כתב אישום חמור המייחס עבירות של יבוא סמים, קשירת קשר לפשע, עב' על חוק איסור הלבנת הון וניסיון הפקה ויצור סמים, הוגש היום על ידי פרקליטות מחוז הדרום בבית המשפט המחוזי נגד 2 נאשמים (אליהו עמר ויורם טהל) ו2 חברות פיננסיות, גולדן הדרום ודנאור בנגב. בכך הסתיימה חקירה סמויה וגלויה שנוהלה על ידי זרוע המודיעין של ימ"ר נגב במהלך החודשים האחרונים, תחת הכינוי "דרך הצבי"

בתאריך ה 26/7/10 לאחר פעילות חקירה סמויה שנוהלה במשך מס' חודשים בארץ ובחו"ל, פשטו שוטרי ימ"ר נגב על משרדים ובתים של מס' דמויות ובהם גם הנאשמים, החרימו כסף מזומן ושקים, מסמכים רבים ורכוש. במהלך חקירת הימ"ר בסיוע של רשויות המס נאספו ראיות שהובילו להגשת כתב האישום היום כנגד הנאשמים והחברות.

על פי כתב האישום במהלך 2006 ו 2007 יובאו לישראל באמצעות בלדרים [ שנעצרו ונשפטו ] סמים מסוג קוקאין. באחד המקרים נעשה ניסיון להסתיר את הסמים בתוך בקבוקי יין, להעבירם לארץ ולהפיקם שוב בישראל. בחקירתם התמקדו חוקרי הימ"ר בדמויות שעמדו מאחורי הקלעים ויבאו באמצעות הבלדרים את הסמים.

עוד עולה מכתב האישום כי נעברו עבירות על חוק הלבנת הון הן כדי להלבין כספים שהושגו בניגוד לחוק והן בהעדר דיווח והסתרתו באמצעים שונים מרשויות החוק. היום כאמור הגישה פרקליטות מחוז הדרום כתב אישום מפורט בנושא.