כלים

עדן הראל ועודד מנשה נבחרו כפרזנטורים של רשת FOX HOME לעונת החגים הקרובה בעיסקה בשווי של כ-300,000 ₪

רשת FOX HOME,  המתמחה במוצרים מעוצבים לבית בתחומי המטבח, אירוח ושולחן, אמבטיה, טקסטיל ונוי בחרה בזוג עדן הראל ועודד מנשה להוביל את הקמפיין הפרסומי של הרשת לעונת החגים הקרובה.

עינת פורטוגלי, סמנכ"ל שיווק פרסום קבוצת FOX אמרה היום: "רשת פוקס הום מציעה מוצרים לבית תחת הקונספט FOX HOME HAPPY HOME, קוסנפט זה המסמל את ערכי המותג יצר את החיבור והבחירה בזוג עדן הראל ועודד מנשה כפרזנטורים של הרשת התואמים את ערכי המותג ומסמלים אידיליה משפחתית, צבעונית, שמחה ומאושרת.

פורטוגלי הוסיפה ואמרה: רשת פוקס הום חוגגת בימים אלו שנה וכעת כשהרשת הגיעה לפריסה של 15 סניפים ועד סוף השנה תמנה הרשת 18 סניפים זה העת לבחור פרזנטורים מובילים אשר ילוו את הרשת בפעילות הפרסומית והשיווקית.

אנו שמחים ונרגשים לשלב את עדן ועודד בפעילות של הרשת ובטוחים שנצליח באמצעותם להעצים את החוויה האחרת שמספקת רשת פוקס הום לצרכנים".

רשת FOX HOME מציעה מגוון מוצרים מעוצבים לבית מתחום המטבח, אירוח ושולחן, אמבטיה, טקסטיל ונוי. חנויות הרשת משתרעות על פני שטח של 500 מ"ר ובכך מאפשרות ללקוח חווית קנייה יוצאת דופן באמצעות מגוון רחב של מוצרים בתצוגה מרשימה ובמחירים אטרקטיביים.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS