השר איוב קרא. צילום: Remi Jouan

רכבת מהירה מדמשק לחיפה! ראש האופוזיציה הסורית, פהד אל-מסרי, התקשר היום אל השר במשרד ראש הממשלה, ח"כ איוב קרא והציע להתניע את המהלך.

קרא עוד...

נדב ארגמן ראש השב"כ. צילום: ניב אהרונסון

ראש השב"כ לוועדת החוץ והביטחון: "חמא"ס, הנמצאת במצוקה אסטרטגית, מעוניינת לערער את המציאות הביטחונית ביו"ש באמצעות פיגועי תופת" ראש שירות הביטחון הכללי, נדב ארגמן, הופיע היום (ב') בפני מליאת ועדת חוץ וביטחון, בראשות ח"כ אבי דיכטר (ליכוד).

קרא עוד...

תוכנית השר ארדן לחיזוק הביטחון במרחב הכפרי יוצאת לדרך

לראשונה: המשרד לביטחון פנים בהובלתו של השר הנוכחי, השר גלעד ארדן, מממן אמצעי הגנה וביטחון ביישובים הכפריים - השר גלעד ארדן חשף את פרטי התוכנית במפגש עם ראשי רשויות, מנכ"לים וקב"טים ממועצות אזורית מכל רחבי הארץ בכנס בו השתתפו סגן ראש אג"מ ומנכ"ל המשרד אליעזר רוזנבאום.

קרא עוד...

צילום: דוברות הכנסת

דיון ראשון בוועדה לביקורת המדינה על דו"ח מבקר המדינה בעניין "צוק איתן" - ראש המל"ל בעת המבצע, ראש המוסד יוסי כהן: "קשה לי לקבל את הקביעה שחברי הקבינט לא ידעו, לא הבינו או שלא היה בפניהם כל המידע. יש אובססיה בנושא הדיון בחלופות" - חה"כ חיים ילין: "כל ילד בעוטף עזה היה מודע לאיום המנהרות ותירגל כניסה למרחבים מוגנים מאז 2012, ורק הקבינט והמל"ל לא ידעו את חומרת האיום".

קרא עוד...

עוה"ד יואב אלמגור

משרד הביטחון יפסיק לפצות שוטרים על נכות. משפטנים: "אות קלון למדינה המפקירה כך את שוטריה". לקראת סוף אפריל יפסיק קצין התגמולים של משרד הביטחון לטפל בתביעות שוטרים ואנשי קבע אשר הפכו לנכים במהלך שירותם. על פי הוראות החוק החדש, יופנו השוטרים להגשת תביעה למוסד לביטוח לאומי לטיפול בפציעותיהם ובמחלותיהם, בדומה לשאר אזרחי ישראל.

קרא עוד...

מנכ"ל רפאל, האלוף (במיל') יואב הר-אבן,

חברת רפאל בע"מ סיימה את שנת 2016 ברווח נקי של 473 מיליון שקלים (123 מיליון דולר) עם שיא בקבלת הזמנות בהיקף של 10.7 מיליארד שקלים (כ-2.8 מיליארד דולר). רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע"מ סיימה את שנת 2016 ברווח נקי של 473 מיליון שקלים, עם שיא בקבלת הזמנות בהיקף של כ-10.7 מיליארד שקלים ושיא בצבר ההזמנות שעומד על כ-21.7 מיליארד שקלים (שתיים וחצי שנות פעילות). מכירות החברה עמדו בשנה זו על כ-8.3 מיליארד שקלים.

קרא עוד...