אם אתם מעוניינים להיכנס אל עולם המסחר או במידה ואתם כבר נמצאים בעולם זה אך עדיין בוחנים את האפשרויות ומתלבטים היכן עדיף להשקיע – האם עדיף לבחור בבנק או בבית השקעות, מומלץ עבורכם לקרוא את המאמר ואולי.. לחדד ולהעמיק את הידע שלכם.

קרא עוד...

ח"כ מיקי לוי (יש עתיד). צילום: אלעד גוטמן

שמונה חברי כנסת מסיעות האופוזיציה פנו היום במכתב ליו"ר הכנסת בבקשה שלא להעלות בהליך חקיקה מזורז את הצעת חוק ניירות ערך (תיקון מספר 60) העוסקת בשינוי מבנה הבורסה.

קרא עוד...

ח"כ מיקי לוי (יש עתיד). צילום: אלעד גוטמן

ח"כ מיקי לוי (יש עתיד) סגן שר האוצר לשעבר ביקר הבוקר במפעל 'בסקול תמרוקים' בראש העין בעקבות המשבר החמור בענף וקרא למשרדי הבריאות, המשפטים והכלכלה לסיים את הסאגה סביב עיכוב תקנות התמרוקים. בעקבות הביקור יזם דיון במליאת הכנסת ויעלה את הנושא בוועדת הכספים ועבודה ורווחה.

קרא עוד...

מפעל אינטל בקריית גת

אינטל ישראל פרסמה היום (ג') דו"ח אחריות תאגידית מקומי לשנת 2015. זוהי השנה העשירית ברציפות שהחברה מפרסמת את הדו"ח המקומי, שהוא נגזרת של הדו"ח העולמי של אינטל, שעומד תחת תקן GRI המחמיר.

קרא עוד...

חברת סקודיקס (Scodix), המובילה העולמית בתחום השבחות דיגיטליות של דפוס, מדווחת היום על הצלחה משמעותית בתערוכת הדפוס DRUPAשבגרמניה, במסגרתה קיבלה הזמנות בסכום כולל של מעל ל- 100 מיליון דולר. רמת הזמנות זו מהווה זינוק של פי חמש מרמת המכירות של החברה בשנת 2015

קרא עוד...

כלכלני לאומי מפרסמים את סקירת המאקרו השבועית, מאת אנשי אגף כלכלה בלאומי, בראשות ד"ר גיל בפמן. תמצית הסקירה: בחודשים האחרונים חלה ירידה בשיעור גידור המט"ח מצד המוסדיים, על רקע הירידה בהשקעות הפיננסיות בחו"ל

קרא עוד...