים לשימוש בדיקור סיני בטיפול בכאבים באזור פי הטבעת:

שיכוך כאבים: דיקור סיני משמש כטיפול יעיל בכאב ואנשים מדווחים על הקלה משמעותית לפעמים כבר אחרי הטיפול הראשון. דיקור סיני מעורר שחרור של אנדורפינים, משככי הכאבים הטבעיים של הגוף המסיעים בהפחתת כאבים.

שיפור מחזור הדם: דיקור סיני עשוי לשפר את זרימת הדם באזור הפגוע, מה שיכול לקדם ריפוי ולהקל על כאבים.

הרפיה: הרפיה המושרה על ידי דיקור סיני מסייעת בהפחתת מתח ועוויתות שרירים באזור פי הטבעת, שיכול מיד לתרום להקלה בכאבים.

גישה הוליסטית: דיקור סיני מחשיב את הגוף כמכלול ומטפל מיומן בדיקור עשוי להתמקד בנקודות ספציפיות הקשורות לכאבים, לבריאות מערכת העיכול ועוד.

תופעות לוואי מינימליות: דיקור סיני נחשב בדרך כלל לבטוח מאוד כאשר מבוצע על ידי מטפל מוסמך. יכולות להיות תופעות לוואי מינימליות כגון סימן כחול על פני העור.

במקרים מסוימים, דיקור סיני עשוי לשמש כחלק מתוכנית טיפול רחבה יותר הכוללת שינויים תזונתיים, שינויים באורח החיים וטיפולים רפואיים קונבנציונליים.
ניתן להקטין ואף להעלים כאבים באזור פי הטבעת. תפנו למטפל מוסמך בדיקור סיני עם ניסיון מוכיח בתחום.

קרא עוד...

רפאל רוזנסקי מטפל בדיקור סיני

הרפואה הסינית מלווה את האנושות מזה אלפי שנים. אם טרם התנסיתם בטיפול דיקור סיני לדיכאון וחרדה או לכל מטרה אחרת – הגיע הזמן שתגלו עולם מרתק של רפואה טבעית. טיפולי דיקור סיני מצליחים להביא הקלה משמעותית במקרים של דיכאון וחרדה אצל גברים ונשים בכל הגילאים. הדיקור הסיני מתייחס אל הגוף והנפש כמכלול אחד והתוצאות מדברות בעד עצמן.

מתי אפשר לעבור טיפול דיקור סיני לדיכאון וחרדה?

טיפולי דיקור סיני אינם כרוכים בתופעות לוואי. אין כל חובה להמתין עד לרגע בו תהיה לכם אבחנה מדויקת, ניתן לפנות לקבלת טיפול דיקור בהקדם האפשרי. דיקור סיני לדיכאון וחרדה מתאים למקרים של דיכאון ראשון, דיכאון חוזר, דיכאון כרוני. במקרים של חרדות כדאי לפנות לטיפול בכל שלב. טיפולי דיקור סיני לדיכאון וחרדה אפשר לשלב יחד עם טיפול תרופתי או טיפול פסיכולוגי בשיחות. אין לדיקור הסיני תופעות לוואי, אפשר לחזור לשגרה מיד לאחר הטיפול.

איך מרגישים בזמן דיקור סיני?

אם אתם מתעדים לעבור טיפול דיקור סיני לראשונה החשש שלכם מוצדק לחלוטין. חשוב שתדעו שטיפולי דיקור מתבצעים באמצעות מחטים דקות, סטריליות וחד פעמיות. אלו הן מחטים דקות יותר מהמחטים שאנחנו מכירים ממזרקים או בדיקות דם. הצבת המחטים בנקודות הדיקור כמעט ואינה מורגשת כלל. במהלך הטיפול תתבקשו לשבת על כורסה או לשכב על מיטה למשך 20-40 דקות. את נקודות הדיקור יבחר המטפל לאחר אבחון שמתבצע במהלך פגישת הטיפול הראשונה. אתם מוזמנים להירגע במהלך הטיפול עם מוזיקה שאתם אוהבים. האווירה בקליניקה רגועה ונעימה.

איך דיקור סיני מטפל בדיכאון וחרדה?

מחטי הדיקור משפיעות על מערכת העצבים ומעודדות הפרשת חומרים משפרי מצב רוח. יש לדיקור הסיני את היכולת לגרום לכם להרגיש טוב יותר. טיפולי דיקור סיני לדיכאון וחרדה נועדו גם לשחרור חסימות בזרימת האנרגיה שגורמות למועקה נפשית ותחלואה גופנית. בנוסף, דיקור סיני ממריץ את זרימת הדם, מחזק את הגוף, מזרז תהליכי החלמה ומטפל לפי צורך בבעיות במערכות הגוף. ההסתכלות על הגוף והנפש כמכלול אחד מאפשרת הגעה לתוצאות טובות גם במקרים בהם הרפואה הקונבנציונלית אינה מצליחה לפתור את הבעיה או לזהות אותה.

