יותר ויותר ישראלים מקבלים דרכונים אירופאים ונהנים מהיתרונות הכלכליים והאחרים של דרכונים אלו. אילו מדינות נחשבות מזכות אתכם בדרכון אירופאי ומהם היתרונות העיקריים מהם תוכלו ליהנות אם תוציאו דרכון זה?

קרא עוד...

פשיטת רגל וחדלות פירעון

על מנת לאפשר לחייבים שאינם מסוגלים לפרוע את חובותיהם להתחיל פרק חדש בחיים ללא חובות וללא נושים הנושפים בעורפם, קיים הליך הנקרא פשיטת רגל. הליך זה מאפשר גם חלוקה הוגנת של החוב בין הנושים תוך התייחסות לסוג החוב, אופיו והיקפו. החלוקה מתבצעת בין הנושים בהתאם לקריטריונים הקבועים בחוק, כאשר התהליך מתנהל בכמה שלבים.

קרא עוד...

אם הטילו עליכם עיקולים בשל חובות, אם קיבלתם מכתבי התראות, פתחו נגדכם תיק בהוצאה לפועל אולי גם הוציאו צו איסור יציאה מהארץ, דעו שישנו הליך שיכול לשים קץ לסבל. בהליך משפטי, כחלק מפשיטות רגל וכינוסי נכסים, ניתן להשיג מחיקת חובות. בדרך, תידרשו להכיר עולם חדש של מושגים, כדוגמת צו תשלומים, צו הפטר וגם מנהל מיוחד שצפוי להשפיע באופן ניכר על עתידכם.

קרא עוד...

אחת השאלות איתה הורים לחיילים וגם חיילים עצמם נתקלים היא מה זה עורך דין צבאי ולמה צריך אותו?. למעשה, עורך דין צבאי הוא עורך דין לענייני צבא שעוסק בכל עניין שקשור בדרך כזו או אחרת לצבא הגנה לישראל. צה״ל נחשב לאחד הגופים הגדולים בישראל וגם לו בדומה למשפט האזרחי והפלילי, יש מערכת חוקים נוקשה ואפילו בית דין צבאי בו מעמידים לדין חיילים החשודים בביצוע עבירות מסוגים שונים.

קרא עוד...

משרדי חקירות ומשרדי עורכי דין גם יחד, מספקים שירותים נחוצים וחשובים מאוד עבור הלקוחות שלהם. משרד החקירות מתמקד בחקר האמת ובחשיפתה על פני השטח, ואילו משרד עורכי הדין הוא זה שמתמודד עם ההשלכות שלה – וכעת נכיר את הקשר ביניהם.

קרא עוד...

גילוי מרצון

רשויות המס בישראל פועלות בדרכים רבות ומתוחכמות על מנת לגבות את המסים הנדרשים מהחייבים. קיימת כמובן הדרך השגרתית והמוכרת לכל של גביית מסים על פי דיווחי הנישומים, אלא שבשנים האחרונות נדמה כי ישראלים רבים מצליחים להערים על הרשויות ולהעלים הכנסות בדרכים שחלקן הן יצירתיות ממש.

קרא עוד...