אם הטילו עליכם עיקולים בשל חובות, אם קיבלתם מכתבי התראות, פתחו נגדכם תיק בהוצאה לפועל אולי גם הוציאו צו איסור יציאה מהארץ, דעו שישנו הליך שיכול לשים קץ לסבל. בהליך משפטי, כחלק מפשיטות רגל וכינוסי נכסים, ניתן להשיג מחיקת חובות. בדרך, תידרשו להכיר עולם חדש של מושגים, כדוגמת צו תשלומים, צו הפטר וגם מנהל מיוחד שצפוי להשפיע באופן ניכר על עתידכם.

קרא עוד...

אחת השאלות איתה הורים לחיילים וגם חיילים עצמם נתקלים היא מה זה עורך דין צבאי ולמה צריך אותו?. למעשה, עורך דין צבאי הוא עורך דין לענייני צבא שעוסק בכל עניין שקשור בדרך כזו או אחרת לצבא הגנה לישראל. צה״ל נחשב לאחד הגופים הגדולים בישראל וגם לו בדומה למשפט האזרחי והפלילי, יש מערכת חוקים נוקשה ואפילו בית דין צבאי בו מעמידים לדין חיילים החשודים בביצוע עבירות מסוגים שונים.

קרא עוד...

משרדי חקירות ומשרדי עורכי דין גם יחד, מספקים שירותים נחוצים וחשובים מאוד עבור הלקוחות שלהם. משרד החקירות מתמקד בחקר האמת ובחשיפתה על פני השטח, ואילו משרד עורכי הדין הוא זה שמתמודד עם ההשלכות שלה – וכעת נכיר את הקשר ביניהם.

קרא עוד...

גילוי מרצון

רשויות המס בישראל פועלות בדרכים רבות ומתוחכמות על מנת לגבות את המסים הנדרשים מהחייבים. קיימת כמובן הדרך השגרתית והמוכרת לכל של גביית מסים על פי דיווחי הנישומים, אלא שבשנים האחרונות נדמה כי ישראלים רבים מצליחים להערים על הרשויות ולהעלים הכנסות בדרכים שחלקן הן יצירתיות ממש.

קרא עוד...

עו"ד גיא אופיר. צילום: שרית נס

עו"ד גיא אופיר  מומחה לדיני משפחה וירושה, הרצה השבוע בנושא "ארגז כלים" לעורכי דין - פיתוח פרקטיקה יעילה לעבודה עם החוק להסדר התדיינות  בערב עיון שעסק בחוק להסדר התדיינות  בסכסוכי משפחה - השתלבות במערך העשייה, שקיים הוועד המרכזי של לשכת עורכי הדין בישראל ב"בית הפרקליט" בת"א במעמד ראש לשכת עורכי הדין בישראל עו"ד אפי נוה ובכירי עורכי הדין בארץ בתחום דיני משפחה וירושה

קרא עוד...

מנעולן הוא בעל מקצוע מומחה שישרת אותנו במקרי חירום או כאשר נרצה לשדרג את מערכת הנעילה בדלת ביתנו כדי לאפשר לנו לחיות בביטוחן מלא. דלת הבית נמצאת יום יום בשימוש והיא מאפשרת לנו לפתוח את הדלת כדי להיכנס בבטחה לביתנו ולנעול אותה בשעות לילה מאוחרות או כאשר אנו יוצאים מביתנו. ולכן, לתפקוד המנעול יש משמעות רבה ובמקרה של תקלה או במקרה חירום עלינו להזמין מנעולן מקצועי שיתקן כל תקלה או יפרוץ את הדלת וכך נוכל לחזור לשגרת חיים שקטה.

קרא עוד...