כל דבר שאנחנו משלבים בסלון או בכל חדר אחר, יכול להשפיע ברמה כזו או אחרת על העיצוב שלו. כל דבר שאנחנו משלבים בחדר, צריך להיות מותאם לפריטים אחרים בחדר, כך שיוכלו ליצור סינרגיה בין החפצים השונים, כך שתהיה התאמה.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות בכל מה שקשור לאמצעי תאורה.

קרא עוד...

מכונת פוליש

האביב הגיע וזו שעה נהדרת לצאת למרפסת ולהנות מהשמש האביבית לפני שהחום של יולי אוגוסט מגיע ואז לא נרצה לעזוב את המזגן אלא רק למזגן שברכב. במרבית הבתים הפרטיים ודירות הגן פתרון ההצללה הוא של פרגולות עץ בעיקר מעץ אורן או עת גושני העמידים יותר במים ( מקווים שלא בחרתם בפתרון הזול יותר).

קרא עוד...

סדנאות בישול זוגיות

עבור אנשים רבים, בישול והכנת ארוחות זה בילוי של ממש ולא רק משימה יומיומית הכרחית. החשיבה על מתכונים חדשים, קניית המצרכים וחומרי הגלם, ההתרגשות לטעום משהו חדש... אוהבים לבשל יחד? סקרנים להרחיב את הידע הקולינרי שלכם? יש לנו הצעה בשבילכם: סדנאות בישול לזוגות. להכיר עולמות חדשים של טעם, בבילוי כיפי משותף

קרא עוד...

מאווררים

הקיץ הולך ומתקרב, כאשר כבר באביב אנו חווים מעת לעת ימים חמים במיוחד. מכיוון שקשה מאוד לעבור את מזג האוויר החם של הקיץ הישראלי בלי פתרונות קירור הולמים, חשוב להתחיל ולחפש אחר פתרונות אלו כבר עכשיו. השוק מציע לנו 2 פתרונות קירור עיקריים – מאווררים ומזגנים. כאשר לכל אחד מפתרונות אלו יש את היתרונות והחסרונות שלו וקיימת חשיבות גבוהה לבחור מתוכם את הפתרון אשר יענה על צרכנו ועל דרישותינו בצורה הטובה ביותר. אז אם אתם מתלבטים איזה פתרון קירור יספק מענה טוב יותר לצרכים שלכם, להלן סקירה של יתרונות וחסרונות של כל אחת מהאפשריות.

קרא עוד...

ספה נפתחת

ישנם אילוצים רבים הגורמים לנו לבחור בדירות קטנות מכפי מידותינו, ואנו נדרשים לעמוד באתגר עיצוב הבית באופן מזמין ונוח, יחד עם נתינת מענה לצרכים הפרקטיים של בני הבית. בעוד שבימים כתיקונם אנו מצליחים להסתדר עם המרווח הקיים, בעיתות צפופות יותר כמו חגי ישראל, אנו מוצאים את עצמנו מלינים את האורחים שלנו בתנאים של צפיפות וחוסר נוחות. גם אם אתם האנשים הלבביים ביותר הקיימים על פני כדור הארץ, השמחים לארח ולעמול שעות במטבח, כל זה לא יעמוד לכם כשתגיעו לשעת השינה והאורחים שלכם יאלצו להסתפק במזרן דק המוצב בפינת החדר. אז מה עושים?

קרא עוד...

לוח גיר

טוב, אז אין ולו אחד מאתנו שאיננו זוכר לטובה (או שלא... ) את לוח הגיר בבית הספר. המורה לימדה את החומר הנלמד גם באמצעות כתיבתו על לוח גיר, אבל זה הרי גם היה הרגע שציפינו לו, שהיא תסתובב עם הגב לכיתה. אולם, לוח גיר איננו משמש רק לצרכי לימודים בבתי ספר, יש לו עוד מטרות.

קרא עוד...