הובלות קטנות

אם אתם מחפשים להוזיל את העלות של מעבר הדירה הצפוי לכם בחודשים הקרובים, יש דרך נפלאה לעשות זאת באמצעות שירות שנקרא הובלות קטנות. הרי מלכתחילה תהליך של מעבר דירה נחשב ליקר, שכן עלינו לרכוש דברים לדירה החדשה, הן משום שחלק מהדברים שלנו כבר ישנים ואינם ראויים לשימוש והן בשל העובדה שחלקם אינם מתאימים לנו מבחינת הגודל. לכן, אם ישנה דרך להוזיל את העלות, ודאי תשמחו לשמוע עליה.

קרא עוד...

דלתות פנים

אין כמו תקופת טרום החגים על מנת לבחון מחדש את הבית ולחפש כיצד ניתן לרענן אותו ולהפיח בו חיים, ולו על ידי תוספת של מגוון פריטים, ומבלי להיסחף ולערוך שינוי משמעותי שכולל שיפוצים, כלי עבודה והרבה כסף ואבק. אם כן – כיצד מתחילים, במה בוחרים, כמה כסף מוכנים להשקיע ובאיזה אזור בבית מתמקדים?

קרא עוד...

אימצתם כלב, חינכתם אותו, קניתם לו מיטה מפנקת וצעצועים שינעימו את זמנו, רכשתם מזון איכותי והתרגלתם להשכמות מוקדמות כדי שתוכלו לטייל איתו לפני שתצאו לעבודה. לאחר כמה חודשים הכלב מרגיש לא טוב, כטבעם של כלבים, והגיע הזמן לבחור עבורו וטרינר, רק שאתם לא כל כך בטוחים איך עושים את זה נכון. אם כן, ישנם כמה כללים שיעזרו לכם לקבל החלטה טובה וחכמה, ויש שלושה נושאים מרכזיים שעליהם אתם פשוט לא יכולים להתפשר.

קרא עוד...

עיצוב חדרי ילדים

רוצים לעצב לילד שלכם חדר חלומי ומיוחד ממש כמו באגדות? הגעתם אל המקום הנכון. במאמר זה תמצאו 5 טיפים חשובים ויעילים שיסייעו לכם להגשים לילדכם את כל החלומות עם חדר מיוחד במינו שהוא לא ירצה לצאת ממנו.

קרא עוד...

ריצוף חדש לבית

אין ספק שאחד הרגעים הכי מרגשים ומהנים במהלך החיים הוא רכישת דירה חדשה מקבלן. כמו כן, זוגות רבים קונית דירות יד שניה ומשפצים אותן. במקרה של דירה מקבלן, הזוג נשלח ע"י האדריכלית של הפרויקט לבחור לדירה שלו מטבח, דלתות, קרמיקה ועוד. זוגות רבים בוחרים להוציא עשרות אלפי שקלים במטרה לשדרג את אפשרויות הסטנדרט שהם מקבלים מהספקים דרך הקבלן. אחרים בוחרים לחסוך כסף ולבחור רק מאפשרויות הסטנדרט. בין אם אתם משדרגים את הדירה ובין אם אתם בוחרים באפשרויות הרגילות, להלן מספר טיפים לריצוף הדירה.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים