ימי הולדת הם יום מיוחד בשנה לכל אדם. זהו יום לציין את יום הולדתו, את תחילת חייו, ואת כל הישגיו עד כה. ימי הולדת הם גם יום לחגוג עם המשפחה והחברים, וליהנות מהרגעים הטובים בחיים.

ישנם סיבות רבות כי חגיגת ימי הולדת הם חשובות ומאריכות חיים.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: freepik

הצעות נישואין הן אחד האירועים החשובים ביותר בחייו של אדם. זו הזדמנות ליצור זיכרון שיימשך כל החיים. בעוד שהצעות רבות מתרחשות במסגרות מסורתיות, יש משהו באמת מיוחד בהצעת נישואין בטבע. היופי והשלווה עוצרי הנשימה של הסביבה הטבעית יכולים להוסיף מגע נוסף של קסם לאבן דרך הכל כך משמעותית הזו . במדריך מקיף זה נחקור הצעות נישואין ייחודיות שונות החובקות את נפלאות הטבע.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: freepik

אחד הרגעים המרתיעים בכניסה וברישום לאתר היכרויות, מתרחש אל מול ריבוי השאלות האישיות, במגוון נושאים ותחומים, חלקם אישיים למדי.

הצורך במילוי פרטים והשאלות הרבות, באים לסייע בבניית פרופיל משתמשים מדויק, שיאפשר יצירת חיבורים והתאמות מבוססי מידע, לחשיפה לפרופילים בעלי מאפיינים קרובים ומטרות דומות.

קרא עוד...

תקשורת מילולית

תקשורת אינה מוגבלת למילים שאנו משמיעים. חלק בלתי נפרד ממנה, שלעתים קרובות זוכה להתעלמות, הוא תקשורת לא מילולית. למרות שאולי לא שמים לב, רמזים לא מילוליים כמו הבעות פנים ותנועות ידיים ממלאים תפקיד מרכזי באופן שבו המסרים שלנו מתקבלים ומתפרשים על ידי אחרים. אי הבנות נובעות בהרבה מקרים לא ממה שנאמר, אלא איך הוא נאמר. לפיכך, שליטה בתקשורת לא מילולית היא קריטית, וכאן מדריך מומחה יכול להוכיח שהוא הכרחי. מדריך מומחה בתקשורת לא מילולית יכול לשמש מאמן, מנטור ומורה, לספק את הידע והכלים הדרושים כדי להתמצא בתחום המורכב הזה של אינטראקציה אנושית.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: freepik

עבור רבים, הכרויות בשנת 2023 יכולות להיראות כמו משחק שבו החוקים משתנים כל הזמן. מבול הטריקים והטיפים התכוף בנושא הדייטים המקוונים שמציף את המדיה החברתית הוא די מבלבל. ובאמת היום, אי אפשר לפתוח טיק טוק או אינסטגרם מבלי להיתקל בטיפים לאיתור האהבה שלכם, או בסיפורי אימה שהתרחשו במסגרת היכרויות באינטרנט.

קרא עוד...

באתר החדשני של ביטוח לאומי תוכלו לבצע פעולות שעד היום היו זמינות רק בטלפון או בסניפים: עדכון פרטי בנק, תשלום חוב, הגשת תביעות ומעקב אחריהן, שליחת מסמכים, מעבר בין קופה"ח, הזמנת קוד אישי, השלמת תקופות עיסוק, הנפקת תעודת נכה ונותני שירותים סיעודיים. על שירותים אלו ודברים מעניינים נוספים בכתבה הבאה.

קרא עוד...