מטה מאבק תושבי חוף כרמל בירך הבוקר את מדינת ישראל ואת יצחק תשובה על גילוי מרבצי הגז החדשים וקורא למדינת ישראל לעצור את הסתערותו של תשובה אל עבר חופי הכרמל בניסיונותיו להקים את מפעלי הגז באזור תיירותי עמוס תושבים ורגיש באופן סביבתי

כלים

לדברי דובר מטה המאבק, רמי שדה, ליצחק תשובה יש אינטרס ברור לממש את רווחיו מקידוחי הגז, אך אסור שבתהליך זה ייפגעו האינטרסים הציבוריים והלאומיים של מדינת ישראל.

מטה המאבק קורא לתשובה להסיר ידיו מהחלופות היבשתיות ולפעול כפי שמקובל ברחבי העולם, ולהקים את המפעלים הדרושים לזיקוק גז בלב ים.

"הקמת מפעלי הגז בחוף הכרמל היא אסון לאומי בהיבטים של תכנון, בטחון, בטיחות וסביבה ותביא להרס מוחלט של אופי החיים באזור. בעוד שבעולם המערבי מעדיפים לבנות מתקנים מסוג זה בים וזאת לאור ניסיון קשה עם אירועי פיצוץ וזיהום, בישראל מעדיפים את האינטרס היזמי על פני האינטרס הציבורי." אומרים במטה המאבק.

ביום שבת הקרוב ( 5.06), החל מהשעה 11:00 יקיימו תושבי חוף כרמל ועשרות גולשים מרחבי הארץ צעדת מחאה בחוף שדות ים כנגד הכוונה להקים מפעלי גז בחוף הכרמל. אירוע המחאה יסתיים ביצירת מעגל הגולשים הגדול ביותר בארץ

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS