קובי בן נעים - מנהל בכיר למחקר סייבר במעבדות סייברארק

CyberArk: תחזיות לעולם הסייבר לשנת 2017 וצפונה התקפות שקטות על מידע – אובדן אמון מוחלט - אמינות המידע תהפוך להיות אחד האתגרים הגדולים ביותר לצרכנים, עסקים וממשלות בשנת 2017, מאחר שלא יהיה ניתן לסמוך על מידע ממקורות שנחשבו בעבר כאמינים. התקפות סייבר לא יכוונו רק נגד ארגונים ספציפיים, אלא ינסו לפגוע בחברה האנושית בכלל, במטרה לערער את האמון הכולל.

קרא עוד...

כל בעל אתר ובפרט בעל עסק שיש לו אתר אינטרנט, רוצה להגיע לרמת חשיפה מקסימאלית בגוגל. זו הדרך היחידה שתאפשר לו להרוויח באינטרנט. לבנות אתר מבלי לעזור לו להיחשף לקהל גולשים מקסימאלי, לא יכול להועיל. בשביל לחשוף את האתר לכמות גולשים מקסימאלית, יש צורך לעשות לו קידום.

קרא עוד...

באחד הקטעים היותר ידועים ממופעי הסטנד-אפ שלו, הקומיקאי הפופולרי לואי סי.קיי. מספר על טיסה שהיה בה, אשר הציעה לנוסעיה חיבור אלחוטי לאינטרנט, ומתאר כיצד אחד הנוסעים בטיסה זעם על העובדה שהמכשיר שלו לא מצליח להתחבר לרשת. סי. קיי. מלגלג על רמת הפינוק המדהימה שהגענו אליה, כאשר גם כאשר מעניקים לנו שירות לא ייאמן כגון חיבור לאינטרנט בזמן טיסה, העיכוב הקטן ביותר יכול לגרום לנו להפוך לזועמים וחסרי סבלנות.

קרא עוד...

פסיכיאטרית ילדים ונוער ביחידה לבריאות הנפש במרכז הרפואי בני ציון, ד"ר סוניה סונקין, מסבירה כי, קיימות דרכים שבהן ניתן למזער את הסיכויים לפגיעה בילדים, למשל, לחסום אתרים שאינם מתאימים לילדים דרך חברות האינטרנט ולבצע מעקב הורי באמצעות תוכנות ייעודיות. אך יחד עם זאת, חשוב לדעת, שאלו לא פותרות את הסכנות הטמונות ברשתות החברתיות, שם אין אפשרות למעקב טכנולוגי. על כן, בשימוש באפליקציות ובאתרים, צריך להיות מעקב הורי תוך שמירה על הילד"

קרא עוד...

Beenthere היא רשת חברתית חדשה המאפשרת לייצר ולשתף זכרונות אישיים המבוססים על מיקום גיאוגרפי בו הם התרחשו

Beenthere היא רשת חברתית חדשה המאפשרת לייצר ולשתף זכרונות אישיים המבוססים על מיקום גיאוגרפי בו הם התרחשו. מאחורי המיזם עומדים יעקב גורסד יזם שבבעלותו חברות נדל"ן והייטק בישראל וצרפת, וקבוצת אפולו. תחום ייצור הזכרונות זוכה להשקעות רבות בעמק הסיליקון החל מחברות הזנק ועד לחברות ענק כמו פייסבוק המעוניינים לשמור את הזכרונות שאנו מייצרים במרחב הדיגיטלי

קרא עוד...