מקצוע עריכת הדין הינו מקצוע מבוקש ולא בכדי לא מעט אנשים בוחרים ללמוד ולהיות עורכי דין. הסיבה לביקוש, מעבר ליוקרה של להיות עורך דין, טמונה בכל שלכל אחד ואחת מאיתנו, יש צורך בשירותיו של עורך דין בשלב מסוים של החיים ולעיתים הרבה יותר מפעם אחת. בשורות הבאות נדבר מעט על עורך דין דיני עבודה, בין אם כחלק ממשרד עורכי דין דיני עבודה לבין אם כ- עו"ד דיני עבודה עצמאי.

קרא עוד...

בכל עסקת מקרקעים בישראל, יש צורך להיעזר בעורך דין מקרקעין. זה כלל שלעיתים כתוב, ולעיתים לא כתוב, אך אין מי שעושה עסקת מקרקעין בסדר גודל מסוים והוא לא עובד עם עורך דין צמוד. כעת עולה השאלה, מדוע צריך לעבוד עם עורך דין בכל עסקת מקרקעין וכיצד הוא יכול לעזור לנו.

קרא עוד...

ישנם תהליכים בחיים שמובילים אותנו אל מקומות שלא ציפינו להיות בהם, תהליכים שמתרחשים עם הזמן ובלי לשים הם סוחפים אותנו במורד הדרך אל מקומות שלא רצינו ולא היתה כוונה להגיע אליהם, אך ברגע שהגענו אנחנו לא יכולים להימנע מהם, לא יכולים להשתחרר מהם.

קרא עוד...

עוה''ד רפי בוקר. צילום: רובי בוקר

באר שבע: עורך דין הבטיח עזרה לחברו, אך החתימו בעורמה על משכון לטובת אחותו. בית המשפט פסל את המשכון וחייב את עורך הדין בהוצאות כבידות. בתביעה שנדונה לאחרונה בביהמ"ש המחוזי בבאר-שבע, נחשף סיפור קפקאי: בעל בית דפוס, תושב באר-שבע, פנה לחברו עורך הדין על מנת שייחלץ אותו מהסתבכות כלכלית מול הבנקים.

קרא עוד...

שרת המשפטים איילת שקד

דו"ח התנועה למשילות ודמוקרטיה: זינוק חריג במספר המשפטנים המועסקים בשירות המדינה דו"ח חדש שערכה התנועה למשילות ודמוקרטיה מעלה: מספר המשפטנים בקרב עובדי המדינה זינק באופן חריג בשנים האחרונות.

קרא עוד...