יש משימה אחת שאנחנו לא תמיד מטפלים בה מראש, ואנחנו מבינים עד כמה פספסנו רק בדיעבד, כשהבית מוצף או כשסימני עובש מופיעים על הקירות. אלא שאפשר למנוע את ההפתעות הללו ולהפוך את החורף לנעים קצת יותר. הנה מה שממש חשוב שתדעו על איטום הבית.

קרא עוד...

מהם היתרונות של מלטשת מבית היוצר של חברת בוש?

בעולם המתקדם בו אנו חיים עדיין יש צורך בכלי עבודה איכותיים לביצוע עבודות שונות במטרה לבנות, להרכיב, לחזק ולתקן תיקונים שונים בבית או במשרד. עם הכלי הנכון תהיו מוכנים להתמודד עם כל פרוייקט, בין אם מדובר בפרוייקט גדול או בין אם מדובר בפרוייקט קטן. אין זה משנה כמה אתם טובים עם הידיים- ללא הכלי הנכון יהיה קשה מאד להגיע לתוצאה הרצויה ולכן יש לשדרג את ארסנל הכלים שלכם באמצעות מלטשת מטעם חברה מקצועית.

קרא עוד...

פינת אוכל שעושה חשק לסדר פסח

אחת מפינות הבית הנחשבות ביותר ומהוות לרוב את מרכז ההתנהלות בבית הן פינות האוכל. הדבר נכון עוד יותר בבואנו לארח אורחים בסעודת חג הפסח או בכל אירוע משמח אחר. על כן, בחירת פינת אוכל צריכה השקעה בחשיבה תוך שכלול כל הפרמטרים החשובים לכם. בחירת פינת אוכל יפה ויוקרתית המעוצבת בצורה מושלמת ומשרה הרמוניה בעיצוב הבית כולו, היא שתגרום לכם לסיפוק מעצם הבחירה ומעצם השימוש בה.

קרא עוד...

דלתות קו 0 חידוש מרענן בדלתות פנים

אחד המאפיינים החשובים בעיצוב הבית כיום הוא נושא עיצוב הדלתות הפנימיות המהוות חלק בלתי נפרד מהקו השולט בעיצוב הבית כולו. אחד הטרנדים העכשוויים בתחום הוא החלפת הדלתות פנים בבית לדלתות קו 0 ייחודיות ומעוצבות המעניקות לבית קו עיצוב מודרני וחדיש במיוחד.

קרא עוד...

מפנים מקום על השיש - מערכות קירור וחימום מים מתחת לכיור

המודעות בעולם המודרני ובישראל, לנושא שימוש במערכות מים חמים וקרים באיכות גבוהה ושמירה על הערכים התזונתיים, הביאה לפיתוח מתקני מים חמים וקרים מסוגים שונים. המתקנים השונים מבטיחים למשתמש אספקת מים תקינה באיכויות גבוהות ובכל טמפרטורה. בנוסף למתקנים אלו הוכנסו גם אביזרים המסייעים לסינון וטיהור המים באמצעות שיטות מגוונות המעניקות לנו מים באיכות גבוהה.

קרא עוד...

איטום בסנפלינג

כשאנו צריכים לשפץ את הבית הפרטי שלנו זו לא אמורה להיות משימה מסובכת מידי ומלבד פינוי הפסולת לאתרים מורשים לפי החוק, וכמובן יצירת סביבת עבודה רועשת רק בשעות המותרות, אין משהו ייחודי שאנו צריכים לדאוג לו. בשיפוץ בית משותף המצב קצת שונה. בשיפוץ בית משותף אתה לרב מוצא את עצמך במצבים רבים בהם אתה אמור להתחשב בשכנים שלך מצדדיך, מעליך וגם מתחתיך במידה ואתה משפץ רק את ביתך. במצב בו משפצים את כל הבניין, יש צורך בהסכמה ושיתוף פעולה מצד כל דיירי הבניין. הסכמה שתעשה לאורך כל התהליך מקבלת החלטות ועד ביצוען.

קרא עוד...