צילום: אלעד גוטמן

 

שבוע היהלומים הבינלאומי נפתח בהשתתפות מספר שיא של בכירי היהלומנים מרחבי העולם - שר התיירות יריב לוין בירך את משתתפי שבוע היהלומים וציין כי כמות המשתתפים הרבה השנה תורמת לסטטיסטיקה שלו כשר תיירות ומהווה הוכחה ניצחת להיותה של ישראל מובילה מרכזית בתעשיית היהלומים העולמית הינה היהלום בכתר התעשייה הישראלית. מירב תשומת הלב הופנתה להעתק מדויק של כתר היהלומים של הקיסרית קטרינה הגדולה המשובץ 4,936 יהלומים

קרא עוד...

אבי ירון, מנכ"ל JOY Ventures

JOY Ventures  - חברת השקעות חדשה תשקיע סכום ראשוני של 50 מיליון דולר בתחום ה-Neuro Wellness - החברה החדשה הוקמה על ידי קרן Corundum Open Innovation הישראלית – יפנית. החברה ממוקמת בהרצליה פיתוח. פעילותה של ג'וי תכלול השקעות בחברות סטארט אפ, חממה טכנולוגית ליזמים והענקת מענקי מחקר לאקדמיה.

קרא עוד...

הלוואה לעסק קטן

בין אם אתם בתהליכים של פתיחת עסק חדש או שאתם זקוקים להלוואה עבור העסק הפעיל שלכם, תוכלו לדעת שיש לכם מספר אפשרויות מתאימות לעסקים קטנים אשר יעניקו לכם סכום כסף בלתי מבוטל למטרת הפיתוח של העסק. בכתבה הבאה תוכלו לקרוא על מספר אפשרויות אשר עומדות בפניכם להלוואה לעסק קטן.

קרא עוד...

צילום: הגר מסר

חמי פרס הגיע להאב החיפאי In-vent - חמי פרס, מבכירי תעשיית ההון סיכון בישראל, ושותף-מייסד ומנכ"ל קרן הון סיכון פיטנגו, הגיע להאב העירוני החיפאי In-vent של רשות הצעירים - עיריית חיפה. בפני עשרות יזמים ואנשים המתעניינים ביזמות דיבר פרס על חדשנות בארץ ובעולם תוך התייחסות ספציפית לפוטנציאל הטמון בחיפה בתחום היזמות.

קרא עוד...

 ד"ר אייל בלום ראש מועצה אזורית ערבה תיכונה, שגריר ישראל בסין אל"מ (במיל') מתן וילנאי ועמי אוליאל מנהל מרחב דרום בקק"ל

מתן וילנאי הכריז בתערוכה החקלאית בערבה על הקמת קרן שתסייע לחקלאות הישראלית בסין: "החקלאות הישראלית תינצל בשת"פ עם הסינים" כ-15,000 מבקרים הגיעו הבוקר (1.2) לתערוכה החקלאית הגדולה בישראל שנפתחה במו"פ ערבה תחנת יאיר, בחצבה ותסתיים מחר (חמישי ה-2.2).

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

במלאת 25 שנה לכינון היחסים הדיפלומטיים של ישראל עם סין והודו הציגו אנשי משרד החוץ בפני שרי הממשלה סקירה על התפתחות היחסים בין ישראל לבין סין והודו. מארק סופר, סמנכ"ל אסיה והפסיפיק במשרד החוץ וחגי שגריר, סגן ראש אגף אסיה והפסיפיק במשרד החוץ הציגו בפני השרים את הנושאים המרכזיים שעומדים על הפרק מול כל אחת מהמדינות. חגי שגריר אמר כי הפלטפורמות הבין ממשלתיות בין ישראל לסין טובות מאוד וכי מהצד הסיני קיימת דחיפה לעשיית עסקים עם ישראל.

קרא עוד...

חנות וירטואלית

יש לכם עסק שמוכר מוצרים כלשהם? מתכננים להקים חנות בקרוב? אתם חייבים חנות אינטרנטית בשביל להגדיל את המכירות שלכם ולגייס עוד ועוד לקוחות!

מסחר אלקטרוני הוא כבר מזמן ביטוי ששגור בפי רבים, וכולם עושים בו שימוש בכל מקום בעולם. אם פעם כשהיינו רוצים לרכוש מוצר או שירות כלשהוא היינו צריכים לצאת מהבית, לעמוד בפקקים, לחפש חנייה ולהגיע פיזית לבית העסק, היום המצב אחר לגמרי. עוד ועוד חנויות אלקטרוניות מוקמות ברשת ועוד ועוד צרכנים מבינים את היתרונות שיש בקניה דרך הרשת. אפשר להשוות בקלות בין מחירים, לא צריך לבזבז זמן יקר על הגעה פיזית, המוצר מגיע עד לבית ובעיקר, תשתית האינטרנט מגשרת על פני פערי מרחק וזמן מה שאומר שניתן לקנות כל דבר כמעט מכל מקום בעולם.

קרא עוד...