דובר ההסתדרות, אייל מלמה, זועם על הנהלת בנק דיסקונט למשכנתאות. מלמה כותב ל- thepulse, במאמר אישי ומשוחרר, על המכתב ששלח אלדד זרחיה, סמנכ"ל הבנק, לעובדים, שהתחילו להתארגן להקמת וועד. "הבנתם? המנהל שלכם שולח לכם מכתב תמים שעניינו בסך הכל "לעדכן" אתכם בדבר התארגנות העובדים. אלא שתוך כדי העדכון מעביר לכם מסר מאוד ברור שדעתו ממש לא נוחה ממהלך ההתארגנות", כותב מלמה

קרא עוד...

בטור דעה מיוחד ל- Thepulse כותב שאול אלבז, מנהל כפר הנוער החינוכי "מאיר שפיה", על הסטריאוטיפ המלווה את החינוך הפניימתי וכפרי הנוער החקלאיים, טוען כי כפרי הנוער החקלאיים מייצגים למעשה את החינוך האליטיסטי ביותר, ותוהה: באמת עדיפה המשפחה הגרועה ביותר על הפנימייה הטובה ביותר? אם המצב כל כך גרוע, מדוע 90 אחוז בוחרים להישאר?

קרא עוד...

יגאל אפטר כועס על שר התחבורה ותוהה, בטור דיעה אישי, מדוע משרד התחבורה לא פותר אחת ולתמיד את בעיית נהגי המשאיות שנרדמים על ההגה באמצעות חיוב של התקנת טכוגרפים דיגיטליים בכל משאית. במקום להעסיק יחידת פקחים מיוחדת,  שבשום פנים ואופן איננה מסוגלת לבדוק את כל נהגי המשאיות כל הזמן, חשיבה מתקדמת ושימוש בטכנולוגיה קיימת, יכולה לפתור את הבעיה באופן מוחלט ולהציל חיי אדם.

קרא עוד...

nahshon1 חמש שנים חלפו מאז הגרוש הבלתי נתפס והמיותר מגוש קטיף ומצפון השומרון, בהן אינני מפסיקה לחפש דרך שתעורר את הציבור היקר -אוהב העם והארץ- לומר אמירה ברורה ונחרצת: לעולם לא שוב!
קרא עוד...

תרבות המינויים בשירות הציבורי נמצאת בשפל שאף הציניקנים הגדולים לא פיללו לו. אם אתם רוצים לראות חגיגה אמיתית, סעו לקרנבל בברזיל. מובטחת לכם חוויה של פעם בחיים. אבל אם בוער לכם לראות חגיגה של ממש עכשיו, צריך רק לפתוח את העיניים ולהסתכל על קרנבל המינויים בשירות הציבורי.

קרא עוד...