מטבח

תכנון נכון של מטבח הוא כנראה המשימה הכי מורכבת בעיצוב הפנים. אין עוד מקום בבית בו הפרקטיקה פוגשת את האסתטיקה. מי שיתפתה להקריב את הפרקטי על חשבון האסתטי או להפך, צפוי להתחרט במוקדם או במאוחר.

קרא עוד...

יום הולדת הוא הזדמנות לאפשר למישהו חשוב להרגיש עד כמה הוא באמת חשוב לכם. זה הזמן לחגוג את החיים שלו, את חלקו בחיים שלכם, לשמח אותו, להשתולל איתו, ולעשות דברים שאתם בדרך כלל לא עושים - וכל זאת, למשך רק יום אחד בשנה, ששווה לחכות לו.

קרא עוד...

מזרנים

מזרון השינה שלכם בחדר השינה התיישן ולא נוח? כנראה שיש צורך בהחלפתו. בחירה נכונה של מזרון לחדר שינה, קריטי לשינה בריאה ואורח חיים בריא. שליש מחיינו אנו מבלים על מזרון,וכשהוא נוח ואיכותי הוא יבטיח שינה רצופה ושלווה. אם נשקיע באיכות ובנוחותנבטיח לעצמנו את שני השליש הנותרים של חיינו איכותיים ובריאים יותר. קניית מזרון מתבצעת פעם ב-10-15 שנים ולכן נבצע בדיקה נכונה לפני הרכישה.בחירה נכונה של מזרון לחדר שינה לא מסתכמתבהשוואת מחירים והדגם. חשוב לבדוק את המזרון, לשכבעליו בעיקר בתנוחת השינה שלכם, וקבלו הסבר מפורט על המזרון שילווה אתכם בשנים הקרובות.

קרא עוד...

קייטרינג חלבי

מיני קישים קטנים, כריכונים מושקעים עם ירקות, גבינות וממרחים, מאפי בוקר פריכים והרבה ירקות ופירות טריים וצבעוניים מסביב – אירוח חלבי הוא חוויה קולינרית לא פחות מהסטייק על הגריל או הנקניקים המובחרים.

קרא עוד...

אם גם אתם התחלתם להתעניין לגבי התקנה של סורגים בבית העסק או בבית הפרטי, לבטח גם אתכם שאל המתקין האם תהיו מעוניינים בסורגים הקבועים או בסורגים המתקפלים. רגע לפני שאתם משיבים על השאלה ויוצאים לדרך עם התקנתם, כדאי לשקול היטב כל אחד מהסוגים על מנת להבטיח שההתקנה תשרת אתכם לטווח הארוך ושבעיקר תהיו מרוצים מהעבודה שבוצעה אצלכם. אם פעם ברירת המחדל הייתה להתקין את הסורגים הקבועים, כיום רבים אלו המעדיפים להתקין סורגים מתקפלים, ולא במקרה. אם כן, מה היתרונות הגדולים של הסורגים המתקפלים? מסתבר שיש לא מעט...

קרא עוד...