בחורף האחרון היו לא מעט ימים סוערים אשר גרמו להצפות ושלוליות עצומות הן במרחבים ציבוריים פתוחים והן במרחבים פרטיים, בעיקר בבתים פרטיים. בכל אחד מהמקרים נגרמו נזקי מים אשר דרשו תהליך שיקום.

קרא עוד...

דלת כניסה מעוצבת

כאשר אתם מתכננים להחליף את דלתות הפנים של הבית, כדאי שתכירו מעט את סוגי הדלתות השונות, כדי שתגיעו לבחירה נכונה של דלתות, שמתאימות לבית שלכם. חשוב מאוד לבחור בדלתות פנים שעומדות בתקנים של מכון התקנים הישראלי.

קרא עוד...

פרשנות מודרנית ונגישה לסכום המלכותי

סכו"ם הוא אחד מאותם פריטים פונקציונליים שלא נוטים לקבל תשומת לב יתרה אך לא עוד! נראה שאחרי שנים של הזנחה, זוכה הסכו"ם לעדנה מחודשת, כאשר עולם העיצוב משיק קולקציות ייעודית ואלגנטיות, המגיעות בשלל גוונים, צורות וגימורים. החל מפרשנות מודרנית לגרסה הקלאסית, דרך צבעוניות עם עיטורים, מעוגלים עם כתרים מוזהבים או כאלו מפוספסים במראה הזברה. סדרות חדשות של סכו"ם ישדרגו את השולחן ויהפכו כל ארוחה לחגיגה לעיניים.

קרא עוד...

הישראלים נחשבים למאבדי סכו''ם כרוניים. צילום: bugatti studio

יצא לכם בעבר לארח לארוחה קלה ולגלות שמתוך סט הסכו''ם הענק נותרו רק ארבע מזלגות, שבעה סכינים ושתים עשרה כפות שרובן הפכו מהפך- ממבריקות למאט בעל כורחן? אתם לא לבד, מתברר שהישראלים נחשבים למאבדי סכו''ם כרוניים כאשר לפי ההערכות אנחנו המובילים בהישג המפוקפק- לאבד כלים, עם אבדות של כארבע מיליון כפיות שנזרקות לאשפה בשנה. אם כבר הצלחנו לשמור עליהן במגירה, הן נראות שונות בתכלית מהיום בו הוצאנו אותם מאריזת הקטיפה. אז איך נחזיר להם את הברק שאבד ונשמור עליהם לטווח ארוך?

קרא עוד...

עדכונים אחרונים