מיזם חדש של מועצת יש"ע במאבק על התודעה: פרויקט הפנורמה של ישראל. מדובר בצילום הגדול ביותר שנעשה אי-פעם בארץ - 600 תמונות איכותיות שצולמו משטח היישוב אלפי מנשה - משולבות יחד לתמונת ענק פנורמית, במשקל ג'יגה וחצי. בדומה לגוגל ארת', ניתן להגדיל את התמונה לרזולוציות מדהימות

בשיתוף עם תנועת 'ישראל שלי', הוחלט להעלות את התמונה לאתר אינטרנט ייעודי (לחצו כאן לכניסה), בו ניתן גם לזהות באופן אינטראקטיבי מבנים, עצמים ואזורים מוכרים: נתב"ג, מגדלי עזריאלי ואזור המלונות בת"א, כביש שש, ארובות תחנות הכוח באשדוד ובאשקלון, אזורי תעשייה, קניונים, בתי ספר, בסיסי צה"ל, כלי תחבורה קרקעיים ואוויריים ועוד.

כדי להעצים את חוויית השימוש באתר, הגולש גם יכול ללחוץ על כפתור מיוחד המציב מעל לתמונה כוונות ירי, ומפרט איזה טיל המצוי בידי חמאס, יכול להגיע אל המבנה הנמצא בין הכוונות.

"המיצג הפנורמי ממחיש את הסכנה הברורה והמיידית שתהיה לרצועת החוף של ישראל, אם במקום יישובים יהודיים וצה"ל יהיו על גבעות השומרון כוחות פלסטינים חמושים", אומר דני דיין, יו"ר מועצת יש"ע. "מטוסים לא יוכלו לנחות בבטחה בנתב"ג ושגרת החיים בתל אביב תהיה תלויה במצב רוחם של הפלסטינים", הוסיף דיין.

מיזם הפנורמה, יש לציין, מצטרף לשורה ארוכה של פעולות שעושה מנהלת ההסברה של מועצת יש"ע ובהן: סיורים למעצבי דעת קהל, ערבי הסברה, הפצת מפות, ניירות עמדה והפקת סרטוני הסברה קצרים וקולעים בכיכובו של השחקן גולן אזולאי.