בחירות 2013

(הדופק הפוליטי)

ח"כ לשעבר (עבודה) קולט אביטל, שהתמודדה כמועמדת מפלגת העבודה בבחירות האחרונות לנשיאות, תצביע בבחירות הקרובות למרצ. אביטל אמרה ליו"ר מרצ, זהבה גלאון, כי לא תוכל להצביע לעבודה מאחר וזו הפכה למפלגת מרכז, וכאשת שמאל תצביע למרצ

(הדופק הפוליטי)

מרצ מציבה יעד של שני מנדטים מהמיגזר הערבי: מפלגת השמאל היחידה בישראל היא היחידה שהשיקה קמפיין בערבית. הקמפיין מתמקד בסוגיות החברתיות במיגזר הערבי שאף מפלגה איננה עוסקת בהן: פשע, עוני, משבר הדיור, המחסור בכיתות לימוד ועוד. זהבה גלאון: "אני קוראת לערביי ישראל, אל תצטרפו למפלגת המדוכדכים והמיואשים – צאו להצביע"

(הדופק הפוליטי)

במענה לקריאתו של עמיר פרץ יפגינו אנשי המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה מול כנס הצעירים שעורך יאיר לפיד במוצ"ש הקרוב (10.11) בשעה 20:00 ברח, הארבעה 8 תל אביב. הפעילים ידרשו מלפיד ומפלגתו תשובה ברורה, עוד לפני הבחירות: על מי ימליץ לפיד לראשות הממשלה?

(בארץ)

אנשי "מחנה הפראיירים" המובילים את המאבק לשוויון בנטל יקימו מחר שוב את המחנה אל מול וועידת הליכוד בגני התערוכה בתל אביב, החל מהשעה 17:00 בערב. הפראיירים זועמים על הבטחתם של רוה"מ נתניהו ושר החוץ אביגדור ליברמן כי האיחוד בהקמת "הליכוד ביתנו" יוביל לשוויון בנטל.

(יחסי ציבור)

אמנם רק לא מזמן למד תומר חן להתגלח ובכל זאת הספיק העלם הצעיר לעשות את המיליון הראשון שלו ולהשיג לעצמו יועץ תקשורת משלו, לא סתם יועץ –תום וגנר, מי שהיה יועץ התקשורת של עמיר פרץ, אהוד ברק, אפרים סנה ועוד. ואפרופו פרץ, השמועות אומרות שוגנר ילווהו גם בבחירות הקרובות