דותן עברי, סופר. מחבר הספר "איפה אלוהים היה. בשואה"

ספר ביכורים של דותן עברי - "איפה אלהים היה. בשואה. או האם היטלר היה פרעה מודרני" הספר סוקר את ההתרחשות ההסטורית של מלחמת העולם השנייה בראייה תיאולוגית השזורה בפילוסופיה סובייקטיבית של המחבר. בספרו הטעון עולות שאלות נוקבות וכואבות תוך חיטוט כירורגי בפצע הפתוח של העם היהודי מצד ומאידך מניב הספר תשובות מנקודת מבט פנורמית וממרחק רב על השואה.

קרא עוד...

"כסף שחור" מאת דורון ארבלי - לשעבר מנהל רשות המיסים וראש מינהל המכס

גופה, פתק מוזר ופעילות כלכלית חריגה - חקירות המס הגדולות בישראל נחשפות בספרו של דורון ארבלי "כסף שחור" מעלימי המס' הגדולים נוהגים ביצירתיות שקשה לדמיין, אולם התשוקה לכסף קל לעיתים מעוורת את השכל הישר ולא רק את המוסר. התאווה לממון כשאינה יודעת שובע היא תחילתה של שרשרת טעויות מפלילה. בצד הטעויות נחשפים פשעים חמורים אשר לא היו מתוכננים מלכתחילה ע"י מעלימי המס'.

קרא עוד...

"הדוקטור היווני מירושלים" מאת אתי שחר בהוצאת ש.זק

הדוקטור היווני מירושלים - מאת: אתי שחר: מחברת שנמצאה זרוקה במחסן ישן, חושפת בפני רחלי סיפור עלום בתולדות ירושלים, בתקופת השלטון התורכי בארץ. זהו סיפור על משפחה יוונית מיוחסת שנכתב באהבה רבה ע"י אחות בבית החולים, שאותו ניהל ד"ר פוטיוס אפקילידס, אבי המשפחה. הספר מגולל את קורותיה של המשפחה ועוסק בסודותיה, באהבות חוצות גבולות ובאכזבות, במגיפות הקשות שפקדו את העיר וביחסים בין אנשים ודתות.

קרא עוד...

"עת לבגוד" מאת רזא כהלילי

ספר ריגול מרתק ויוצא דופן המבוסס על סיפור אמיתי - רזא כהלילי היה צעיר איראני רודף צדק כשחומייני והאייתולות סילקו את השאה והקימו את הרפובליקה המוסלמית. הוא ובני דורו תמכו במהפכה כיוון שחלמו על עתיד טוב יותר, ביעור השחיתות השלטונית, חירות, שוויון וסבלנות דתית.

קרא עוד...

מויזאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח

שִׂיג וָשִׂיחַ מתגלגלים - במויזאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח - בכל מפגש תתקיים הרצאה ושיח גלריה במסגרת התערוכה "מכתוב" - סדרת ההרצאות שיג ושיח מתגלגלים במוזאון' נותנת במה לאנשי באר שבע והסביבה, מומחי תוכן שידיעותיהם ולבם קשורים קשר הדוק לעיר ולאזור.

קרא עוד...

השחקן ג'ואי בר מחבר הספרים ומבצע הסינגל Forever Feelings On The Dance Floor

אחרי שחרור הסינגל החדש, יוצאת מהדורה דיגיטלית חדשה לאוטוביוגרפיה "הסיפור שלא יסופר". עם שחרור הסינגל החדש Forever Feelings On The Dance Floor מהאלבום הנושא את אותו השם יוצאת להורדה בהוצאת "לולו" האוטוביוגרפיה "הסיפור שלא יסופר" במהדורה דיגיטלית חדשה משוכתבת ומעודכנת.

קרא עוד...