מספר חודשים בלבד אחרי שיצאה קבוצת מנוס לדרך עם השקת פרויקט 'נופי בראשית ' היוקרתי באילת, זכתה לאחרונה הקבוצה במכרז לרכישתם של 7 מגרשים נוספים סמוכים ברובע 11 של שכונת שחמון, ועליהם תבנה הקבוצה 91יח"ד נוספות, שיוקמו בסמיכות לפרויקט 'נופי בראשית' שמציע חוויית מגורים ייחודית בעיר, וימשיכו את הקו העיצובי של הפרויקט היוקרתי.

 

כזכור, פרויקט 'נופי בראשית' שאותו בונה הקבוצה בעיר, כולל 88 יח"ד, מחציתן דירות גן ומחציתן דירות גג. בכל הדירות קיימת אופציה לבריכה פרטית בחצר / מרפסת רחבת ידיים, והן פונות לנוף ההררי המיוחד של העיר.

דירות הגן בפרויקט 'נופי בראשית' יכללו 5 חדרים, והן ישתרעו על שטח של כ- 141 מ"ר בממוצע. בכל דירה 2 יחידות מאסטר, הכוללות שירותים ומקלחת. לדירות הגן שתי גינות צמודות- הגינה הקדמית המשתרעת על שטח של כ-48 מ"ר, וגינה רחבת ידיים בחלק האחורי של הבית, המשתרעת על שטח של כ-120 מ"ר, עם אופציה לבריכה פרטית בחצר.

דירות הגג, המביאות איתן את הבשורה הייחודית לעיר, יהיו בנות מפלס אחד בלבד, ויכללו בממוצע 120 מ"ר עם מרפסת המשתרעת על כ-95 מ"ר, ובה אופציה לבניית בריכה פרטית, כמובן. גם בדירות הגג קיימים שני חדרי מאסטר, הכוללים שירותים ומקלחת, לצד חדרי השינה הנוספים בבית.

אל 52 יחידות הדיור המקוריות של הפרויקט, הצטרפו כבר 36 יח"ד נוספות במסגרת רכישת שני מגרשים נוספים, וכעת- עם השלמת רכישת 7 המגרשים הסמוכים תרחיב קבוצת מנוס את היצע הדירות שלה בעיר ותבסס עוד יותר את האמון אשר נותנים בה תושבי אילת.

91 יח"ד החדשות יוקמו אף הן במבנים דו קומתיים, בכל מבנה דירת גג ודירת גן. דירות הגן יכללו 3 או 5 חדרים רחבי ידיים, לצד גינות גדולות. דירות הגג בפרויקט יכללו 4 חדרים גדולים ומרפסות גדולות הצופות אל הנוף האילתי.

בכל אחת מן הדירות תיתן קבוצת מנוס לרוכשים את האפשרות להוסיף בריכת שחיה- במרפסת או בגינה.

עלות רכישת המגרשים החדשה עומדת על למעלה מ-10 מיליון ש"ח, ובקבוצת מנוס צופים כי הבנייה תחל בעוד כ- 12 חודשים.

הפרויקט יוקם כאמור ברובע 11 של שכונת שחמון- הנמצא היום בהליכי פיתוח מואצים וצפוי להפוך לפנינה אילתית. רובע זה גובל ברובע 10 הסמוך, בו פועלים כיום בתי"ס מצוינים, גני ילדים, מוסדות ציבור ומתנ"סים- מה שמאפשר לדיירי הפרויקט החדש ליהנות מכל השירותים הנדרשים מבלי להרחיק בתוך העיר.

קבוצת מנוס פועלת מזה שנים בתחום ייזום הנדל"ן, ומשלבת יצירתיות, מקצועיות וראייה לעתיד, עם ניסיון רב, מקצועיות ואמינות. בין היתר, עוסקת החברה בפרויקטים של התחדשות עירונית בכל רחבי הארץ, בניה רוויה, שיווק קרקעות לבנייה, קבוצות רכישה ועוד.

"אנחנו גאים ונרגשים להעמיק את פעילותנו בעיר הדרומית ביותר בארץ, ולתרום להתפתחותה וצמיחתה. קבוצת מנוס מציעה לתושבי העיר הזדמנות לרכישת דירה בסטנדרט הגבוה ביותר בפרויקט הייחודי המהווה בשורה נדל"נית של ממש. לפרויקט יש ביקוש רב, והוא הורחב כבר פעמיים. כעת, אנו נערכים להרחבה השלישית ולשיווקן של 91 יח"ד הנוספות", אומר שמואל חי ראובן, מנכ"ל קבוצת מנוס.