שנת הלימודים החדשה התחילה והילדים שלכם מתחילים מסגרות. ישנם ילדים אשר נשארים במסגרות חינוכיות שכבר למדו בהן בשנים הקודמות וישנם ילדים אשר מתחילים מסגרות חינוכיות חדשות. חשוב מאוד לזכור שילד אשר מתחיל מסגרת חינוכית חדשה ולעיתים אף ילד שחוזר לאחר החופש לאותה המסגרת החינוכית, יתקשו להתרגל לשגרה החדשה, למקום ועוד.

קרא עוד...

לרשימת הסיבות שסוף החופש הגדול פירושו שמחה גדולה להורים, מצטרפת בשנים האחרונות העובדה שלפחות עד סוף השבוע, או חגי-תשרי תלוי כמה החלטיים אתם, הילדים יבלו הרבה פחות שעות מול המסך ויותר מול הלוח. אבל עד אז: איך לוודא שהילדים שלנו בטוחים ברשת כשהם גולשים הרחק מענינו המפקחת

קרא עוד...

רכשי צפיות והפכי לכוכבת ברשת

אם פעם אנשים חלמו להיות שחקנים מפורסמים והבינו שהדבר כרוך בהשקעה רבה, הרי שכיום דור האינסטנט מוביל למגמות חדשות, כאלו שאינן בהכרח רעות, אך שכן מצריכות ליישר קו, ולו בכדי להרוויח יותר. מכאן שבין היתר כיום רבים חולמים להיות כוכבי רשת, ואף ניתן בקלות להבין אותם - מדובר בסוג של עבודת חלומות, בה מתפרסמים יחסית במהירות, משתפים אנשים, מעבירים מסרים, מייעצים, או פשוט רוקדים ומצלמים, כך שזוכים לחשיפה רבה ואף להכנסה צדדית מניבה.

בוחרים בדרך הקלה

אז איך מנצלים את היתרונות של העידן הנוכחי, איך הופכים להיות כוכבי רשת מצליחים? ובכן דבר אחד בטוח חשוב והוא פופולאריות, ופה נציין שממש כפי שכסף עושה כסף, כך גם צפיות מובילות לעוד צפיות, ועל כן הרבה עסקים לצד אנשים פרטיים בוחרים לרכוש צפיות. באמצעות רכישת צפיות זוכים להזניק את הנוכחות ולהגדיל את הפופולאריות בטווח זמן יחסית קצר, כך שללא ספק מדובר בקיצור תהליכים וכל עוד משכילים לתחזק את ההצלחה, הרי שתוך זמן קצר זוכים להיות כוכבי רשת, ופה נחדד שיש לבחון האם מדובר ברכישת צפיות שבין היתר יודעות לכלול מעורבות ואף מהו הצורך הנקודתי.

כוחו של סיפור

לא מעט כוכבי רשת מפורסמים צלחו באמצעות רעיון טוב, באמצעות דמות שאליה הם נצמדו - באמצעות סיפור מסגרת גאוני שהצליח ליצור עניין ולהגדיל את מעגל הצופים. מכאן שאם גם אתם חולמים להיות כוכבי רשת, יש להיות מעט יצירתיים ופשוט לעצור לחשוב מה ניתן לעשות מעט שונה והרבה יותר מעניין. אי לכך גם חנון מחשבים יכול להיות כוכב רשת, אם הוא רק יעלה על הנוסחה הנכונה כיצד להציג את הדמות שלו. מבקשים דוגמאות? תבחנו את הנוכחות של שפיטה ונועה קירל.

בוררים ומשלבים

הרשת הדיגיטלית מציעה מגוון ערוצים בהם ניתן לפעול, ועל כן יש לבחור את הפלטפורמה הנכונה במיוחד עבורכם, בהתאם לסוג העיסוק הבולט שמאפיין אותכם, כאשר יוטיוב, טוויטר, אינסטגרם ופייסבוק מהווים כתובות עיקריות, ותמיד מוטב לשלב פעילות בין מגוון מוקדים, ולו באמצעות קישורים. בנוסף, חשוב להכיר בחוזקה של כל כלי, משמע להבין היכן לפרסם סרטון, היכן ליצור תוכן יצירתי, היכן לערוך תמונות וכדומה.

שיתופי פעולה

שיתופי פעולה מאפשרים לגלוש על ההצלחה של גורמים אחרים ועל כן אם רק מתאפשר לשתף פעולה עם מגוון אושיות בתחום, ואף לשתף פרופילים שכוללים אינספור עוקבים, הרי שכל עוד השיתופים מושכלים ואיכותיים, קשורים ומחמיאים - זוכים להגדיל בן לילה את המוניטין.

לגרום לאחרים לעבוד עבורכם

לא חסרים מגוון רעיונות שיגרמו לעוקבים שלכם לסייע בהגדלת כמות הצפיות, וזאת באמצעות נוסחה שמניעה להיות פעילים (ולא רק עוקבים פאסיביים), תרחיש שכידוע מקדם באופן הרבה יותר אפקטיבי. כיצד אם כן עומדים במשימה? תבקשו מהעוקבים לשתף בתחושות, בסיפורים אישיים, העלו תחרויות וכדומה. כל עוד הטריגר יהיה רלוונטי ומעניין, תזכו לחשיפה מרשימה. מכאן שטריקים לא חסר, רק צריך תשוקה, מעט זמן, בירור מקדים, בחירות מושכלות וכמובן התמדה - בהצלחה!

זה קורה במשפחות הכי טובות. סכסוך משפחתי שמקורו בצוואה שלטענת היורשים לא חולקה בצדק. לא  חסרים סיפורים בחדשות על אלה שחשבו שקיבלו פחות ממה שמגיע להם או האשימו את בת הזוג של ההורה התמים, שביצעה מניפולציות כדי שבן הזוג המנוח יוריש לה את כל הונו ועוד.

קרא עוד...

לעיתים אנחנו נוטים לשכוח כמה השפעה יש לדברים שקרו לנו בילדות, או הרגלים שלקחנו איתנו הלאה, להמשך ולחיים הבוגרים שלנו. סיטואציות חברתיות הן אתגר לא פשוט עבורנו כילדים ואם היו לנו כמה לא מוצלחות במיוחד, זה יכול להתפתח לחרדה חברתית של ממש.

קרא עוד...

תפקידו של חוקר פרטי בישראל

משרד חקירות פרטי - לסייע לאזרח הפשוט

כאשר אזרח פשוט מן השורה נזקק לביצוע חקירה לצורך פרטי, שאין הוא באופן אישי יכול לבצעה, ואין בידי המשטרה את ה"סיבות" לעזור לו עדיין, או בכלל, נהוג לפנות ולהסתייע בשירותיו של משרד חקירות פרטי.

קרא עוד...

חוקר פרטי בצפון

אחד הפחדים הגדולים ביותר שמקוננים אצל כל בן או בת זוג, הוא לגלות שהצד השני בוגד, מנהל רומן מהצד. זה לא חייב להיות רומן מאהבה, וזה לא חייב להיות רומן אשר המטרה שלו לפרק את חיי הנישואים.

קרא עוד...