בפעם השנייה תוך שבוע נחשפת במרחב הנגב פעילות של שוטרת שפעלה כסוכנת סמויה .בפעילות של ימ"ר נגב, שזכתה לכינוי "נערת הפרברים" נעצרו לפנות הבוקר 39 חשודים תושבי מספר ישובים בנגב בחשד לעבירות של סחר בסמים . מעצרם התאפשר בעקבות פעילות של שוטרת סוכנת סמויה שפעלה בקרב הסוחרים במהלך החודשים האחרונים

במהלך ארבעת החודשים האחרונים , הופעלה במחלק הסוכנים של ימ"ר נגב שוטרת שפעלה כסוכנת סמויה אשר פעלה ורכשה סמים מסוחרי סמים שהפיצו את הסמים בסמוך למוקדי בילוי ומועדונים בבאר שבע נתיבות ואופקים . במהלך פעילותה אספה הסוכנת ראיות למכביר כנגד 44 חשודים בסחר בסמים מסוג אקסטזי קוקאין וחשיש, תוך ביצוע עסקאות בתחנות הסמים שהיו פרוסות בסמוך לאתרי בילוי.

היום לפנות בוקר פשטו 200 שוטרים ממרחב נגב בפיקודו של מפקד המרחב תנ"צ אבשלום פלד על בתיהם של החשודים ,ערכו בבתים חיפוש ועצרו את החשודים לחקירה .

בטכס קצר שנערך לפני הפעילות העניקו ממ"ז דרום ניצב יוחנן דנינו ומפקד מרחב נגב תנ"צ אבשלום פלד תעודות הערכה לק. סוכנים נגב – פקד אורן סבג , ולמפעיל הסוכן רס"ר שמעון מלכה וכן לסוכנת – סמ"ר ד. מ . מדובר בשוטרת צעירה שאותרה כבר בלשכת הגיוס על ידי מחלק הסוכנים , עם איתורה , הוכשרה והופעלה כסוכנת סמויה ..

ממ"ר נגב תנ"צ אבשלום פלד ציין בדבריו "חשיפת הסוכנת היא המשכיות ישירה להישגיות ולרוח המרחב , מרחב הנגב ינצח בכל מפגש עם היריב " .

מפקד המחוז ,ניצב דנינו יוחנן ציין כי "מאחרי צמד המילים אכיפה נחושה עומדת עבודה רבה וקשה . כדי להמשיך ליצור הרתעה ולהוריד את הפשיעה אנו לא יכולים להרשות לעצמנו לעצור אף לא לרגע " . .

יחידת הסוכנים של ימ"ר נגב בפיקודו של פקד אורן סבג הפעילה בשנים האחרונות עשרות סוכנים סמויים שחשפו עבירות סחר בסמים ואמל"ח ועבירות חמורות נוספות . היחידה הוכתרה כיח' מצטיינת ארצית בתחום זה לפני מספר שבועות . לפני כשבוע הביאה סוכנת סמויה במבצע שכונה זוג אס למעצרם של 13 סוחרי סמים במגזר הבדואי . בחודש הקודם הביא סוכן נוסף [מבצע עיר תחתית ] למעצר של 32 חשודים בסחר בסמים . העצורים יובאו הבוקר להארכת מעצרם בבית משפט השלום בבאר שבע , תיקי החקירה מנוהלים בזרוע תשאול של ימ"ר נגב .