אחת התעשיות החשובות והמרתקות בישראל היא תעשיית הנגרות והבנייה בעץ. ככל התעשיות, גם נגרות לא יכולה להתקיים לא אספקה קבועה של חומרי גלם מתאימים ואיכותיים. מזונית י.ש.ר.ל היא החברה המובילה בישראל לשיווק לוחות עץ לנגרות ולעיצוב בתעשייה.

כל סוגי הלוחות

כאחת החברות המובילות בתחום, קטלוג המוצרים המשווקים של מזונית היא עשיר בכמות ובאיכות כאחד. החברה משווקת בין היתר פלטות  MDF, לוחות HPL, פורמייקה נאנו, לבידים, פלטות מלמין, לוחות עץ בריץ ועוד. כל השמות הללו אמנם לא אומרים הרבה לקהל הרחב, אבל מדובר בחומרי גלם חשובים ומשמעותיים לכל מי שמבין ומתעסק עם עץ.

מלבד שיווק של מוצרי עץ נפוצים כגון לוחות עם חיפוי HPL או פלטות עם ציפוי מלמין, מזונית פורצים דרך גם בתחום הבנייה הירוקה ומשווקים חומרי גלם מתכלים וידידותיים לסביבה כגון לוחות דורה מגבעולי דגן, וחומרים שונים מבמבוק ונייר ממוחזר. אפשר לסכם זאת כך: לא על מלמין לבדו בונה החברה, כי אם על כל חומר שקשור לתעשיית הנגרות והבנייה.

פרויקטים חשובים וניסיון עשיר

כחברות רבות שפועלות בתחומים מסורתיים, גם למזונית יש היסטוריה מפוארת שראשיתה עוד מאמצע שנות השבעים. מעבר לעבר הוותיק בענף השיווק, לחברה יש גם רזומה עשיר שכולל מעורבות באינספור פרויקטים מגוונים של לקוחות מהגדולים והבולטים במשק הישראלי, בהם בתי חולים, מתחמי עבודה, בתי ספר ואפילו נמל התעופה בן גוריון.

מצטיינים אצל הספקים אצל הלקוחות

איכות ושירות הם מבין שני הערכים הבולטים שמובילים את הפעילות של חברת מזונית י.ש.ר.ל – דבר שבא לידי ביטוי בכל היבט של השגרה העסקית שלה. בין היתר החברה מחויבת לייבא חומרי עץ (בין אם מדובר על פורמייקה דמוי בטון, פורמייקה נאנו , מלמין יצוק או כל חומר אחר) אך ורק מהספקים הגדולים והאיכותיים בתחומים האלו.

בגזרת הלקוחות, החברה עושה ככל שביכולתה בשביל להעניק את השירות, ולא רק המוצר, הטוב ביותר עבור לקוחותיה. החל ממתן ממידע שימושי למעצב או לאדריכל, ממשיך בייעוץ איכותי בכל נושא ומסתיים בהזמנה ישירה ומותאמת אישית עד לבית הלקוח.

טוב שיש מזונית

לסיכום, אין ספק שחברת מזונית ייבוא ושיווק לוחות עץ לתעשייה עונה באופן מקיף ואיכותי על צורך חשוב בתעשיית הנגרות הישראלית. החל משיווק של מגוון חומרי גלם וקולקציות (פורמייקות, מלמין, טוין מצופה ועוד) ועד להתמקדות בתחום הבנייה הירוקה – מדובר בחברה ששואפת להתפתח באופן קבוע, ויחד איתה גם לפתח את לקוחותיה.

עם מעורבות במגוון תערוכות מובילות ותרומה חשובה למיזמים רבים בתחום הבנייה, אין ספק שמזונית היא הבחירה הטבעית לכל אספקת עץ או חומר גלם אחר לנגרות שתזדקקו לו. מעבר לניסיון המקצועי העשיר, החברה מצטיינת גם בתחום השירות עם סיוע איכותי ומדויק לכל סוג של לקוח או פרויקט, ואספקה של החומרים הנכונים בזמן הנכון.

כלים