במסיבת עיתונאים שהתקיימה באלבי, מעוז פעילי "עיר לכולנו", דרשו ראשי התנועה הקמת ועדת חקירה ממלכתית לחקר ובדיקה של מבקר המדינה בנושא הניסיון לסגירת ה"אלבי". במהלך המסע"ת התקבלה הודעה על כך שהעירייה חזרה בה מהבקשה לסגירת המקום, האלבי ישאר פתוח. הערב ב-20:00 תקיים "עיר לכולנו" מסיבת ניצחון ב"אלבי" (הגדוד העברי 8 ת"א)

במסיבת העיתונאים של תנועת "עיר לכולנו", סיעת האופוזיציה הגדולה בת"א, שהתקיימה היום בקפה אלבי, המוכר כמטה הבלתי רשמי של התנועה, תקפו ראשי עיר לכולנו, את התנהלותו של חולדאי במשבר בדרום ת"א בכלל ובמשבר באלבי בפרט: התנועה תפעל להקמת ועדת חקירה ממלכתית לחקירת הכשל של הפקרת דרום ת"א.

כולכם ראיתם את הניידות שהגיעו לכאן, כוחות משטרה בהיקף שלא נראה בדרום ת"א מזה עידן ועידנים, גם לא כאשר היה מדובר במקרי רצח ואונס. אנחנו דורשים ממבקר המדינה ומפכ"ל המשטרה לפתוח בחקירה שתבהיר כיצד יתכן שעיריית ת"א פועלת באופן כזה במטרה לסגור את האופוזיציה, הכשל של הפקרת דרום ת"א מצריך הקמתה של ועדת חקירה ממלכתית."

ח"כ דב חנין, מייסד עיר לכולנו: "אהרון מדואל וחברי המועצה של עיר לכולנו, הובילו את המאבק הקשה באופוזיציה מול חולדאי, לכל מי שמגיע לכאן הסיבה להתרחשות המוזרה וההזויה של סגירת האלבי, ברורה מאליה, כמו שילטי הבחירות של עיר לכולנו המופיעים בכניסה למקום, זהו מעוז האופוזיציה.

זה דפוס מוכר בת"א שאחראי לו רון חולדאי, של התקפה על הביקורת ועל האופוזיציה, מקום שהופך למעוז האופוזיציה הופך למעשה ליעד לפעולת סיכול בטחונית במימדים שלא הכרנו, זאת לא רק שאלה של ה"אלבי", זאת שאלה של דרום ת"א, אנחנו נמצאים, כמו שאומר אהרון, באזור אסון, יש פה הרבה מאוד עבודה למשטרה וכל המשטרה הגיעה לטפל דווקא באלבי.

שטוענים כלפי חולדאי הטוען שזה לא הוא, הוא כנראה חלש ומסכן ואין לו יכולת לטפל ומה אנחנו בכלל באים בטענות, חייבים לתת תשובות למצב הזה ומכאן הדרישה של עיר לכולנו להקים ועדת חקירה ממלכתית למתרחש בדרום ת"א, דרישה אותה אקדם בכנסת.

צריך לבדוק, לא רק מי אשם, כי כולנו יודעים מי אשם, צריך גם תשובות שייצרו המשך אחר, כי חולדאי נכשל בת"א ועוד יותר נכשל בדרום ת"א.

לתושבי מרכז ת"א אני רוצה להגיד, זאת גם בעיה שלכם, מי שחושב שדרום ת"א תיקרוס וזה לא ישפיע על שאר חלקי העיר טועה, הבעיה היא בעיה של כולנו."

יעל בן יפת, חברת מועצת העיר מ"עיר לכולנו": "בחודשים האחרונים הותקפתי פעמיים פיזית ברחובות דרום ת"א, המשטרה לא הצליחה להגיע. פה הגיעו 10 ניידות לטפל בעסק סגור שלא הפריע לאיש, זה מטורף. כשאנחנו, תושבות הדרום, מתקשרות ומבקשות הגעה פיזית של משטרת ישראל אז אין אותה.

אני מקווה שמי שרוצה לראות את תושביו עוזבים את עירו, ימצא את עצמו עוזב את הקומה ה-12."

עו"ד שלי דביר, מועמדת עיר לכולנו: "רון חולדאי מנסה לצייר את עצמו כידיד הקהילה הגאה ופה הוא תוקף אותה. האלבי הוא לא רק מעוז של עיר לכולנו, הוא גם מעוז חשוב של הקהילה הגאה. וחולדאי עושה אחד בפה ואחד בלב.

פניתי הבוקר לממונה על הבחירות, לעתירה דחופה נגד רדיפה פוליטית המבוצעת ע"י העירייה, כי לא יתכן שבתי עסק שמזדהים עם האופוזיציה יסבלו מרדיפה פוליטית. אנחנו מבקשים מהמפקח על הבחירות, להזהיר רשמית את חולדאי כי אסור לו לקדם את מטרותיו הפוליטיות באמצעות עובדי ופקחי העירייה."