חה"כ יפעת שאשא ביטון

יו"ר הוועדה לזכויות הילד, ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון ממפלגת כולנו, שהובילה יחד עם שר האוצר ומרכז השלטון המקומי את התכנית להוזלת מחירי הצהרונים, בירכה על ההסכם

קרא עוד...

אחרי שהתינוק גדל מעט והפך להיות פעוט אתם מרגישים שכבר תוכלו להשאיר אותו עם בייביסיטר בהזדמנויות שונות? אם כך, אתם כנראה צודקים כי למה לא בעצם? זה שאתם אוהבים את הילד שלכם זה ברור, אך האם זה אומר שבגלל זה לא כדאי שתצאו לבלות מידי פעם?

קרא עוד...

מציאות מדומה VR STATION בגלילות

רשת מתחמי המציאות המדומה VR STATION בגלילות ובראשל"צ פתחה לכבוד חופשת הפסח מתחם נוסף של משחקים במציאות מדומה בקניון ארנה בהרצליה למשך חודש ימים, עד סוף חודש אפריל. במתחם בקניון ארנה, כמו בשני המתחמים האחרים, מוצע מגוון רחב של משחקים במציאות מדומה המבוססים על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום HTC-VIVE.

קרא עוד...

בפארק הטרמפולינות Sky Jump ברעננה

פארק הטרמפולינות Sky Jump ברעננה מארגן מופעים ופעילויות מקסימות לילדים ולכל המשפחה: מופע מרהיב של קוגומלו – מאסטר הקפוארה של ישראל וכוכב הילדים יציג בפארק עם קבוצת קפואריסטים מופעי קפוארה ואקרובטיקה עוצרי נשימה!

קרא עוד...

הכנת מצות במעון. צילום: יח"צ

נפתחה ההרשמה למעונות היום - על רקע שאלות בלתי פתורות בעניין מצוקת כוח-אדם, תנאי העבודה של המטפלות ומחסור בכיתות לימוד, נפתחה השבוע ההרשמה לקראת שנת הלימודים הבאה במעונות היום המפוקחים.

קרא עוד...

צילום: חברת קרפיד

מהיום, היישומון וההדרכה של הצמיד המציל חיים "ברקיד" מונגש גם לדוברי השפה הערבית. יזמי הצמיד מודיעים: בקרוב היישומון יפותח גם בשפות נוספות. בעקבות מקרי אובדן רבים של ילדים במגזר הערבי, החליטו יזמי הצמיד החכם "ברקיד", אליאב אלחדד ומעיין אלמסי מבאר שבע לפתח את היישומון גם בשפה הערבית וכך להנגיש אותו לחלק נוסף באוכלוסיה במטרה למנוע מקרי אובדן נוספים.

קרא עוד...