עולם יחסי הציבור בשנים האחרונות קיבל תפנית מפתיעה.. היום מאגר הפרסום והמידע הנפוץ ביותר הוא הרשתות החברתיות ומנועי החיפוש שבראשם עומדת גוגל. גוגל מרכזת עבורנו כל סוג של מידע שאנחנו מחפשים, על אנשים, על חברות, על אנשי מקצוע, על גופים ועל כל דבר אחר שרק קיים בעולם.

קרא עוד...

בית ספר לגרפיקה אונליין

איפה אפשר לראות גרפיקה? גרפיקה ניתן למצוא בכל דבר; ספרים, חולצות מודפסות, צעיפים מודפסים, כרטיסי ברכה ועוד משתמשים בעיצוב גרפי ואת כולם מכין מעצב גרפי מקצועי. הצלחתו של הגרפיקאי

קרא עוד...

טושיבה מכריזה על ה- Portégé X20W-D – הלפטופ העסקי - בתצורת 2 ב-1 - הדק והקל בעולם

טושיבה מכריזה על ה- Portégé X20W-D – הלפטופ העסקי - בתצורת 2 ב-1 - הדק והקל בעולם, העושה שימוש במלוא כוחם של מעבדי הדור ה-7. המערכת ההיברידית החדשה מפגינה גמישות באריזה רזה במיוחד, האידיאלית להתניידות מאובטחת ואמינות מוכחת. מעבדי הדור השביעי של אינטל (U-Series) כוללים את טכנולוגיית ה- Intel vPro. ההשקה מחזקת את מחוייבותה של טושיבה לשוק המחשוב הנייד העסקי באירופה ובישראל.

קרא עוד...

אחת הבעיות הידועות עם מחשבים, נייחים או ניידים, ובדגש על מחשבים ישנים, היא שעם הזמן הם משמיעים רעשים אשר מקשים על העבודה איתם.

קרא עוד...

פוטושופ

אוהבים את עולם עיצוב התמונות? שואלים את עצמכם כיצד מעצבים אלבומים דיגיטליים במחשב? הכתבה הזאת בשבילכם! אספנו לכם מידע רחב עולם הלימודים אונליין ופוטושופ בפרט, תקבלו הסברים מדהימים על יכולותיה של תוכנת הפוטושופ

קרא עוד...

CodeMonkey

חברת הסטארטאפ הישראלית קודמאנקי משיקה תחרות תכנות לילדים בארה"ב - התחרות, 'Code Rush', פתוחה לבתי ספר יסודיים וכיתות ביניים בארה"ב. 20 הצוותים הזוכים יקבלו מנוי שנתי לקודמאנקי וערכת ספרי לימוד בהוצאת DK. התחרות תיפתח ב-3 באפריל ותסתיים ב-1 במאי. ההשתתפות כרוכה בעלות של 50 דולר לצוות.

קרא עוד...