כלים

עמותת משמר בעלי החיים בישראל הפועלת לצד משטרת ישראל באכיפת חוק צער בעלי חיים ומניעת הזנחה והתעללות, חברה אל המכללה לפרסום ACC ע"ש תרצה גרנות, המכשיר את דור העתיד של הקופירייטרים בארץ. הסטודנטים מקורס הקופי פיתחו עבור העמותה קמפיינים פרסומיים בהם תעשה העמותה שימוש למסע הפרסום להגברת המודעות לקיומה ופועלה.

ACC_1את החיבור עם עמותת משמר בעלי החיים בישראל יזמו מייקל אמיר, המנהל המקצועי בבית הספר לפרסום ACC ע"ש תרצה גרנות ואשת הקריאטיב אביטל (טולה) מלמד. מדי שנה יוצרת מכללת ACC שיתופי פעולה עם עמותות במסגרתם מכינים הבוגרים כרזות פרסומיות המוצגות בתערוכת הסיום. עבודת הסיום מאפשרת לסטודנטים התנסות מעשית בהתמודדות עם אתגרים פרסומיים הקשורים ללקוחות אמיתיים מתחומים שונים.

במסגרת העבודה עם העמותה, קיבלו הסטודנטים בריף מקצועי ומורכב עם מאפייני העמותה והצרכנים התקשורתיים הנדרשים לקידומה. לאחר שהעבודות הוצגו בתערוכת הבוגרים, הוחלט בעמותת משמר בעלי החיים לעשות שימוש בכרזות שיצרו הסטודנטים ובקרוב נראה אותן לוקחות חלק במסעי הפרסום של העמותה.

מייקל אמיר, המנהל המקצועי של ACC: "ההתנסות ביצירת קמפיינים אמיתיים, משלב קבלת הבריף מהלקוח ועד הוצאה לפועל של רעיון קריאייטיבי פרסומי, היא חלק חשוב ובלתי נפרד מלימודי הקופירייטינג הנערכים בבית הספר. אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם משמר בעלי החיים ונשמח לראות את העבודות מקדמות פעילות חשובה של העמותה ומובילות לשינוי חברתי אמיתי".

ACC תרצה גרנות, שהוקם לפני למעלה מ-20 שנה, הוא בית הספר המקצועי המנוסה ביותר לקופירייטינג והוותיק בארץ. ביה"ס מפעיל קורס קופירייטינג, קורסים לפרסום וסדנאות שונות לכתיבה יוצרת, בשיטות הוראתה של תרצה גרנות, אותן מעבירים בכירים בתעשיית הפרסום, ביניהם יאיר זיסר, אדם בני, ניר פרח, מוטי מורל, מאיר גולדברג, אמיר סנדיק, לימור שיפוני, חנן ברקאי, יוסי לוי ועוד.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS