בתכנית "בצהרי היום" עם אלעד קינסט ברדיו קול חי, התייחס היום רב העיר חולון ובנו של הרב עובדיה יוסף- לדבריו של ח"כ אמסלם בנושא האברכים. הרב אברהם יוסף: "מי שאומר שהם לומדים לעצמם והם אגואיסטים הוא בגדר כופר"

היום, התראיין הרב אברהם יוסף, בנו של הרב עובדיה יוסף ורב העיר חולון, בתכנית "בצהרי היום" עם אלעד קינסט ברדיו קול חי. בראיון אשר עסק בתענית שנגזר על ידי הרבנות הראשית למען הגשם, התייחס הרב אברהם יוסף לסערה סביב דבריו של הרב ח"כ אמסלם :

"הרמב"ם כותב שדרך התשובה היא לא רק לתקן את המעשים שאדם עושה לא טוב אלא גם לתקן את ההשקפות הלא נכונות, את המחשבות שהוא בעצם כאילו הולך ונגרר אחרי דעות כוזבות. גם מהן צריך לשוב בתשובה ולתקן את מעשיו. אנחנו חשופים יותר מדי לכל מיני גחמות, כל מיני אנשים שממציאים דברים, בודים דברים מליבם ומזה צריך לחזור בתשובה.

אני מצטער שאני כאילו נראה כגולש לפוליטיקה אבל אני לא יודע מה קרה לנו. הרי לומדי התורה מי שאומר שהם לומדים לעצמם והם אגואיסטים הוא בגדר כופר, הוא בגדר אפיקורוס. מי שחושב שלומדי התורה זה רק כדי לצאת גדולי תורה, פוסקי הלכות, הוא בגדר אפיקורוס. אלה דברי הגמרא - לומדי התורה הם מגנים על הדור, לומדי התורה הם בעצם החיילים שנמצאים בקו החזית. בלעדיהם חלילה אין לנו קיום, אין לנו אוויר לנשימה".