רשות החדשנות מזמינה 20 חברות ישראליות לייצג את המדינה בכנס הביו-מד השנתי בסן דייגו. צילום: אילוסטרציה

רשות החדשנות מזמינה 20 חברות ישראליות לייצג את המדינה בכנס הביו-מד השנתי בסן דייגו. בחודש יוני יפתח כנס ה-BIO הבינלאומי השנתי בסן דייגו. הכנס, שיתקיים בין התאריכים 19-22 ליוני, הינו הכנס הגדול בעולם בתחום מדעי החיים, המארח למעלה מ-15,000 משתתפים מכ-60 מדינות, ומציג את מיטב החברות והפיתוחים המובילים בעולם בתחום הטכנולוגיה הרפואית ומדעי החיים.

קרא עוד...

קרדיט צילום: ABILISENSE

האפליקציה מצילת החיים שמאפשרת לאנשים "מנותקים" מצלילים לקבל התראות בזמן אמת על סכנות שבסביבתם, נבחרה לאחת מ-100 הסטארטאפים החדשניים בעולם על ידי ארגון Startup Grind"" ותציג בתערוכה הבינלאומית של הארגון בסיליקון ואלי

קרא עוד...

ח"כ חנין, "הרי מדובר בקרקע מאד יקרה, שיכולה לפרנס פתרון ראוי לתושבים, וגם להניב המון רווחים ליזמים"

בדיון היום על הצעת החוק להבטחת דיור חלופי לתושבי גבעת עמל בוועדת הפנים, הבהיר ח"כ דב חנין, מיוזמי הצעת החוק וממובילי המאבק בכנסת לצד תושבי השכונה: "היום כולם מבינים שהאחריות לפיצוי התושבים חלה על היזמים. את הזמן בין הדיונים ניצלנו לעבודה מול משרדי הממשלה ואף הגענו להבנות עם המדינה, שהודיעה שתתמוך בהצעה. כך שאפשר לסיים את החוק ולהעבירו לקריאה ראשונה".

קרא עוד...

מטבע ביטקוין

במהלך שנת 2016 זינק הביטקוין, המטבע הוירטואלי, ביותר מ- 100%. לפיכך, כל מי שקנה ביטקוין בתחילת 2016 יותר מהכפיל את שווי ההשקעה שלו עד תום השנה! זהו הישג מרשים למטבע הווירטואלי אשר להבדיל ממטבעות "מסורתיים" אינו מופק או מנוהל על ידי ממשלה או בנק מרכזי של מדינה כלשהי, ואינו כפוף להסכמים בין מדינות ריבוניות אשר משפיעות על שערו. במילים אחרות - שערו של הביטקוין נקבע באופן חופשי בין המשתמשים והסוחרים בו, ללא כל מעורבות חיצונית. בכתבה הנוכחית ננסה לעמוד על הגורמים שתרמו להכפלת שווי הביטקוין בשנת 2016.

קרא עוד...

בואינג שוברת שיא: השלימה מסירה של 500 מטוסי דרימליינר ב-5 שנים בלבד בואינג מציינת 5 שנים של מסירת מטוסי דרימליינר ל-48 חברות תעופה ברחבי העולם זהו זמן שיא במסירת 500 מטוסים רחבי גוף

בואינג שוברת שיא: השלימה מסירה של 500 מטוסי דרימליינר ב-5 שנים בלבד בואינג מציינת 5 שנים של מסירת מטוסי דרימליינר ל-48 חברות תעופה ברחבי העולם זהו זמן שיא במסירת 500 מטוסים רחבי גוף. בואינג, יצרנית המטוסים המובילה, עשתה היסטוריה השבוע כשהשלימה את מסירתו של מטוס ה-787 דרימליינר ה-500 במספר.

קרא עוד...

בסוף שבוע זה שבה לישראל משלחת הרואודשואו השנתית לסין, שמארגנת רשות החדשנות. המשלחת, שמינית במספר, התמקדה השנה בסקטור הICT

הרואודשואו השנתי של רשות החדשנות בסין שב להלהיב את הסינים: 14 חברות מתחומי הICT קיימו השבוע למעלה מ 500 מפגשי B2B עם חברות וגופי השקעה סיניים במטרה לייצר שיתופי פעולה במו"פ וקשרים עסקיים. בסוף שבוע זה שבה לישראל משלחת הרואודשואו השנתית לסין, שמארגנת רשות החדשנות. המשלחת, שמינית במספר, התמקדה השנה בסקטור הICT וביקרה בארבע ערים גדולות וחשובות: ננג'ינג, שנגחאי, ג'ינאן ובייג'ין. פעילות הרואודשואו שהפכה כבר למסורת, מהווה נדבך חשוב בפעילות הענפה שמקיימת רשות החדשנות לפתיחת דלתות השוק הסיני לחברות הישראליות.

קרא עוד...

ויזת החדשנות תאפשר ליזמים זרים מרחבי העולם לפתח ולגבש את המיזמים הטכנולוגיים שלהם בישראל. תמונה: אילוסטרציה

מסלול "ויזות לחדשנות" ליזמים זרים יוצא לדרך: רשות החדשנות מזמינה גופים המעוניינים לקלוט יזמים זרים להגיש הצעות לשמש כמסגרת תומכת המסלול יאפשר, לראשונה, ליזמים זרים לקבל ויזות עבודה במיזם שיקימו בישראל אניה אלדן, מנהלת זירת הזנק ברשות החדשנות: "המוניטין של מדינת ישראל כמוקד עולמי לחדשנות ויזמות בתעשיית ההיי-טק מושך אליה יזמים מהעולם.

קרא עוד...