הבחירות בפתח וכבר בימים הקרובים נזכה לראות את המועמדים השונים מדלגים בין אולפני הטלוויזיה השונים, מתראיינים, מגיבים ומנסים לזכות בעוד דקת שידור יקרה. מתמודדים חדשים ובלתי מוכרים עדיין, לרשימות המפלגות, יעשו מאמץ עליון להגיע אף הם פעם או פעמיים לאולפן ושם לעשות את המירב על מנת להציג את עמדותיהם, להגביר את הנראות ולהיצרב בתודעת המצביעים.

קרא עוד...

בשנים האחרונות עולה השימוש של משרדי עו"ד רבים ביועצי תקשורת. זאת כתוצאה מהתחרות הרבה בשוק וההכרה בכוחה של התקשורת לסייע לעורך הדין לא רק בחשיפת השירותים אותם הוא מציע, אלא אף בגיבוש דעת קהל אוהדת כלפי לקוחו וכתוצאה מכך בניהול המשפט.

קרא עוד...

משרד יחסי הציבור בלומברג תקשורת בהנהלת אריק בלומברג המתמחה במתן פתרונות תקשורת ואסטרטגיה לחברות וארגונים, קיבל את תיק היח"צ של ארגון "עמי אולפני גיור מבית "אור עציון"  שבמרכז שפירא.

קרא עוד...

חברת בלומברג תקשורת בהנהלת אריק בלומברג המתמחה בייעוץ אסטרטגי תקשורתי לחברות וארגונים  ציבוריים, קיבלה את תקציב הדוברות והיח"צ של המכללה האקדמית דתית לחינוך חמדת הדרום שבמועצה מקומית שדות נגב.

קרא עוד...

שותפות סינמה, אשר הודיעה לאחרונה על נקיטת מהלכים מתוכננים לשינוי תחום פעילותה מהשקעות בסרטים לתחום של שותפות בחיפושי נפט וגז, שכרה את שירותי משרד יחסי הציבור אופיר שפיגל תקשורת וקשרי ממשל.

קרא עוד...

חברת רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור שמחה לבשר על פעילות מיוחדת של יח"צ ומינוף תקשורתי למוסדות ואירועי תרבות. מסלול היח"צ החדש מיועד למוסדות תרבות, כגון תיאטראות, היכלי תרבות, בתי ספר לאומנויות הבמה, מוזיאונים, פסטיבלים, סינמטקים וכן אירועי תרבות ומופעים.

קרא עוד...