קרדיט תמונה FREEPIK

חקירות הן תחום שאת רוב האנשים מאוד מעסיק ומעניין עם השנים. גם אם זה משהו שאתם נחשפתם אליו באמצעות תוכניות טלוויזיה או סרטים, וגם אם יצא לכם בצורה שהיא אישית להיות במספר חקירות מסוימות, בחיים האמיתיים מדובר על אירוע מאוד מורכב ורציני, במיוחד כאשר מדובר על תחום של חקירות סמויות. כאשר אתם חושבים על עולם החקירות לרוב ישר עולה לכם לראש תמונה של חדר חקירות מאוד קטן וחשוך אשר מתנהל בתחנת המשטרה, בפועל, חקירות הן תחום שהוא רחב יותר אשר כולל כמה מעקבים, האזנות וכדומה. המשטרה היום היא בעצם הגוף המרכזי אשר אחראי על כל החקירות הפליליות במדינה, אבל יש המון משרדים של חוקרים פרטיים אשר פועלים לפי החוק בשביל לגלות ברמה האזרחית ולפעמים גם ברמה המדינית את כל הנושאים החשודים כאלה ואחרים.

קרא עוד...

קרדיט לתמונה: pixabay

במאמר תמצאו את יסודות דיני הנזיקין בישראל, סוגי הנזיקין השונים ומידע חיוני לניהול תיק תביעה על ידי עו"ד נזיקין, כמו סוגי העוולות השונים וסוגי הפיצויים שנקבעים

קרא עוד...

בדרכים

נהגים רבים קיבלו לפחות דו"ח אחד מאז שהוציאו רישיון. הכוונה לדו"ח שניתן בעקבות אי ציות לתמרור או בעקבות חניה במקום לא מתאים וכדומה.
השאלה כמה מאתנו ידעו האם מדובר בדו"ח מוצדק או שלא.

קרא עוד...

לא מעטים הם המקרים שבהם אנשים המעוניינים בכמה עשרות אלפי שקלים או בכמה מאות אלפי שקלים מוכנים לשקר לחברת הביטוח כדי לקבל ממנה פיצויים. זה לא פשוט, אבל הם מוכנים להקריב משהו בעבור הכסף הזה שהם מעוניינים לקבל, לא משנה להם עד כמה הדרך שבחרו בה היא לא ישרה ולא הוגנת.

קרא עוד...

משמעותו של הדין הפלילי הוא הסדרת היחסים בין אדם לחברו, והסדרת היחסים בין אדם למדינה, במדינת ישראל הדין הפלילי מבוסס על המשפט האנגלי, זאת מכיוון ובהתחלת הקמתה של מדינת ישראל שלט המנדט הבריטי בארץ ישראל, מכאן כי חוקים אשר היו קיימים דאז, עברו להיות ולהוות את מרבית החוקים אותם אנו רואים עד לימים אלו.

קרא עוד...

טוען רבני הוא מי שהוסמך לייצג אתכם בפני בתי הדין הרבניים לאחר שקיבל את רישיונו מטעמו של בית הדין הרבני הגדול. מתלבטים האם לפנות לבית הדין הרבני? עליכם להתייצב בפניו של בית הדין הרבני? אנו ממליצים לבצע זאת על ידי ייצוגו של הטוען הרבני.

קרא עוד...