כ- 40% מאוכלוסיית הנשים, סובלת בתקופות שונות בחייהן, מנשירת שיער ושיער דליל. הסיבות הן שונות: תזונה לא נאותה, דיאטות, הריון, שינויים הורמונאליים, גיל המעבר, מצבי מתח, לחץ ועוד. תוסף תזונה ייחודי המכיל רכיבים חשובים לבנייה ולתחזוקת השיער עשוי לסייע במניעת התופעה ואף לעודד מראה שיער מלא ובריא. תכירי: ארוחה מאוזנת של ויטמינים וחומצות אמינו לשערך.

כלים

"פורקפיל" - הינו תוסף תזונה הנמצא בשימוש בעולם מזה 20 שנים. לאחרונה עשה עלייה גם לישראל. הכמוסות מעניקות לשיער תזונה מאוזנת ומכילות מרכיבים חיוניים הנחוצים לשיער יפה ומלא. "פורקפיל" פותח בצרפת ע"י חברת" ארקופרמה מעבדות רפואיות". התוסף מכיל חומרים מזינים המשתתפים בבניית הקרטין, ויטמין D, קומפלקס ויטמיני B , חומצות אמינו, אבץ בריכוזים אופטימאליים ומדויקים לפעילות ביולוגית איכותית מירבית וכן חומצה פולית החיונית להתפתחות השערה.

בניסוי שנערך נמצא כי חלה ירידה של 65.5% במספר השערות שנמצאו אחרי הברשת השיער לאחר השימוש בפורקפיל. עוד נמצא כי48.6% מהמשתתפות בניסוי דיווחו על שיפור הברק והמראה הכללי של השיער ו-32.6% נשים דיווחו על שיפור ברכות, גמישות וקפיצות השיער.

לתשומת ליבך: הקרטין המרכיב את השערה והציפורן זהה בהרכבו. נשים רבות מדווחות כי כאשר השתמשו בפורקפיל לשיער, חשו כי גם הציפורניים שלהן הפכו חזקות יותר ופחות שבירות ופריכות.

מינון מומלץ: 2 כמוסות ליום, 1 בבוקר 1 בערב לפני האוכל

מחיר: 169 ₪ (3 חפיסות המספיקות ל-3 חודשים)

להשיג ברשתות הפארם, בבתי המרקחת והטבע ברחבי הארץ.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS