תפוח טכנולוגיות טבעיות, מציעה סרום משקם לעור הפנים, על בסיס תמצית שמן זרעי רימונים המכילה למעלה מ-60% חומצת שומן לינולאית המגבירה את גמישות העור, מחזקת את קרומי התאים וידועה כנוגד חמצון רב עוצמתי

סרום רימונים של תפוח טכנולוגיות טבעיות 214 ש"ח אצל קוסמטיקאיות
סרום רימונים של תפוח טכנולוגיות טבעיות 214 ש"ח אצל קוסמטיקאיות

הסרום מכיל רכיבים פעילים להזנה אינטנסיבית של העור ומציע סינרגיה של שמנים צמחיים ותמציות בוטניות בפאזה שומנית במרקם רך, נעים, סמיך ועשיר בחומרים פעילים.

הסרום מסייע להחלקת קמטים, לחיזוק וייצוב העור, תוך שהוא תורם בבניית סיבי קולגן ואלסטין לאפקט ה"ביוממטיק" (חיקוי הליך ביולוגי הפועל על הסיבים לחיזוק ומוצקות העור). הסרום מזין ושומר על הסבום הטבעי, כמו-כן הוא מגן מפני נזקים סביבתיים ומעודד את מנגנון השיקום הטבעי של העור.

"שמן זרעי הרימונים מסייע לחיזוק האפידרמיס. הוא משקם את רקמת הקולגן הטבעי של העור ומונע ירידה בברק ובחיוניות הטבעית שלו. שמן זרעי הרימון ידוע כעוצמתי מאד וכאחד מנוגדי החמצון החזקים בטבע, הוא מגן על עור הפנים מנזקי אקלים קוטביים (קור/חום) ומונע קמטוטים והזדקנות מוקדמות של העור או כפי שנקרא המינוח המקצועי Age-Delay", מסבירה סיגל קדם, קוסמטיקאית ומדריכה ראשית בתפוח טכנולוגיות.

רכיבים פעילים: שמן בוראג', רכז פרי האובליפיחה ושמן זרעי רימון.

אופן השימוש: על עור נקי ויבש הייטב יש להספיג בתנועות עיסוי מספר טיפות. תחושת השמנוניות הראשונית נספגת במהרה ומותירה עור חלק למשיי ונעים.

מכיל: 30 מ"ל

מחיר: 214 ₪

להשיג אצל קוסמטיקאיות

לבירור הקוסמטיקאית הקרובה למקום מגורייך 03-9304986