השימוש בשמן CBD, המופק מקנאביס, זכה לתשומת לב משמעותית בשנים האחרונות בשל השפעותיו הטיפוליות הפוטנציאליות על מצבים נפשיים, בעיקר דיכאון וחרדה. מאמר זה בוחן את הקשר בין קנאביס לבריאות נפשית, תוך התמקדות כיצד שמן CBD יכול לעזור להקל על סימפטומים של דיכאון וחרדה.

קרא עוד...

הסרת עודפי עור היא הליך כירורגי המבוקש לעתים קרובות על ידי אנשים שחוו ירידה משמעותית במשקל או גורמים אחרים שהובילו לעור מתוח ונפול. טיפול בבעיות עור עודפות יכול לשפר באופן משמעותי את איכות החיים, ההערכה העצמית והתחושה הכללית של האדם. מאמר זה נועד לספק הבנה של השיטות הנפוצות להסרת עודפי עור, הסיבות מאחורי המראה של עודפי עור, וטיפולים משלימים כגון הליכי מתיחת בטן. חשוב לזכור כי המידע המובא כאן הינו למטרות כלליות בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי.

קרא עוד...

עלייתה של הסרת קעקועים בלייזר

בשנים האחרונות, הסרת קעקועים בלייזר צברה פופולריות עצומה כשיטה אמינה ויעילה להסרת קעקועים לא רצויים. עם ההתקדמות בטכנולוגיית הלייזר, אנשים יכולים כעת להיפרד מקעקועים שאינם משקפים עוד את התמונה או אורח החיים הרצויים להם. אם אתה מוצא את עצמך שוקל הסרת קעקועים בלייזר, חשוב להבין את התהליך, הסיכונים והציפיות הקשורים לטיפול זה.

קרא עוד...

הקיץ הוא הזמן המושלם להתפנק עם שפע הפירות הטריים שיש לטבע להציע. ואיזו דרך טובה יותר ליהנות מהעונה הזו מאשר עם מגשי הפירות הטריים הטעימים והמזינים שנשלחים עד פתח ביתך?

בין אם אתם מארחים ברביקיו בחצר האחורית, מתכננים פיקניק בפארק, או פשוט רוצים לפנק את עצמכם בכמה חטיפים מרעננים, מגשי פירות הם הבחירה האידיאלית.

קרא עוד...

אין זה סוד, שעם השנים יותר ויותר זוגות בוחרים בשלב מסוים בזוגיות שלהם, לפנות לייעוץ זוגי אצל אנשי מקצוע. אם בעבר זה היה נחשב כמעט לטאבו ורק מעטים הזוגות היו נוהגים כך, הרי שהיום נדמה שרוב הזוגות בוחרים באופציה הזאת.

יש סיבות רבות מדוע ייעוץ זוגי הפך להיות דבר מאוד מקובל ופופולארי בקרב זוגות רבים. למשל, ההבנה שזוגיות היא לא דבר פשוט וקל ובשביל לתחזק ולשמר אותה צריך לפעמים להיעזר באנשי מקצוע חיצוניים. כמו כן, היום הרבה יותר מקובל ונהוג לטפל בדברים, לפתוח אותם ולדבר עליהם ולא להשאיר אותם סגורים ונעולים בתוך הבית. יהיו שיטענו שהיום הציפיות של בני זוג הן שונות מהציפיות שהיו להורים שלהם מהזוגיות, הדרישות הן אחרות ובאופן טבעי האתגרים הם שונים.

קרא עוד...

מקור:PIXAPAY

אובדן שיווי משקל שקורה ככה סתם באמצע החיים וללא בעיה רפואית נוירולוגית הוא מצב שמוכר לרבים, אבל יש לו פתרון. בין 20%-40% מהאנשים סובלים במהלך חייהם לפחות פעם אחת מהבעיה שנקראת ורטיגו כך שהיא מוכרת לרבים שאינם יודעים שגם יש מה לעשות במקרה כזה. טיפול בורטיגו הוא טיפול וסטיבולרי שמיועד להחזיר לאנשים את השליטה ביציבה שלהם ובשיווי המשקל, כדי שיוכלו לחזור ולעמוד על רגליהם, לתפקד ולהמשיך בחייהם כרגיל. זה מחייב ביצוע תרגילים שונים שיכולים לשפר את המצב משמעותית בתוך כמה ימים. במקרים חמורים יותר אפשר ללמוד לאמן את המוח מחדש כדי שיוכל להתגבר על הבעיה ובכל מקרה תוכלו לקבל פיזיותרפיה בבית שתעזור לכם בכך. זה משולב בשיתוף פעולה עם קופת החולים שלכם ומומלץ לבדוק את הזכאות שלכם לכך.

קרא עוד...