מי מבצע טיפולי דיקור סיני?

את טיפולי הדיקור יש לבצע באמצעות מטפל בדיקור סיני מקצועי ומוסמך עם התמחות בטיפול בדיכאון וחרדה. בקשו מהמטפל להציג בפניכם את התעודות והמלצות. בחירה נכונה תהיה מטפל מנוסה, מוסמך, מקצועי, אמין ובעל יכולת מוכחת לסייע במקרים דומים לזה שלכם.

קרא עוד...

דיקור סיני לאין אונות

בעיות בתפקוד במיני הפכו בשנים האחרונות נפוצות. תופתעו לגלות שגברים רבים סובלים מבעיית אין אונות בגילאים צעירים וגם בגילאים מבוגרים. הגורמים לבעיה מגוונים, אבחון נכון הוא הבסיס לטיפול יעיל. הבשורה הטובה שיש לנו היא שיש פתרון לבעיות אין אונות! דיקור סיני לאין אונות מצליח להשיג תוצאות מרשימות ללא שימוש בתרופות וללא הליכים פולשניים. טיפולי דיקור סיני לאין אונות ניתנים בקליניקה פרטית באופן דיסקרטי.

כיצד מתבצע טיפול דיקור סיני לאין אונות?

הטיפול בבעיה מתחיל בפנייה טלפונית שלכם אל המרפאה לטובת תיאום פגישת אבחון. כבר במהלך השיחה הראשונה תצליחו להתרשם מהמקצועיות של המטפל ולקבל מושג ראשוני אודות הכימיה ביניכם. השלב הבא יהיה תיאום של אבחון וטיפול ראשון. טיפולי דיקור סיני ניתנים מסיבות רבות כך שאיש פרט למטפל לא צריך לדעת מדוע אתם מגיעים אל הקליניקה. פגישת הטיפול הראשונה משמשת גם לאבחון וגם לדיקור ראשוני.

אבחון מתבצע באמצעות תשאול וסקירת רקע רפואי. לאחר השלמת האבחון המטפל יסביר אודות הטיפול, יבחר את נקודות הדיקור ויציב את המחטים. חשוב לציין שטיפולי דיקור סיני לאין אונות מתבצעים באמצעות מחטים דקות מאוד, סטריליות וחד פעמיות. המחטים כה דקות עד כי לא תרגישו בהן כלל. הדיקור הסיני מעודד בגוף תגובות של ריפוי, זירוז זרימת הדם, פינוי רעלים, שחרור חסימות בזרימת האנרגיה, שיפור מצב הרוח, הפחתת מצבי דלקת. להשגת התוצאות הטובות ביותר יהיה עליכם להתמיד בסדרת טיפולים. מחקרים הוכיחו מעל לכל ספק את ההשפעה החיובית של טיפולי דיקור סיני על הגוף והנפש.

מה גורם לבעיית אין אונות?

מצב של אין אונות מוגדר כאשר הגבר אינו מצליח מסיבה כלשהי להגיע לזקפה או להחזיק בה. הגורמים לבעיה עשויים להיות רגשיים או פיזיולוגיים. בעבר נהוג היה לחשוב שהמקור לבעיית אין אונות הוא בעיקר רגשי, כיום ידוע שרק ב-20% מהמקרים הגורם הוא רגשי. דיקור סיני לאין אונות מצליח להביא לתוצאות גם במקרים של גורמים רגשיים וגם במקרים של גורמים פיזיולוגיים. בעיות בזרימת הדם עלולות לגרום לאין אונות, תפקוד תקין של כלי הדם חיוני להנעה מהירה של דם. גורם נפוץ נוסף לאין אונות הוא נטילת תרופות שהפגיעה בתפקוד המיני היא תופעת לוואי צפויה.

טיפולי דיקור סיני לאין אונות מצליחים להחזיר את הגוף והנפש למצב מאוזן. הרפואה הסינית רואה בגוף ובנפש מכלול אחד, הטיפול מתמקד בכל מערכות הגוף שזקוקות לחיזוק ומשיג תוצאות גם בגילאים צעירים וגם בגילאים מבוגרים.

קרא עוד...

רפאל רוזנסקי מטפל בדיקור סיני

איך לבחור נכון מטפל בדיקור סיני?

אם הגעתם לכאן אתם בוודאי מודעים ליתרונות הרבים של הדיקור הסיני ומחפשים מטפל בדיקור סיני עם תור פנוי בהקדם האפשרי. בשעה טובה קבלתם החלטה נכונה להתחיל לטפל בעצמכם! רפואה סינית עם דגש על מטפל בדיקור סיני היא הזדמנות לשיטת טיפול טבעית נטולת תופעות לוואי. אנו נסביר כאם איך בוחרים מטפל בדיקור סיני שמתמחה בבעיה הרפואית שאתם סובלים ממנה.

קרא עוד...

