מיניות האדם היא חלק בלתי נפרד מההוויה שלו ויש לה משמעות מרחיקת לכת בכל ההתנהלות שלו. יחסי מין נועדו להתרבות והם השלב הראשון בדרך להולדת הדורות הבאים אך יחד עם זאת, הם גם נועדו למלא צרכים גופניים, נפשיים ואחרים - הם חיוניים לגוף האדם עצמו ותורמים למערכות היחסים בין המקיימים אותם.

קרא עוד...

הפרעה אובססיבית קומפולסיבית (OCD) היא הפרעה נפשית הכוללת מחשבות טורדניות (תמונות, דימויים, דחפים) והתנהגויות כפייתיות חזרתיות. המחשבות הטורדניות יכולות להיות, למשל, סביב זיהום מחיידקים. כאשר המחשבה הטורדנית עולה, היא מעוררת מצוקה קשה כך שהאדם מרגיש דחף לבצע טקס מסויים כדי להפחית את המצוקה. לטקסים אלו קוראים קומפולסיות. מחשבה טורדנית על זיהום מחיידקים למשל, עלולה להוביל לטקסים כפייתיים של רחיצת ידיים, מקלחות ארוכות וכיוצא בזה. לכולנו עולות מדי פעם מחשבות לא נעימות או מעוררות מצוקה וכולנו נרגיש מדי פעם צורך 'לבטל' אותן על ידי עשיית פעולה מסויימת (שלא תמיד קשורה למחשבה עצמה). מי מאיתנו לא מצא את עצמו דופק על עץ לאחר שאמר משהו טוב, או יורד חזרה לחניה לבדוק אם נעל את האוטו?

קרא עוד...

פילאטיס היא אחת משיטות האימון הנפוצות בעולם שתפקידה לשפר את היציבה ואת התפקוד היום יומי. האימון כולל סדרת תרגילים המפעילם שרירים שונים בגוף כמו את השרירים המייצבים, המפרקים, שרירים, חוליות, רצפת האגן וכו'. המטרה הסופית ש האימון היא לגייס את השרירים הנכונים בכל תנועה שנבצע, וכך נוכל לקבל טווחי תנועה גדולים יותר בעת ביצוע פעילויות שונות.

קרא עוד...

התמכרות לקנאביס

בשנים האחרונות ישנה מגמה עולמית של יחס מתירני כלפי צמח המריחואנה. במדינות שונות אנו רואים מדיניות של אי הפללה; היתרים לשימוש רפואי ועד לגליזציה מוחלטת במקומות מסוימים. צמח הקנאביס זכה לשינוי תפיסתי בדעת הקהל והוא נתפס כבלתי מזיק ובלתי ממכר. אך מה אנחנו באמת יודעים על צמח המריחואנה.

קרא עוד...

התקרחות היא אחת מהנושאים הידועים כקשים להתמודדות בחיי היום יום. היא גורמת להשפעות פסיכולוגיות של דיכאון, חרדות וירידה בביטחון העצמי. התקרחות עלולה להטריד עד כדי פגיעה עמוקה בחיים האישיים של הפרט ולהוביל להתעסקות אובססיבית במציאת פתרון הולם. הפתרון שאנו מציעים הוא מראה שלי שיער קצוץ המעניק קו שיער נקי ומסודר על ידי מיקרופיגמנטציה.

קרא עוד...

יש גיל שמתחילים כבר להרגיש את הכאב בעצמות, התנועה לא קלילה כמו בעבר, קשה יותר להסתובב ברגל בוודאי למרחקים ארוכים וחוסר הנוחות מורגש לעיתים כבר מהצעד הראשון. הבשורות הטובות הן שיש פתרון תחבורה שמתאים לגיל השלישי וילווה אתכם בנאמנות לאורך תקופת גיל הזהב.
הקלנועית שהיתה מזוהה בעבר עם קיבוצים ומושבים, נכנסת גם לשטחי העיר ומביאה עמה יתרונות רבים לכל מי שמחפש דרך להתנייד בנוחות ובקלות. מדוע הקלנועית מתאימה במיוחד לגיל הזהב וכיצד לבחור דגם מנצח? מסע על גלגלים.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

נוב 28, 2019

וופורייזר – מה זה וכיצד הוא עובד

חדשות הבריאות
נוב 26, 2019

מדוע צריך לבצע תהליך החלפת ברך?

חדשות הבריאות
נוב 20, 2019

יישור שיניים ללא גשר!

חדשות הבריאות