קרדיט תמונה FREEPIK

לאחר שנכנסו לחיינו באופן משמעותי בתקופת הקורונה בבית ולאחר הקורונה בקולנוע, ניכר כי יותר ויותר אנשים נוהגים לצפות בסרטים ביחס לשנים קודמות ונראה כי המגמה לא מתכוונת לעצור בקרוב. במידה ואתם לא משוכנעים כי סרט מהווה את אחד הבילויים המהנים ביותר, בין אם מדובר בצפייה בבית ובין אם מדובר בצפייה בקולנוע, ריכזנו במאמר הבא את כל הסיבות שעשויות בכל זאת להפוך צפייה בסרט לבילוי מהנה עבורכם.

קרא עוד...

עבור רבים בימים חמים אלו, הפכה הצפייה במסך הטלוויזיה תחת אוויר המזגן הנעים לבילוי של ממש. כדי להנעים את האווירה אף יותר, לפניכם כמה המלצות לסדרות שוות במיוחד המציבות את המין הנשי במרכז הבמה

קרא עוד...

קרדיט : Istock

איך זה להיות אסיר משוחרר? מה זה אומר מערכת יחסים פולי אמורית? מה מרגיש מי שמתמודד עם מחלה סופנית? הסדרה הפופולארית "סליחה על השאלה" בחרה בעונה הקודמת (והיא תעשה זאת גם בעונה הקרובה) לשאול שאלות נוקבות כאלו ועוד – ויצאה לבדוק את כל הפרטים.
בין אם עוד לא הזדמן לכם לראות אפילו פרק אחד, או בין אתם מהמכורים לכנות הייחודית המובאת בפרקי התכנית - בוודאי יעניין אתכם לדעת יותר על הצפוי בעונה השנייה של סדרה הנחשבת לאחת החשובות שעלו לאוויר בשנים האחרונות.

קרא עוד...

עד לפני שנים בודדות, אנשים שהייתה ברשותם טלוויזיה שמשדרת בטכנולוגיית ה HD היו מושא לקנאה. עכשיו נכנסו לחיינו מסכי ה-UHD או ה-4K, האם הם מביאים איתם בשורה חדשה שמצדיקה את תג המחיר שלהם? או שמדובר ב"יותר מאותו הדבר"?

קרא עוד...

לאה ה', אחות מוסמכת במקצועה ובעלת מרפאה לאלרגיה: "לאורן זריף יש ידיים יוצאות מן הכלל!"

לאה ה', אחות מוסמכת במקצועה ובעלת מרפאה לאלרגיה במרכז הארץ, הגיעה אל הקליניקה של אורן זריף עם כאבי גב נוראיים. כעבור שני טיפולים יצאה עם חיוך.

קרא עוד...

 יעקב אילון ב-14:00 בצהריים בוואלה! NEWS

החל מהיום - את מהדורת החדשות המרכזית ב-14:00 בצהריים יגיש יעקב אילון, לצד נבחרת החדשות המובילה של וואלה!NEWS - המהדורה תועבר מידי יום בשידור חי מהאולפן השקוף ותשודר באתר ובאפליקציית וואלה!NEWS. המהדורה תשקף את הנושאים המרכזיים בחדשות בהתאם לנושאים המובילים באתר.

קרא עוד...

לברוח מפוליגמיה 2 בערוץ לייפטיים

עונה חדשה בערוץ לייפטיים לסדרת הדוקו הסוחפת על שלוש "נשים-אחיות", שהצליחו לברוח מכת פוליגמית קיצונית, וכעת מטרתן להציל נשים, גברים וילדים שמוחזקים בכתות, ולעזור להם להסתגל לחיים החדשים בחוץ

קרא עוד...