הרפואה הסינית מלווה את האנושות מזה אלפי שנים. אם טרם התנסיתם בטיפול דיקור סיני לדיכאון וחרדה או לכל מטרה אחרת – הגיע הזמן שתגלו עולם מרתק של רפואה טבעית. טיפולי דיקור סיני מצליחים להביא הקלה משמעותית במקרים של דיכאון וחרדה אצל גברים ונשים בכל הגילאים. הדיקור הסיני מתייחס אל הגוף והנפש כמכלול אחד והתוצאות מדברות בעד עצמן.

מתי אפשר לעבור טיפול דיקור סיני לדיכאון וחרדה?

טיפולי דיקור סיני אינם כרוכים בתופעות לוואי. אין כל חובה להמתין עד לרגע בו תהיה לכם אבחנה מדויקת, ניתן לפנות לקבלת טיפול דיקור בהקדם האפשרי. דיקור סיני לדיכאון וחרדה מתאים למקרים של דיכאון ראשון, דיכאון חוזר, דיכאון כרוני. במקרים של חרדות כדאי לפנות לטיפול בכל שלב. טיפולי דיקור סיני לדיכאון וחרדה אפשר לשלב יחד עם טיפול תרופתי או טיפול פסיכולוגי בשיחות. אין לדיקור הסיני תופעות לוואי, אפשר לחזור לשגרה מיד לאחר הטיפול.

איך מרגישים בזמן דיקור סיני?

אם אתם מתעדים לעבור טיפול דיקור סיני לראשונה החשש שלכם מוצדק לחלוטין. חשוב שתדעו שטיפולי דיקור מתבצעים באמצעות מחטים דקות, סטריליות וחד פעמיות. אלו הן מחטים דקות יותר מהמחטים שאנחנו מכירים ממזרקים או בדיקות דם. הצבת המחטים בנקודות הדיקור כמעט ואינה מורגשת כלל. במהלך הטיפול תתבקשו לשבת על כורסה או לשכב על מיטה למשך 20-40 דקות. את נקודות הדיקור יבחר המטפל לאחר אבחון שמתבצע במהלך פגישת הטיפול הראשונה. אתם מוזמנים להירגע במהלך הטיפול עם מוזיקה שאתם אוהבים. האווירה בקליניקה רגועה ונעימה.

איך דיקור סיני מטפל בדיכאון וחרדה?

מחטי הדיקור משפיעות על מערכת העצבים ומעודדות הפרשת חומרים משפרי מצב רוח. יש לדיקור הסיני את היכולת לגרום לכם להרגיש טוב יותר. טיפולי דיקור סיני לדיכאון וחרדה נועדו גם לשחרור חסימות בזרימת האנרגיה שגורמות למועקה נפשית ותחלואה גופנית. בנוסף, דיקור סיני ממריץ את זרימת הדם, מחזק את הגוף, מזרז תהליכי החלמה ומטפל לפי צורך בבעיות במערכות הגוף. ההסתכלות על הגוף והנפש כמכלול אחד מאפשרת הגעה לתוצאות טובות גם במקרים בהם הרפואה הקונבנציונלית אינה מצליחה לפתור את הבעיה או לזהות אותה.

מי מבצע טיפולי דיקור סיני?

את טיפולי הדיקור יש לבצע באמצעות מטפל בדיקור סיני מקצועי ומוסמך עם התמחות בטיפול בדיכאון וחרדה. בקשו מהמטפל להציג בפניכם את התעודות והמלצות. בחירה נכונה תהיה מטפל מנוסה, מוסמך, מקצועי, אמין ובעל יכולת מוכחת לסייע במקרים דומים לזה שלכם.

כלים
רפאל רוזנסקי מטפל בדיקור סיני
רפאל רוזנסקי מטפל בדיקור סיני