אם בריאות השיניים שלכם חשובה לכם, ואם גם האסתטיקה שלכם חשובה לכם, אתם בוודאי מודעים היטב הן למראה החיוך שלכם והן למשמעות של להיות בריאים. שיניים בריאות הן חלק חיוני בחיים, ומרבית האנשים מתעוררים לכך רק כאשר הם מתחילים לסבול מכאב כלשהו בפה.

קרדיט לתמונות PIXABAY
קרדיט לתמונות PIXABAY

 

עולם רפואת השיניים על מכלול הטיפולים שבו מציע פתרונות יוצאי דופן לבעיות פשוטות ומורכבות כאחד. אבל טיפול אחד ומיוחד מתעלה באיכותו על כולם. טיפול השיניים בלייזר מציע גישה אפקטיבית ובטוחה שמאפשרת שיפור משמעותי באיכות החיים שלכם ושל הרופא המטפל, שיכול לבצע טיפולים מדויקים יותר במהרה, לתת שירות ליותר אנשים, ולהגיע לתוצאות מופלאות עבורכם.

מה היתרונות של רפואת השיניים בלייזר?

  • תקופת החלמה קצרה במיוחד - נתחיל מהסוף, מזמן ההתאוששות וההחלמה שלכם מהטיפול. כל טיפול דורש התאוששות. אפילו כאשר יוצאים מביקור אצל השיננית צריכים כמה דקות או כמה שעות להתאושש לגמרי. העבודה עם קרני הלייזר הזעירות והמדויקות מאפשרת פגיעה מינימלית ברקמות במהלך הטיפול, מה שאומר שזמן ההתאוששות של הגוף מהיר בהרבה מאשר בטיפולים הקונבנציונאלים.
  • ירידה בסכנה לסבול מזיהום – כל טיפול ברקמה החיה מעיד אותנו בפני סכנה של זיהום. זה נכון שכיום בזיהוי מוקדם אפשר לטפל כמעט בהכול ביעילות מדהימה, הודות לרפואה המודרנית, אך מדוע בכלל להגיע למצב זה של צורך בטיפול בזיהום? הטיפול בלייזר מאפשר עיקור של האזור המטופל מכל החיידקים, ובכך מייצר ירידה חדה מאוד בסיכון לפתח זיהום במקום.
  • עבודה מדויקת – רופאי שיניים לומדים טכניקות ומיישמים טכניקות לעבודה מדויקת בחלל עבודה קטן, ברקמות הפה. הם ממנפים טכנולוגיות וכלים שונים לצורך דיוק מרבי כבר שנים רבות. ועדיין, מהרגע שהלייזר נכנס לתחום זה של הרפואה הדנטלית התגלו בפנינו רמות חדשות של דיוק בעבודה, ונפתחו אפשרויות טיפול יוצאות דופן ששינו את פני התחום לעולם. כל סוגי טיפולי השיניים בלייזר נחשבים למדויקים בצורה קיצונית.
  • דימום מופחת – הדימום הוא בעיה גם לכם וגם לרופא, ובכל הליך רפואי, פרט אולי להקזת דם, יש צורך להפחית ולמזער ככל הניתן דימום ואובדן דם. הלייזר יודע גם לעבוד בצורה מדויקת, אך גם לצרוב את הרקמות באזור המטופל ובכך לסגור את כלי הדם המדממים ולמנוע את הדימום.

ומה לגבי רפואה אתסטית?

מצב הפה והשיניים שלנו משפיע על החיים שלנו בכמה וכמה אספקטים. חיוך שאנו שלמים איתו הוא אחד מהמרכיבים העיקריים בביטחון העצמי וביטחון הגוף שלנו. אנשים הסובלים מפיגמנטציה מוגברת (היפר-פיגמנטציה) בחניכיים ישמחו לגלות כי הלייזר מהווה פתרון מצוין לבעיה שלהם.

עם בטיחות גבוהה בשימוש ועם סיכויי הצלחה יוצאי-דופן, המוני אנשים בישראל כמו גם בכל העולם מטפלים במראה החניכיים שלהם, מסלקים את ההיפר-פיגמנטציה, וזוכים מחדש בחיוך שלהם.

עדכונים אחרונים

קרדיט תמונה PEXELS

פירוק שיתוף במקרקעין: מדריך מקיף לניתוק קשרים קרקעיים

מציאות של שיתוף במקרקעין יכולה להיות מורכבת ובעייתית במקרים רבים. כאשר מספר בעלים חולקים…
קרדיט תמונה FREEPIK

השכרת רכב לטווח ארוך: הפתרון החכם לצרכים שלכם

רוב האנשים שזקוקים לרכב לתקופה ממושכת, בוחרים לרכוש לעצמם רכב פרטי, או לחילופין, לבחור…
קרדיט תמונה FREEPIK

3 טיפים לבחירת ספק החשמל המתאים עבורך

בחירת ספק חשמל פרטי היא צעד משמעותי שיכול להוביל לחיסכון משמעותי בעלויות החשמל, לשיפור…
קרדיט תמונה FREEPIK

הפלות חוזרות בתחילת הריון - חשוב שתדעו

אובדן הריון הוא בהחלט בשורה קשה לכל סוג, בהחלט במקרים בהם מדובר באובדן שמתרחש יותר מפעם…
קרדיט תמונה FREEPIK

קרטונים למעבר דירה וחשיבותם

א. הגדרה של קרטונים למעבר דירה קרטונים להובלה, הידועים גם כקופסאות הובלה, הם קופסאות…
קרדיט תמונה FREEPIK

ערעור על החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ונהיגה בשכרות פעם שניה

האם המסע שלך להשבת זכויות הדרך שלך נתקל במחסום נוסף עם החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים…