תנועת השמאל גוש שלום קוראת לאמנים אסף אמדורסקי, עברי לידר, ברי סחרוף, שלום חנוך, ארקדי דוכין ו"החברים של נטאשה" לבטל את הופעתם בפסטיבל שיתקיים בפסח בהתנחלות מצפה שלם, ליד המפעל של חברת "אהבה". "תמורת בצע כסף הסכימו אמנים ידועי שם להשתתף בפסטיבל שיתקיים בהתנחלות מצפה שלום שבחלקו הצפוני של ים המלח, סמוך למפעל של חברת 'אהבה' המשתמשת במשאבים טבעיים של שטח כבוש תוך הפרת החוק הבינלאומי" אומרים בגוש שלום

התנועה קוראת לאמנים אסף אמדורסקי, עברי לידר, ברי סחרוף, שלום חנוך, ארקדי דוכין וחברי להקת "החברים של נטאשה" לבטל מיד את השתתפותם ב"פסטיבל אהבה בים המלח" אשר אמור להתקיים בחול המועד פסח. את הפסטיבל מארגנת חברת "אהבה" בשיתוף עם המועצה האזורית "מגילות" בשטחים.

"עליכם לדעת ולהבין כי השתתפותכם ב"פסטיבל" הזה תהיה נקיטת צעד פוליטי ברור בנושא השנוי ביותר במחלוקת בין ישראל והקהילה הבינלאומי. ואשר משסע את החברה הישראלית מבפנים זה 43 שנה" כותב דובר גוש שלום אדם קלר אל האמנים. "צפון ים המלח הוא שטח כבוש, שלפי החוק הבינלאומי אסור למדינת ישראל להקים בו התנחלויות או לנצל לצרכים מסחריים את המשאבים הטבעיים בו. בהסכם אוסלו התחייבה מדינת ישראל להעניק לרשות הפלסטינית גישה לצפון ים המלח כבר לפני יותר מעשר שנים, אך הפרה ברגל גסה התחייבות זאת.

"בכל העולם מתקיימות כיום הפגנות ופעולות מחאה נגד מכירת מוצרי הקוסמטיקה של 'אהבה', כאשר נשים אירופאיות ואמריקאיות נושאות שלטי מחאה בנוסח 'לא נקנה את המוצרים האלה, היופי הזה נובע משוד'. אל תתנו לחברת 'אהבה', שהיא ההיפך ממה שאומר שמה, להשתמש לרעה בשמכם הטוב בעולם התרבות הישראלית ולזהם אותו בכתם חרפה שלא ימחק".