הקיץ כבר מגיע ומביא עמו מעלות חום גבוהות, אחוזי לחות והרבה מאד זיעה. שינויים נוספים שחלים עלינו הם שינויי תזונה, חילוף חומרים ותנודות בהיקף ובאופי הפעילות הספורטיבית שאנו מבצעים. כיצד אנחנו יכולים לשפר או לכל הפחות לשמר, וממה צריך להיזהר

קרא עוד...

תהליך הרזיה אינו פשוט כלל, אך כאשר מתאימים את הדיאטה לשגרת החיים וליכולות המנטליות, היא יכולה להיות הרבה יותר פשוטה. דיאטת כסאח היא אחת מהדיאטות שרבים מתפתים לעשות אך לפני שאתם מתחילים בה, מן הראוי להכיר אותה ולהבין לצד יתרונותיה גם מה החסרונות שלה.

קרא עוד...

טעים ובריא - לעבודה ולבית הספר

עזבו את הטייק-אווי והניחו לסנדוויץ' עם הגבינה הלבנה! הגיע הזמן לרענן את הארוחות שאתם לוקחים אתכם לעבודה, וגם את אלה שאתם שולחים עם הילדים לבית הספר | ד"ר שרה קפלן, דיאטנית ראשית

קרא עוד...

בחדרי הכושר ישנם מתאמנים רבים אשר עושים שימוש בתוספים שונים על מנת ליעל את האימונים שלהם. אבקת חלבון היא אחד המוצרים היותר נפוצים בקרב המתאמנים כאשר תפקידה העיקרי הוא סיוע בספיגה של החלבון אל השריר. את האבקה מפיקים מחלבון שמגיע ממקור טבעי ומוסיפים לה חומרי טעם וריח שונים שיקלו את השימוש בה. משתמשי אבקת חלבון לא חייבים להיות באדי בילדרים וניתן להשתמש בה גם המצבים בהם ישנו קושי של הגוף היצור של החלבון.

קרא עוד...

ארוחת בשר

אתם מתכננים לעשות ארוחת בשר ורוצים שהיא תהיה מנצחת? תוהים מאיפה להתחיל ואיך לבחור את הבשר הכי טוב שיש? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא היחידים שיש להם דילמה בנושא. אין ספק שצריך לחשוב גם על אופן ההכנה ועל הבחירה בין מעשנת בשר ובין גריל מסוג כזה או אחר, אך עוד הרבה לפני כן – צריך לבחור את הבשר הטוב ביותר. זה ידוע שבכל קצביה תוכלו למצוא בשרים אחרים, לא רק מבחינת שאלת הכשרות, אלא גם מבחינת שאלת האיכות והטריות. זה נכון בין אם אתם חושבים לקנות בשר בקצביה ובין אם אתם חושבים לפנות אל חנות כזו או אחרת, מה שאומר שכדאי לכם להיות עם היד על הדופק. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם יודעים מה אתם קונים וכך תגדילו את הסיכוי של הארוחה הקרובה להיות נהדרת.

קרא עוד...

תחושות של נפיחות בבטן הן נושא לא נעים שעשוי להשפיע על מצב הרוח הכללי ועל השגרה היומיומית. כל מי שסובל מהתופעה הזו נמנע מסוגים שונים של פעילויות ולא ממצה את הפוטנציאל המלא של הנאה בחיים. למעשה, ניתן להקל מאוד על התופעה ואפילו לגרום להיעלמותה על ידי הימנעות מסוגים שונים של מזון, פעילות גופנית מתאימה ורגיעה כללית.

קרא עוד...

מאמן כושר אישי

יש לכם סדר יום קבוע יחסית והחלטתם להכניס לתוכו אימוני כושר אישיים. כל הכבוד! מעבר לקושי שבשינויים, ובמיוחד כשמדובר על שינוי בסדר יום – תצטרכו לחשוב איפה ומתי להכניס את הפעילות הגופנית.

קרא עוד...