מה ההשלכות של אישה מורדת

קרדיט תמונה FREEPIK

אישה מורדת תוכרז לאחר שהאישה מסרבת לקיים יחסי אישות עם בעלה, אך מה ההשלכה של הכרזה זו? האם ניתן למנוע את ההכרזה על האישה כמורדת

רוצה להתגרש ולא יודע איך מתגרשים ברבנות

המידע הזה הוא בשבילך! אם אתה רוצה להתגרש ולא יודע איך מתגרשים, אם אינך מכיר את התנהלותו של טקס הגירושין ועוד אינפורמציה מעניינת על הליך הגירושין כולו.

עו”ד גירושין – האם ימליץ על הליכי גישור בגירושין?

עורכי דין בישראל, העוסקים בדיני משפחה, מטפלים בתיקי גירושין רבים. הקושי הגדול עמו נאלצים בני הזוג להתמודד במסגרת גירושין, הוא הצורך לקבל החלטות ראציונליות, בשעת משבר.

מתגרשים? עשו זאת בצורה מכובדת

כשליש מהזוגות הנשואים בישראל יתגרשו בשלב זה או אחר. סטטיסטיקה זו עגומה למדי אך היא חלק מהמציאות. קשיים כלכליים, שינויים באורחות החיים, חילוקי דעות שלא ניתן לגשר עליהם וסדקים המתגלעים באמון ההדדי בזוגיות מביאים זוגות רבים להחליט "לפרק את החבילה". הדבר לגמרי יכול להיות לטובה ולאפשר לכל אחד מן הצדדים להתחיל דרך חדשה ומיטיבה. לכן, כדאי גם את הפרידה לעשות בנועם ובתבונה, על מנת לסיים הכול בצורה יפה ומאפשרת צמיחה. אלו כמה עקרונות שחשוב לזכור כשמחליטים לצאת לדרכים נפרדות.

האישה ניהלה רומן עם המעצב של הבית החדש. הבעל תבע גט

עו''ד גיא אופיר. צילום שרית נס

בני זוג תושבי הצפון, רכשו לפני מספר חודשים את מה שהיה אמור להיות בית חלומותיהם והם אף שכרו את שירותיו של מעצב, אך מתביעה לגירושין שהגיש הבעל באמצעות ב"כ עו"ד גיא אופיר מומחה לדיני משפחה וירושה לביה"ד הרבני האזורי בחיפה, התברר שהאישה הרבתה להיפגש עם המעצב, אך לא לצורך תכנון הבית החדש, אלא למפגשים רומנטיים. האישה הכחישה את טענותיו של בעלה וטענה כי זה הפך להיות קנאי אובססיבי, אך הבעל ששכר את שירותיו של חוקר פרטי, השאיר את האישה המומה כשהציג בפני הדיינים את הממצאים שבידיו שלא הותירו בידיהם בררה אלא לחייבם בגט.

האישה זימרה בדרך למדרגות הרבנות...

עו''ד גיא אופיר. צילום: שרית נס

תושב הצפון שנדהם לגלות שרעייתו החברה בחבורת זמר אזורית, ניהלה רומן עם אחד הזמרים בחבורה שהוא לא אחר מחברו הטוב ביותר מילדות, הגיש באמצעות ב"כ  עו"ד גיא אופיר  מומחה לדיני משפחה וירושה תביעה לגירושין בביה"ד הרבני האזורי בחיפה. האישה טענה כי המדובר בסה"כ ביחסי ידידות ולא ביחסים רומנטיים, אך הבעל הציג בפני הדיינים ממצאים חד משמעיים, שחייבו את האישה בגט.

העילה לתביעה לגירושין: האישה מאזינה למוסיקת רוק כבד בעברית וברוסית...

עו''ד גיא אופיר. צילום שרית נס

מסתבר שהעדפה לסגנון מוסיקלי בין בני זוג, עלולה להביא לגירושין, כך עולה מתביעה לגירושין שהגישו תושב הצפון, באמצעות ב"כ עו"ד גיא אופיר, מומחה לדיני משפחה וירושה לבית הדין הרבני האזורי בחיפה שבה נטען  ע"י הבעל שמעדיף להאזין למוסיקת קלאסית, כי, "האישה החלה לשמוע בשנים האחרונות מוסיקת רוק כבד של להקות אמריקאיות וגם רוסיות והפכה את חיי המשפחה לגיהנום..."

המורה לחשבון שלימדה יותר מדיי...גם במיטה את אביו של אחד מתלמידיה...בעלה דורש גט

עו''ד גיא אופיר. צילום שרית נס

תושב הצפון, שסבר כי רעייתו משמשת בשעות אחר הצהריים כמורה לחשבון במסגרת שיעורים פרטיים הופתע לגלות אותה כשהיא מקיימת במיטתם יחסים אינטימיים עם אביו של אחד מתלמידיה...הבעל הפגוע שכר את שירותיו של עו"ד גיא אופיר, מומחה לדיני משפחה וירושה, על מנת שזה יגיש תביעה לגירושין לביה"ד הרבני האזורי בחיפה

הבעל רוצה להתגרש בטענה שרעייתו מסרבת להפעיל מזגן בחורף ובקיץ...

עו"ד גיא אופיר. צילום: שרית נס

מזגן כעילה לגירושין. קשה להפתיע את דייני ביה"ד הרבני האזורי בחיפה, שחשבו שהם כבר ראו בכל הקשור לתביעות גירושין, אך הפעם גם הם נדהמו מתביעה גירושין יוצאת דופן שהגיש תושב הצפון באמצעות ב"כ עו"ד גיא אופיר, מומחה לדיני משפחה וירושה, הטוען כי אשתו  עושה כל שביכולתה בשנים האחרונות על מנת  לדבריו, "להקשות עליו את החיים" ומונעת ממנו להפעיל את המזגן בביתם כאמור הן בקיץ והן בחורף.

המצילה "לא הצילה..." את חיי הנישואין....

עו"ד גיא אופיר. צילום: שרית נס

חוקר פרטי ששכרה אישה תושבת הצפון בעצתו של ב"כ עו"ד גיא אופיר,  מומחה לדיני משפחה וירושה, חשף כי הבעל, שסיפר לאשתו כי החליט לשמור על כושר  ובמיוחד להרבות בשחייה... "מתאמן..."  בביתה של  המאהבת המשמשת כמצילה בבריכה  באחד ממרכזי הספורט והפנאי בצפון... האישה הפגועה החליטה להגיש תביעה לגירושין שתוגש בימים הקרובים לביה"ד הרבני האזורי בחיפה