תמר זנדברג היא מועמדת סיעת הבית החברתי לראשות נעמ"ת. זנדברג תצטרף ליו"ר הסיעה ח"כ איתן כבל שמתמודד לתפקיד יו"ר ההסתדרות. זנדברג היא חברת מועצת עיריית תל אביב יפו (מרצ) ומשמשת כיו"ר הוועדה לקידום מעמד האישה בעיריית תל אביב יפו

תמר זנדברג, פעילה חברתית וחברת מועצת תל אביב יפו היא המועמדת מטעם סיעת הבית החברתי לתפקיד יו"ר נעמ"ת. זנדברג תצטרף ליו"ר הסיעה ח"כ איתן כבל שמתמודד לתפקיד יו"ר ההסתדרות. סיעת הבית החברתי היא גוש פוליטי-חברתי המורכב מחזית אחידה של קדימה, מרצ, חד"ש, עוצמה בראשות עמיר פרץ ואופק - סיעת פורשי הליכוד בהסתדרות.

זנדברג המשמשת כיו"ר הוועדה לקידום מעמד האישה בעיריית תל אביב עוסקת בנושאים פמיניסטיים, בנושאי תכנון עירוני, דיור בר השגה, תחבורה בת קיימא ותחבורת אופניים. לאחרונה קיבלה מועצת עיריית תל אביב-יפו את הצעתה לתמוך בתחבורה ציבורית בשבת; כמו כן זנדברג מובילה את המאבק נגד מועדוני חשפנות ותעשיית המין.

איתן כבל יו"ר סיעת הבית החברתי: "סיעת הבית החברתי שמה לה למטרה להפוך את ההסתדרות ונעמ"ת לארגונים הכלכליים-חברתיים החשובים בישראל ולהיות אופוזיציה למדיניות האנטי חברתית של הממשלה הנוכחית. כדי להגשים מטרה זו בחרנו בצוות המורכב מפעילים חברתיים ומנהיגים צעירים. לדעתי תמר זנדברג היא מהכוחות הצעירים המובילים בישראל ותחת הנהגתה נעמ"ת תוביל את המאבק לשוויון מגדרי בשוק העבודה ובמשק הישראלי".

זנדברג שהייתה פעילה בולטת במחאה החברתית היא דוקטורנטית לפוליטיקה וממשל באוניברסיטת בן גוריון בנגב ומרצה במחלקה למנהל ומדיניות ציבורית במכללת ספיר.