סדרת משקאות קלים חדשה "פרימור" (צילום: עמית שטראוס)

"פרימור" מותג המיצים הסחוטים והנקטרים בבעלות תשלובת הקיבוצים גן-שמואל, בית ניר וגת, חודרת לראשונה לשוק המשקאות הקלים מבוססי פרי ומשיקה סדרת משקאות קלים בבקבוקי 1.5 ליטר וחצי ליטר ונקטרים בבקבוקי ליטר.  סדרת המשקאות החדשה תכלול מגוון של שמונה טעמים, משקה קל אשכוליות, תפוזים, לימונים, תפוחים, ענבים, תות בננה, דיאט אשכוליות ומנגו. בתחום הנקטרים תביא פרימור בשורה מרעננת ותשיק את משקאותיה בבקבוקי איכותי וחדשני בנראות פרמיום.

קרא עוד...

משקאות BEST TEA (צילום:לירן אגסי)

חוות גרוס-אורגניקה ממושב חמרה, המתמחה בגידול צמחי תה ותבלין אורגניים משנת 1993, השיקה באמצעות מחלקת הפיתוח והייצור שלה FUNTASTEA המתמחה במשקאות האורגניים, את BEST TEA – שני משקאות תה צמחים קר אורגני המיוצרים מחליטות של הצמחים לואיזה, למון גראס (לימונית) ונענע, בשני שילובים מרעננים: למון גראס נענע ולואיזה לימונית.

קרא עוד...

עד שנות התשעים, יכלו הישראלים ליהנות מ-3 סוגי בירות מקומיות. מכבי, גולדסטאר ונשר. עד אותן שנים, גם המגוון של בירות זרות לא היה גדול, בעיקר בגלל החרם הערבי על ישראל שהשפיע גם על חברות בירה ממדינות שונות בעולם.

בשנות התשעים החרם הערבי נשבר, חברות זרות החלו להיכנס לארץ, בכל פאב יכולנו למצוא שורה ארוכה של בירות זרות ממדינות שונות, וזה יצר מהפכה של ממש לא רק בהיצע הבירות שהישראלים יכלו ליהנות מהן, אלא מעבר לכך, זה שינה באחת את כל תרבות השתייה בישראל.

קרא עוד...

אורי שחר, תושב העיר אילת בעל הכרם

לאחר שהיה הראשון להקים יקב באילת הגשים תושב העיר – אורי שחר חלום והקים את הכרם הראשון באילת. אורי שחר, תושב העיר אילת ובעל יקב מקומי בו הוא מייצר יינות עטורי פרסים, חנך היום את הכרם הראשון באילת הממוקם בכניסה לעיר מול קיבוץ אילות. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, שליווה את תהליך ההקמה מראשיתו, זכה לשתול את הגפן הראשונה בכרם המשתרע על שטח של 18,000 מ"ר בה יישתלו 3,000 גפנים.

קרא עוד...

צילום: אסף לוי

ניחוח צרפתי במתחם עופר חונים קונים - במסגרת שבוע הקולינריה הצרפתי: משלחת של יצואני מזון ומשקאות ושפים מובילים מצרפת הגיעו לביקור במתחם. שבוע הקולינריה הצרפתית בישראל יוצא לדרך בפעם החמישית ולרגל המאורע הגיעה משלחת של יצואנים מובילים מצרפת בתחום המזון והמשקאות, לביקור בסניף בנא משקאות במתחם חונים קונים בראשון לציון.

קרא עוד...

בירה מהחבית

כל פאב, מסעדה ואפילו בתי קפה היום, מחזיקים חביות בירה מהן הם מגישים ללקוחות שלהם בירות בכוס. לפעמים זו כוס שמוגדרת רבע ליטר, לפעמים שליש ליטר, חצי ויש מקומות שאפילו מגישים כוס של ליטר למי שמעוניין. בגרמניה אגב, נהוג להגיש גם בירה בכוס של שני ליטר.

קרא עוד...