אחת הבעיות הידועות עם מחשבים, נייחים או ניידים, ובדגש על מחשבים ישנים, היא שעם הזמן הם משמיעים רעשים אשר מקשים על העבודה איתם.

קרא עוד...

פוטושופ

אוהבים את עולם עיצוב התמונות? שואלים את עצמכם כיצד מעצבים אלבומים דיגיטליים במחשב? הכתבה הזאת בשבילכם! אספנו לכם מידע רחב עולם הלימודים אונליין ופוטושופ בפרט, תקבלו הסברים מדהימים על יכולותיה של תוכנת הפוטושופ

קרא עוד...

CodeMonkey

חברת הסטארטאפ הישראלית קודמאנקי משיקה תחרות תכנות לילדים בארה"ב - התחרות, 'Code Rush', פתוחה לבתי ספר יסודיים וכיתות ביניים בארה"ב. 20 הצוותים הזוכים יקבלו מנוי שנתי לקודמאנקי וערכת ספרי לימוד בהוצאת DK. התחרות תיפתח ב-3 באפריל ותסתיים ב-1 במאי. ההשתתפות כרוכה בעלות של 50 דולר לצוות.

קרא עוד...

שירותי ענן לעסקים ויעילותם

על המשמעות של שירותי ענן לעסקים אפשר ללמוד גם ממה שמתרחש בעולם ההשקעות. למשקיעים היום יש הרבה יותר אפשרויות זמינות מאשר בעבר. בין אפשרויות אלה נמצאים גם שירותי הענן. נאסד"ק דיווחה כי ההכנסות משירותי ענן בשנת 2015 לעומת השנה הקודמת, גדלו ב-60%. יתר על כן, מחשוב ענן צפוי להמשיך ולצמוח בקצב רצחני במהלך חמש השנים הקרובות. לכן, מי ששוקל להשקיע בחברה מבוססת טכנולוגיה, סביר להניח שיזכה ליתרונות רבים. המשמעות של אחזקת מניות חברה שמציעה שירותים מבוססי ענן היא שזו הזדמנות להרוויח כסף מהגידול העצום של תעשיה זו.

קרא עוד...