עדי דר, מנכ"ל סייברביט אמר: " דירוג CNR הוא הכרה בינלאומית בהיותה של סייברביט חברה מובילה ומעניינת בזירת הסייבר העולמית. סייברביט משנה את שוק הסייבר, מסייעת בהגנה על תשתיות קריטיות מפני התקפות סייבר מתקדמות

סייברביט דורגה כאחת מעשר חברות הסטרטאפ המעניינות ביותר על ידי המגזין הטכנולוגי היוקרתי האמריקאי CRN - סייברביט, חברת הבת של אלביט מערכות העוסקת בפתרונות סייבר, נבחרה על ידי CRN Magazine, המגזין האינטרנטי האמריקאי המוביל בתחום טכנולוגיות מידע, כאחת מתוך עשרת הסטרט-אפים "המדליקים" בתחום האבטחה לשנת 2016 (The 10 Coolest Security Startups of 2016).

קרא עוד...

חברת סייבריזן הישראלית מכריזה מלחמה על תוכנות הכופר

חברת סייבריזן הישראלית מכריזה מלחמה על תוכנות הכופר: משיקה תוכנה חינמית להגנה מפני תוכנות כופר - RansomFree - סייבריזן (Cybereason) הישראלית, מפתחת הפלטפורמה המובילה בעולם לזיהוי ותגובה נגד מתקפות סייבר בזמן אמת, משיקה הבוקר את RansomFree, תוכנה חינמית, הראשונה מסוגה בעולם, המסוגלת להגן מפני מתקפות כופר. התוכנה RansomFree מסוגלת לזהות ולעצור 99% מתוכנות הכופר ומבטיחה להגן על משתמשים וארגונים מפני איומי כופר עתידיים.

קרא עוד...

קובי בן נעים - מנהל בכיר למחקר סייבר במעבדות סייברארק

CyberArk: תחזיות לעולם הסייבר לשנת 2017 וצפונה התקפות שקטות על מידע – אובדן אמון מוחלט - אמינות המידע תהפוך להיות אחד האתגרים הגדולים ביותר לצרכנים, עסקים וממשלות בשנת 2017, מאחר שלא יהיה ניתן לסמוך על מידע ממקורות שנחשבו בעבר כאמינים. התקפות סייבר לא יכוונו רק נגד ארגונים ספציפיים, אלא ינסו לפגוע בחברה האנושית בכלל, במטרה לערער את האמון הכולל.

קרא עוד...

כל בעל אתר ובפרט בעל עסק שיש לו אתר אינטרנט, רוצה להגיע לרמת חשיפה מקסימאלית בגוגל. זו הדרך היחידה שתאפשר לו להרוויח באינטרנט. לבנות אתר מבלי לעזור לו להיחשף לקהל גולשים מקסימאלי, לא יכול להועיל. בשביל לחשוף את האתר לכמות גולשים מקסימאלית, יש צורך לעשות לו קידום.

קרא עוד...

באחד הקטעים היותר ידועים ממופעי הסטנד-אפ שלו, הקומיקאי הפופולרי לואי סי.קיי. מספר על טיסה שהיה בה, אשר הציעה לנוסעיה חיבור אלחוטי לאינטרנט, ומתאר כיצד אחד הנוסעים בטיסה זעם על העובדה שהמכשיר שלו לא מצליח להתחבר לרשת. סי. קיי. מלגלג על רמת הפינוק המדהימה שהגענו אליה, כאשר גם כאשר מעניקים לנו שירות לא ייאמן כגון חיבור לאינטרנט בזמן טיסה, העיכוב הקטן ביותר יכול לגרום לנו להפוך לזועמים וחסרי סבלנות.

קרא עוד...