משרד יחסי הציבור בלומברג תקשורת בהנהלת אריק בלומברג המתמחה במתן פתרונות תקשורת ואסטרטגיה לחברות וארגונים, קיבל את תיק היח"צ של ארגון "עמי אולפני גיור מבית "אור עציון"  שבמרכז שפירא.

קרא עוד...

חברת בלומברג תקשורת בהנהלת אריק בלומברג המתמחה בייעוץ אסטרטגי תקשורתי לחברות וארגונים  ציבוריים, קיבלה את תקציב הדוברות והיח"צ של המכללה האקדמית דתית לחינוך חמדת הדרום שבמועצה מקומית שדות נגב.

קרא עוד...

שותפות סינמה, אשר הודיעה לאחרונה על נקיטת מהלכים מתוכננים לשינוי תחום פעילותה מהשקעות בסרטים לתחום של שותפות בחיפושי נפט וגז, שכרה את שירותי משרד יחסי הציבור אופיר שפיגל תקשורת וקשרי ממשל.

קרא עוד...

חברת רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור שמחה לבשר על פעילות מיוחדת של יח"צ ומינוף תקשורתי למוסדות ואירועי תרבות. מסלול היח"צ החדש מיועד למוסדות תרבות, כגון תיאטראות, היכלי תרבות, בתי ספר לאומנויות הבמה, מוזיאונים, פסטיבלים, סינמטקים וכן אירועי תרבות ומופעים.

קרא עוד...

מוקד הקליטה בראשון לציון הוקם בינואר 2005 , בשיתוף עם עיריית ראשון לציון ומשרד הקליטה, על מנת ולסייע למוסדות הממשלתיים והעירונים בתהליכי הקליטה של יוצאי אתיופיה תושבי ראשון לציון ובשילובם במרקם החיים בעיר

קרא עוד...