קרדיט תמונה pexels

בישראל יש כ-1.5 מיליון אזרחים המטפלים בקרוב משפחה אחד לפחות בטיפול ביתי. כמו כן יש כ-5,000 עד 7,000 בתי אב הזקוקים לעובדים זרים לצורך סיעוד, ולא מוצאים מענה במצב הקיים - שבו יש מחסור כללי במשק של כ-20,000 עובדים זרים.

קרא עוד...

קרדיט: freepik

כשאנו יוצאים לדייט ואנו מעוניינים באדם שהגיע לדייט, אנו תמיד מאוד סקרנים אם גם הצד השני מעוניין כמונו. יש המון דרכים לדעת שהצד השני מעוניין הכוללים בניהם את שפת הגוף שאליה ניתן לשים לב כבר במהלך הדייט. על המחוות שיגרמו לכם לדעת אם יהיה דייט שני נדבר בכתבה הבאה.

קרא עוד...

קרדיט: freepik

הגיל השלישי מביא אתו לא מעט ברכות. לאחר שנים רבות בהן עבדנו קשה ובנינו משפחה, אנו יכולים סוף סוף לנוח וליהנות מהפירות. זהו הזמן לבלות עם הנכדים, להעשיר את חיינו בפעילויות ובלימוד שתמיד רצינו להתפנות אליו ולגלות בעצמנו כוחות ותכונות שלא הכרנו. לצד ההזדמנויות הללו, אמנם, קיימים גם לא מעט אתגרים. הגיל עושה את שלו ואנו עושים לגלות שמה שפעולות רבות שפעם היו עבורנו דבר של מה בכך, הופכות למורכבות יותר עבורנו. בין אם מדובר בתפקוד הפיזי שלנו, בזריזות המחשבה או בחיים החברתיים שלנו, סביר מאוד להניח שנגלה שישנם היבטים רבים בחיינו בהם אנו זקוקים לעזרה.

קרא עוד...

קרדיט תמונה PIXABAY

לקוח כתב עליך ביקורת רעה? אתר חדשותי העלה כתבה שלילית על העסק שלך? פורסמו פסקי דין בהשתתפותך? יש דרך לטפל בזה ולהעלים את האזכורים השליליים הללו בעזרת פעולות של ניהול מוניטין!

קרא עוד...

בעוד שבועות ספורים בלבד, הציבור בישראל יפקוד את הקלפיות בפעם הרביעית מזה שנתיים, והפעם, מאוד קשה להעריך מה עומד לקרות. עם משבר הקורונה שמרחף מעל, ואי הוודאות ששוררת במדינה יש המון נעלמים שנסתרים מהעין ויכולים להשפיע על התוצאות.

אחוזי ההצבעה

קרא עוד...

פרישה מהעבודה היא תחילתו של פרק חדש בחיים וחשוב מאוד להתכונן לפנסיה ממגוון היבטים: רגשית וכלכלית. שינויים באורח החיים בעקבות הזמן הפנוי שמחכה לכם ותכנון כלכלי, כדי שתדעו כיצד להתנהל נכון מהבחינה הפיננסית.

קרא עוד...

למרות המצב כלכלי הקשה, יוקר המחיה והביטחון הנמוך עדיין הרבה ישראלים מעדיפים לגור בישראל ולא בחו"ל מתוך בחירה. אולי זה ההרגל ואולי באמת אנשים אוהבים לחיות בארץ שבה נולדו וגדלו. על מנת להבין זאת המשיכו לקרוא.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

ינו 18, 2022

פעילות של עמותות בישראל

מתגייסים למען הקהילה
לב לבייב
ינו 15, 2022

מפעלי צדקה של לב לבייב ומשפחתו

מתגייסים למען הקהילה
קרדיט תמונה depositphotos
נוב 24, 2021

3 דרכים לעזור לקהילה

מתגייסים למען הקהילה
קרדיט: freepik
מאי 02, 2021

בחירה נכונה של דיור מוגן

מאמרים - חברתי