מיקי רוזנטל

(הדופק הפוליטי)
חה"כ מיקי רוזנטל

ח"כ רוזנטל פנה ליועץ המשפטי לכנסת ומסר "הממשלה דורסת את ההליך הדמוקרטי בחוק דחיית שידורי התאגיד בשביל גחמות של ראש ממשלה אובססיבי. שלא יתפלאו שיפגשו אותנו שוב בבג"צ"

(הדופק הפוליטי)
חה"כ מיקי רוזנטל

העיתונות הישראלית שופר לדמוקרטיה הישראלית, וככזו כוחה הרב בכך שהיא משמשת מנגנון לשמירה על ערכי הדמוקרטיה ופועלת לחשיפת שחיתות שלטונית, עוולות, ומחדלים שלטוניים שונים, שמהם סובל הציבור.

(הדופק הפוליטי)
חה"כ מיקי רוזנטל

ח"כ מיקי רוזנטל על יוזמת שרת המשפטים להגביל את החקיקה הפרטית: "שקד מונתה לשרה והח"כים הפכו מטרד בשבילה. היוזמה נועדה להקל על ועדת השרים ולא לשפר את עבודת הכנסת"

(חדשות הבריאות )
שר הבריאות יעקב ליצמן. צילום: איציק הררי

בדיון הוועדה למאבק בסמים בנושא עישון: משרד הבריאות הודיע על שורה של צעדי חקיקה חדשים נגד סיגריות, בין הצעדים – איסור פרסום גורף של סיגריות; פרסום תמונות אזהרה על האריזות; הרחבת האיסור לעישון במקומות ציבוריים; רגולציה על סיגריות אלקטרוניות.

(חדשות הבריאות )
ח"כ מיקי רוזנטל (המחנ"צ)

חבר הכנסת מיקי רוזנטל: "השר ליצמן גורם במחדליו למותם של אלפי ישראלים. בישראל זה נקרא גרימת מוות ברשלנות" בדיון שהתקיים היום על מדיניות משרד הבריאות.

(הדופק הפלילי)
רוזנטל: אני מאמין לברנע, אבל גם הוא יודע מה קורה במערכת העיתון- רשימות שחורות, סיקור אוהד לפוליטיקאים ששירתו את האינטרס הכלכלי של המשפחה

ח"כ רוזנטל עונה לנחום ברנע: "נוני מוזס השתמש במערכת "ידיעות אחרונות" לחיסול חשבונות אישי. זה מתרחש מאז שנוני השתלט על העיתון. אני מאמין לברנע, אבל גם הוא יודע מה קורה במערכת העיתון- רשימות שחורות, סיקור אוהד לפוליטיקאים ששירתו את האינטרס הכלכלי של המשפחה" המאמר המלא: "יתכן שאני יורה לעצמי בראש. בהחלט יש אפשרות שמישהו ב״ידיעות אחרונות״ יבחין במה שאתם עומדים לקרוא, יחליט שהגזמתי ויורה לפרסם עלי ״תחקיר״.

נוצר ב-20.11.2016 07:11
(הדופק הפלילי)

ח"כ רוזנטל בקובלנה נגד עו"ד שמרון לוועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין נתניהו טוען כי פרקליטו האישי לא עדכן אותו על כך שאחד מלקוחותיו היא מספנת הצוללות.

(הדופק הפוליטי)
ראש הממשלה בנימין נתניהו

רוזנטל: "זה המקרה השלישי לפחות שנתניהו מקדם אינטרסים של לקוחות דוד שמרון" - "לפרסם שמות הלקוחות שמיצג שמרון מול רשויות המדינה"

(בארץ)

במסגרת מחאת האוהלים יוקמו מחר, יום שישי, ה-2 בספטמבר, יתקיימו אירועי הייד פארק המוניים בכל רחבי הארץ לקראת עצרת המיליון במוצ"ש. גם מרב מיכאלי הזמינה את כולם להשתתף באירועים ובעצרת המיליון