מבוא

ברוכים הבאים למדריך האולטימטיבי לקנייה ומיחזור של ברזל ואלומיניום. במאמר מקיף זה נבחן את ההיבטים השונים של רכישת מתכות אלו, וכן את החשיבות והיתרונות של מיחזורן. בין אם אתה בעל עסק, חובב עשה זאת בעצמך, או סתם מישהו שמתעניין בקיימות, מדריך זה יספק לך מידע רב ערך כדי לקבל החלטות מושכלות.

קרא עוד...

מה משפיע על איכות החיים שלנו וכיצד האיכות של החיים שלנו יכולה להיות יותר גבוהה? אם כן אין ספק כי ירוק בעיניים הוא הדרך הטובה ביותר לחיות באיכות חיים גבוהה. ברגע שיש צמחים בסביבה שלנו ובעיקר עצים החיים שלנו הרבה יותר טובים וזו עובדה. לכן עלינו לטפח את העצים שלנו ולהשקיע בהם. אך אי אפשר להתעלם מן העובדה כי פעמים רבות עצים גדלים פרא והופכים לצרה צרורה ואז אנו חייבים לטפל בהם.

קרא עוד...

רוצים להציל את העולם? נסכים אתכם אם השאלה העלתה בכם גיחוך קל. אבל גם אם לא נוכל 'להציל את העולם', אנחנו עדיין יכולים לקחת חלק קטן בעשייה שתקדם את הרעיון :) אם אתם רוצים להיות טובים יותר עבור האקלים והסביבה שלנו, הגיע הזמן לצמצם פסולת או אף יותר טוב - להפוך אותה לקומפוסט שאפילו יהפוך את היוצרות. במקום להזיק לסביבה - נעזור לה להשתבח במשך הזמן וכך גם להשתנות לטובה.

קרא עוד...

הדברה ירוקה למטבח - גור הדברות

בשנים האחרונות אחד הטרנדים שתופסים תאוצה יותר ויותר, והופכים למצרך מבוקש מאוד בקרב חברות הדברה שונות, זה – הדברה ירוקה. הפופולאריות הגואה של נושא ההדברה הירוקה נובעת מהמודעות המתגברת של בני האדם לצורך הקיומי בשמירה על הסביבה וההשפעות הישירות שיש לסביבה בטוחה וירוקה על אורח חיינו ובעיקר על הבריאות שלנו.

קרא עוד...

קרדיט:ארפן ישראל

מסתבר שתפרים לא קיימים רק בבגדים או בחתכים בעור. הידעתם שגם כאשר בונים בניין (או כל פרויקט אחר מבטון) יש לבצע תפרים? בשונה מהתפרים הקלאסיים שאנחנו מכירים, כאן לא יהיו חוט ומחט אך כן תהיה מניעה משמעותית של נזקים. מבולבלים? במאמר זה נעשה לכם קצת סדר והיכרות עם תפר התפשטות.

קרא עוד...