  קרדיט תמונה: envato

ערמונית מוגדלת שפירה (BPH) הינה מצב בו איבר זה גדל מעל לסף מסוים וגורם להופעת תסמינים שונים המחייבים התייחסות רפואית. מדובר בתופעה נרחבת ביותר באוכלוסייה עם שכיחות של למעלה מ-50% אצל בני ה-50 ומעלה. קיימות מספר אפשרויות טיפול בתופעה, כולל אפשרויות טבעיות מאוד יעילות אשר מוצעות לכם במרפאת צוף צמחים. הנה הרחבה בנושא זה.

קרא עוד...

דיקור סיני לפוריות

דיקור סיני לפוריות

בשנים האחרונות יותר ויותר גברים ונשים מתמודדים עם בעיות פוריות שבאות לידי ביטוי בקושי להיכנס להיריון או להשלים הריון בלידת תינוק בריא. הרפואה הסינית מטפלת מזה שנים רבות בקשיי פוריות בכמה שיטות עם דגש על דיקור סיני לפוריות. מטפלים ברפואה הסינית רואים בגוף ובנפש אחד ומרכיבים בהתאם את תכנית הטיפול. טיפולי דיקור סיני לפוריות מתאימים גם למקרים של בעיות פוריות ממקור נפשי, גם למצבים בהם אין הסבר לבעיה וגם לשילוב יחד עם טיפולי פוריות אחרים. יש לדיקור הסיני את היכולת לשפר את התפקוד של מערכות הרבייה והגוף כולו, לעודד את קליטת ההיריון ולחזק את הגוף והנפש.

מתי כדאי לפנות לקבלת טיפולי דיקור סיני לפוריות?

דיקור סיני מומלץ להכנת הגוף לקראת ההיריון ושיפור תפקוד מערכות הרבייה. הריון מהווה אתגר משמעותי בעבור הגוף והנפש כך שכדאי לחזק אותם במטרה לזרז את קליטת ההיריון. בעזרת דיקור סיני לפוריות תצליחו להגדיל את הסיכויים להריון ולהפחית את המתח הנפשי. סטרס ידוע כגורם מזיק לפוריות הגבר והאישה. טיפולי דיקור יסייעו לכם להירגע ולשחרר חסימות אנרגיה. טיפולי דיקור סיני מומלצים מיד כאשר אתם מתחילים לתכנן הריון. ניתן לשלב טיפולי דיקור עם כל סוגי טיפולי הפוריות.

כיצד מתבצע טיפול דיקור סיני לפוריות?

את טיפולי הדיקור מבצעים בקליניקה נקייה ומסודרת כאשר המטופל/ת יושבים על כורסא או שוכבים על מיטה. מחטי הדיקור חד פעמיות וסטריליות. השימוש במחטים דקות במיוחד מבטיח שלא תרגישו כמעט את פעולת הדיקור. נקודות דיקור נבחרות על ידי המטפל לאחר אבחון. טיפול דיקור סיני לפוריות נמשך כחצי שעה במהלכה תתבקשו לשבת/לשכב בעוד המחטים מוצבות בנקודות הדיקור.

איך מרגישים אחרי טיפול דיקור סיני?

מחקרים הוכיחו מעל לכל ספק את היכולת של טיפולי דיקור סיני לפוריות להשפיע על מערכת העצבים, זרימת הדם, הפרשת הורמונים, ריפוי דלקות, נפש האדם. התחושה שלכם לאחר טיפול דיקור סיני משתנה בהתאם למטרות הטיפול וההשפעה הרצויה. בהתאם לאבחון יקבע המטפל האם להתמקד בנפש, במערכת הרבייה, בשחרור חסימות אנרגיה וכן הלאה. תוצאות טובות ניכרות כבר לאחר מספר טיפולים. רוב המטופלים והמטופלות מדווחים על שיפור בתחושה הכללית כבר לאחר טיפול דיקור אחד.

איזה מטפל בדיקור סיני מתאים לבעיות פוריות?

מטפל מנוסה עם התמחות ספציפית בבעיות פוריות מטפל שמציג המלצות עדכניות מטפל שיש לו תורים פנויים מטפל שידוע ביחס אישי ומסירות למטופליו קליניקה במיקום נגיש בעבורכם

קרא עוד...

דיקור סיני לדיכאון וחרדה – מה צריך לעשות?

דיקור סיני לדיכאון וחרדה 


אם אתם או אדם קרוב סובלים מחרדה או דיכאון – כדאי שתדעו שקיימת אפשרות לטיפול טבעי אפקטיבי. הרפואה הסינית מסייעת מזה אלפי שנים לגוף ולנפש. טיפולי דיקור סיני לדיכאון וחרדה מתאימים לגברים ונשים בכל הגילאים, אינם כוללים תופעות לוואי ואינם מלווים הכאב. מחטי הדיקור מפרישות בגוף חומרים שמשפרים את מצב הרוח. כבר לאחר הטיפול הראשון תרגישו טוב יותר. התמדה בסדרת טיפולי דיקור חיונית להשגת תוצאות מרביות.

קרא עוד...