איך בונים אתר? המחשבה הראשונית היא פשוט לגשת לפלטפורמה שמציעה בסיס מסוים, ועליו להתחיל לבנות; לבחור את העיצוב, את הדרך שבה נרצה שהכל יהיה מסודר, את הפיצ'רים המיוחדים. זה נשמע קל, נכון? ובכן בפועל, בניית אתרים הינה משימה שדורשת לא רק זמן, אלא גם ידע מקצועי אותו מחזיק בונה אתרים שלמד, התמחה וצבר ניסיון בתחום.

קרדיט לתמונה: pixabay
קרדיט לתמונה: pixabay

 

כל בונה אתרים, יידע כי תהליך בניית האתר אינו מתחיל ונגמר בעיצוב בלבד, אלא שהוא יוצא לדרך רק לאחר עבודת מחקר מעמיקה להבנת מטרת האתר והאדם שעומד מאחוריו. כעת, תבינו גם אתם איך עובד התהליך ומהי המשמעות של כל צעד.

כיצד מתקיים תהליך בניית אתרים מקצועי?

רגע לפני שאיש המקצוע ייגש אל המחשב ויתחיל לבנות את האתר החדש שלכם, יהיה עליו להכיר אתכם; להבין מהו התחום בו אתם עוסקים, מהו המוצר ו\או השירות שאתם מציעים, מי הלקוחות שלכם, המתחרים ועוד. כל פיסת מידע היא קריטית על מנת לאפיין את האתר העתידי. על בסיס כל אלו, בניית אתרים הופכת מדויקת יותר לצרכי הלקוח והעסק, מה שיהפוך את האתר לרלוונטי הרבה יותר.

כעת, ניתן לגשת לשלבים הבאים:

  • עיצוב האתר – בהתאם לפרמטרים כגון קהל היעד, אופי המוצר ו\או השירות, יש לעצב את האתר. העיצוב יוצר אווירה, מסר ראשוני, הוא גם זה שבדרך כלל יקבע האם הגולש יישאר באתר או שמא ימשיך הלאה בחיפושים. ככל שהעיצוב ידידותי, מושך וברור יותר, כך הגולש יישאר זמן רב יותר באתר ובתקווה, גם יהפוך ללקוח של ממש.
  • נגישות – כיום, החוק מדגיש את נושא האתרים הנגישים; פונטים קריאים וברורים, צבעים מנוגדים, הדגשת כפתורים ועוד. כל אלו חשובים לא רק לעמידה בחוק, אלא כדי להפוך את האתר לרלוונטי גם עבור מי שזקוק להנגשה. ככל שהאתר נגיש יותר, כך הפוטנציאל שלו גדול יותר.
  • היכרות עם המערכת – לאחר שהאתר יהיה מוכן, תקבלו הדרכה על וורדפרס, הפלטפורמה עליה נבנה האתר. זוהי פלטפורמה פשוטה וברורה גם למי שלא בנה אתר מימיו. הדרכה בסיסית לגבי פיצ'רים שכנראה תצטרכו, תספיק על מנת לאפשר לכם להמשיך ולבצע פעולות גם ללא עזרת בונה האתרים המקצועי. מובן שניתן להתייעץ לגבי כל שאלה ועניין!
  • קידום – בניית אתרים היא לא הכל. גם לאחר השקת האתר, יש להשקיע בקידומו. זאת, על ידי עמידה בפרמטרים שונים שגוגל מציב; מילות מפתח מתאימות, תוכן מקורי, ועוד. כאשר גוגל מזהה אתר שכזה, הוא יסייע לו להתקדם מהר יותר.

הכל מתחיל באתר מוצלח

בסופו של דבר, במאה ה-21, אתר האינטרנט הוא בדרך כלל הדבר הראשון שהלקוח הפוטנציאלי יראה בהקשר של עסק מסוים. לכן, על האתר להיות מעוצב למשעי, ידידותי ומזמין. אצל מימון בדוש בנייה וקידום אתרים תהנו מתהליך בניית אתרים מקצועי ואמין, המבוסס כל כולו על מחקר מעמיק אודות העסק שלכם, הצרכים והדרישות הייחודיים לו. הכל כדי ליצור אתר שיזניק אתכם קדימה.

עדכונים אחרונים

קרדיט תמונה PEXELS

פירוק שיתוף במקרקעין: מדריך מקיף לניתוק קשרים קרקעיים

מציאות של שיתוף במקרקעין יכולה להיות מורכבת ובעייתית במקרים רבים. כאשר מספר בעלים חולקים…
קרדיט תמונה FREEPIK

השכרת רכב לטווח ארוך: הפתרון החכם לצרכים שלכם

רוב האנשים שזקוקים לרכב לתקופה ממושכת, בוחרים לרכוש לעצמם רכב פרטי, או לחילופין, לבחור…
קרדיט תמונה FREEPIK

3 טיפים לבחירת ספק החשמל המתאים עבורך

בחירת ספק חשמל פרטי היא צעד משמעותי שיכול להוביל לחיסכון משמעותי בעלויות החשמל, לשיפור…
קרדיט תמונה FREEPIK

הפלות חוזרות בתחילת הריון - חשוב שתדעו

אובדן הריון הוא בהחלט בשורה קשה לכל סוג, בהחלט במקרים בהם מדובר באובדן שמתרחש יותר מפעם…
קרדיט תמונה FREEPIK

קרטונים למעבר דירה וחשיבותם

א. הגדרה של קרטונים למעבר דירה קרטונים להובלה, הידועים גם כקופסאות הובלה, הם קופסאות…
קרדיט תמונה FREEPIK

ערעור על החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ונהיגה בשכרות פעם שניה

האם המסע שלך להשבת זכויות הדרך שלך נתקל במחסום נוסף עם החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים…