ביום שבת הקרוב ( 14.4 ) בשעה 20:30 יחגגו במועצה המקומית בית אריה-עופרים את חגיגות המימונה המסורתיות * השנה צפויים להשתתף גם אורחים מהכפר הפלשתיני הסמוך * ראש המועצה המקומית בית אריה-עופרים, אבי נעים:"זה ביטוי לדו קיום ויחסי שכנות המבוססים על כבוד הדדי"

כלים

כבכל שנה מציינים במועצה המקומית בית אריה עופרים את חגיגות המימונה כמיטב המסורת ובה לוקחים חלק מאות מתושבי המועצה. גם השנה, החליט ראש המועצה המקומית, בית אריה-עופרים להזמין את תושבי הכפר לובן, הסמוך למועצה, לחגיגות המימונה המסורתיות.

כפר לובן הנו כפר פלשתיני השוכן בסמך למועצה המקומית בית אריה עופרים הנמצאת מרחק עשרים דקות מתל אביב. במרבית ימות השנה מקיימים תושבי היישובים חיי שכנות ענפים המבוססים על מסחר מפותח ותעסוקה.

בשנים האחרונות התהדקו היחסים בין תושבי היישובים ורבים מהפלשתינים מבקרים באופן קבוע את חבריהם מבית אריה עופרים. גם תושבי בית אריה מבקרים תכופות בלובן ומשתתפים בשמחות כגון חתונות ואירועים חברתיים. בהתאם לכך, נענו תושבי לובן בחיוב להזמנת ראש המועצה ורבים מהם כבר אישרו את השתתפותם. ראש המועצה המקומית בית אריה-עופרים, אבי נעים:"זה ביטוי לדו קיום ויחסי שכנות המבוססים על כבוד הדדי"