קרדיט תמונה PIXABAY

במאה העשרים ואחד כבר ברור לכל שהכדור שלנו נמצא על סיפו של משבר אקלים. לכן הצורך באנרגיות מתחדשות, כגון אנרגיית מים, רוח או אנרגיה סולארית, הוא צורך חיוני מאין כמותו. בישראל שופעת השמש, הפתרון הטבעי הולך אכן לאפשרות הסולארית. במאמר הבא נציג את עבודתם של סולוויז, מומחים מקומיים לאנרגיה סולארית.

קרא עוד...

נשבר המסך. מה עכשיו? ובכן, ניתן לתקן אותו, להחליף או פשוט לשכוח את זה ולהשתמש בו כרגיל. באם בוחרים לתקן או להחליף מסך, הרי שישנן אפשרויות שונות שניתן ללכת עליהן. ניתן לדוגמה, לקרוא באינטרנט, איך מתקנים את המסך, או לתת לחבר שיתקן – או כמובן, לתת לחנות עם בעלי מקצוע לתקן (כמו רשת חנויות ומעבדות סלולר מקסימה).

קרא עוד...

הסמארטפונים החדשים ששיגעו את המדינה

השנה החולפת אולי לא הייתה מוצלחת מבחינת פוליטיקה, אך בכול הנוגע לטכנולוגיה היא ממשיכה להפתיע לטובה ועל כן אם גם אתם תהיתם אלו סמארטפונים היו המפתיעים ביותר השנה, אתם מוזמנים להתענג מלקט המכשירים שלדעתנו תפס את קדמת הבמה, ובאותה נשימה לתהות מה תביא השנה החדשה, כי כמו תמיד גם אם נראה שכבר נאמרה המילה האחרונה, הקידמה תמיד משיגה את עצמה ומציגה שכלולים נוספים.

קרא עוד...

NOC

בדומה לטלפון הקווי הצנוע או לסמארטפון המשוכלל, רשתות הן ערוץ פעילות עסקי קריטי לרוב העסקים. זו יכולה להיות הרשת המקומית שמתחברת לאינטרנט, רשתות קוויות פנים ארגוניות או רשתות אלחוטיות וסלולאריות מסוגים שונים. בכל המקרים, מדובר בצוואר בקבוק של פעילות שחלקה קריטי עסקית. אלה "עורקי תחבורה" למידע ולפעולות שונות, שחיוני לוודא שמתפקדים היטב. במקרה תקלה, תגובה מהירה ויעילה עשויה לעשות הבדל גדול, בצמצום הנזקים. למרות זאת, עסקים רבים כלל לא מודעים למצב הרשתות הכולל שלהם, לומדים על תקלות לאט מדי - לעתים רק דרך תלונות לקוחות ומגיבים באיטיות. האם אפשר אחרת? בהחלט! קוראים לזה Network Operations Center וכך זה עובד:

קרא עוד...

רשת הסלולר MYPHONE  מייפון פתחה סניף חדש  בקניון ראשונים

רשת מייפון, המתמחה בשיווק ומכירה של מכשירי סלולר ואביזרים נלווים לצד ניהול והפעלת רשת מעבדות תיקונים לכלל המכשירים, השיקה בימים אלה חנות חדשה בקניון ראשונים. החנות החדשה של MYPHONE הינה הסניף ה-6 של הרשת.

קרא עוד...