1לאחר המכתב ששלח לראש הממשלה בנימין נתניהו, ופורסם לראשונה ב- thepulse, התראיין יו"ר סיעת יהדות התורה, ח"כ מנחם אליעזר מוזס, למהדורה המרכזית של רדיו "קול חי" בהגשת מרדכי לביא ואיים באופן מפורש כי במידה וראש הממשלה לא יענה לדרישות סיעתו בנוגע לסיוע בדיור למגזר החרדי תפרוש המפלגה מהקואליציה

מראיין: "האם אתה מתכוון להמליץ למועצת גדולי התורה שאם נתניהו לא יענה לדרישה שלך ולא יתמוך בהצעת חוק כזאת במובן הפשוט של המילה שהמע"מ יוחזר לרוכשי הדירות, האם אתה מתכוון להמליץ לרבנים, לגדולי ישראל לפרוש על זה מהקואליציה?"

ח"כ מוזס: "אז בוא אני אגיד לך. יש גם תחליף להצעת החוק שלי, אם הוא ייתן אותו סדר גודל בעלויות הפיתוח או בהשתתפות של סבסוד משכנתאות או בהלוואות מקום או במענקי מקום, לא משנה לי בכלל איך הוא יקרא לזה, אבל אם הוא לא ימצא לנו פתרון לזה נגיד לו שלום גמרנו".

מראיין: "הרב מוזס, אני חייב לשאול אותך שאלה, בזמנו גם כן נתניהו נתן לכם פיתרון מינה צוות שרים וכו', והפתרון בפועל לא קרה. האם בפעם הזו אתה עומד להעמיד לו אולטימטום ולהגיד לו - תשמע עברה כבר למעלה משנה וחצי מאז שאנחנו נמצאים בקואליציה אני מבקש ממך לפרוע את החוב, החוב שלך יצטרך להיפרע עד תאריך x "?

ח"כ מוזס: "אתה יודע מה התאריך? אני אגיד לך את התאריך, הקריאה השנייה והשלישית בתקציב 2011 , 2012 אם לא נראה שם את המספרים שאנחנו רוצים לראות בנוגע לעזרה לזוגות הצעירים אנחנו נפרוש"...