כל אחד מאתנו אוהב לעבוד במטבח בדרך זו או אחרת. יש שמבלים שם בקטנה כדי להכין חביתה או סלט, ואחרים מכינים ארוחות של ממש הכוללות שניצלים, אורז ועוד. כך או כך, כולנו זקוקים לכלי המטבח שלנו כדי לבשל מטעמים ובראשם סכין שף איכותית. כי רק עם סכין כזו ניתן לעבוד כמו שצריך ולקבל את התוצאות הרצויות.

כלים
קרדיט תמונה FREEPIK
קרדיט תמונה FREEPIK

מתי כדאי לקנות סכיני שף?

אם רוצים לשדרג את חוויית הבישול, סכיני שף הן התשובה. סכינים איכותיות עושות את ההבדל בין סכינים רגילות לסכינים שמומלץ לעבוד איתן. אז מתי כדאי לקנות סכין שף? בואו נראה:

חסרה לכם סכין המבצעת חיתוך באופן מדויק - לפעמים אתם חותכים ירקות אבל מרגישים שהסכין לא מדויקת מספיק, או שאתם נאלצים לחתוך את הלחם, לא מצליחים ולבסוף מו אין את עצמכם סומכים אותו. אופן החיתוך משפיע על הטעם בכל מאכל כמעט, כך שחשוב לרכוש סכין ייחודית שניתן לעבוד באמצעותה כראוי. כשאתם רוצים לרענן את מאגר הסכינים שלכם -  אז יש לכם סכיני מטבח אבל אתם מרגישים שזה לא זה. אין לכם סכין שף טובה שבה תוכלו להשתמש לכל מטרה קולינרית. כשאתם מתעייפים בעת העבודה במטבח - אם אתם מרגישים שהיד שלכם מתעייפת מלחתוך את העגבניות או את תפוחי האדמה, סימן שאתם צריכים להחליף סכין. סכיני שף מותאמות יותר לחיתוך ובאמצעותן ניתן לחתוך בקלות מבלי להתעייף. מתנה טובה לכל מי שאוהב לבשל - מחפשים מתנה יפה ומיוחדת לבשלנים? סכין היא הפתרון הטוב ביותר שתוכלו למצוא. כל אחד ישמח לקבל סכין שימושית ומיוחדת.

שמרו על סכין השף שלכם

חשוב לשמור על סכין שף שבה את משקיעים ורוכשים אותה מחברה מקצועית ואמינה, ולכן קונים סכיני שף רק אצל המומחים באתר סכינים למבינים. ולאחר ההשקעה אתם רוצים שהסכין תשמש אתכם לשנים רבות וטובות. על כן מומלץ לשמור על הסכין ולהימנע מפעולות שיזיקו לה ויקצרו את חייה. כך, לא מומלץ לחתוך מזונות קפואים או קשים כדי לא לשבור את הלהב. מעבר לכך, בסיום השימוש אל תזרקו את הסכין בכיור, במקום זאת נקו אותה היטב עם סבון, מים ומטלית רכה, נקו בעדינות והנילו על מתקן מיוחדים לסכינים.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS