מינויים חדשים במשרד התיירות מנכ"ל משרד התיירות אמיר הלוי: "במסגרת תהליך שינוי המבנה הארגוני של המשרד, עובדים מתקדמים וממלאים תפקידים בכירים יותר. במקביל, השנה, לאחר תקופה ארוכה שלא נעשתה ביקורת פנימית, נבחר מבקר חדש, שמתחיל בימים אלה להכין תכנית עבודה שתוביל לייעול ושיפור עבודת המשרד".

משרות אמון נחוצות לצורך החלת מדיניות הממשלה - מינויים חדשים גם במשרד התיירות
משרות אמון נחוצות לצורך החלת מדיניות הממשלה - מינויים חדשים גם במשרד התיירות

מר פרג' שיבאני נבחר לתפקיד מבקר הפנים במשרד התיירות. התפקיד כולל פעילות לשיפור דרכי עבודתו של המשרד, תוך שמירה על האינטרס הציבורי, באמצעות בדיקת תקינות פעולתו של המשרד. המבקר אחראי על תיקון הליקויים העולים מהדו"חות השונים ועוד.

שיבאני מתגורר בדלית אל כרמל, בעל תואר ראשון בהיסטוריה של המזרח התיכון ולימודי ארץ ישראל ותואר שני במדע המדינה עם התמחות בביקורת פנימית וציבורית, שני התארים מאוניברסיטת חיפה. שיבאני שירת בצבא קבע 22 שנים. החל משנת 2007 מילא שורה של תפקידים במשרד העלייה והקליטה, שהאחרון בהם היה מרכז הביקורת הפנימית במחוז חיפה והצפון. את תפקידו במשרד התיירות החל שיבאני בתחילת החודש.

הגב' מינה גנם מצטרפת לפורום ההנהלה הבכירה במשרד התיירות, עם מינויה לתפקיד ראש אגף בכיר לאסטרטגיה ותכנון מדיניות. גנם אחראית על תכניות העבודה בהתאם למדיניות המשרד, ומעקב אחר ביצוען. כמו כן גנם אחראית על אגפי המחקר והסטטיסטיקה, ניהול הידע, מידענות ככלי עבודה לעובדי המשרד, לתעשייה ועוד.

מינה גנם עובדת במשרד התיירות כ-30 שנים, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה חברתית ותואר שני בפסיכולינגוויסטיקה. היא כיהנה בתפקידיה הקודמים כמנהלת האגף להכשרה מקצועית בתיירות, שירתה כקונסול תיירות בחוף המערבי של ארה"ב, הייתה ממונה על חברות ממשלתיות כעוזרת למשנה למנכ"ל המשרד, וכן כיהנה כדירקטורית בבית הספר למלונאות וקולינריה "תדמור".

הגב' אפרת מאיר-גרומן נבחרה לתפקיד מנהלת אגף פיתוח והכשרה מקצועית בתיירות, והחליפה את מינה גנם. במסגרת התפקיד אחראית מאיר-גרומן על פיתוח ועדכון של תכניות לימודים, קורסים והשתלמויות במוסדות הכשרה, ובין היתר באוניברסיטאות, במכללות, בבתי ספר תיכוניים, ממשלתיים, מקצועיים ומוסדות פרטיים אחרים.

מאיר-גרומן הינה בוגרת קורס צוערים של משרד התיירות. בתפקידה האחרון ניהלה את לשכת התיירות בצרפת במשך 3 שנים. למאיר-גרומן תואר ראשון בסוציולוגיה ובמקרא ותואר שני בייעוץ ארגוני. בעבר שימשה כחוקרת במכון ברודקייל-ג'ויינט.