יש אנשים שעושים טיול מוזיאונים, יש כאלה שעושים טיולי כנסיות, יש כאלה שעושים טיול שופינג, ויש מי שעושה טיול ציורי קיר. בירת ציורי הקיר העולמית היא ללא ספק סן פרנסיסקו, כך שאם תחפוץ נפשכם לעשות טיול מיוחד ולא שגרתי ברחובות צבעוניים ומצוירים זה המקום שאליו כדאי לכם לטוס.

קרא עוד...

צילום: בריטיש איירווייס

הכי צר בעולם, הכי גבוה בעולם – מגדל תצפית ממונע כמו שעוד לא ראיתם: מגדל התצפית הממונע הגבוה ביותר בעולם נבנה בימים אלה בברייטון שבבריטניה, הסמוכה לשדה התעופה גאטוויק.

קרא עוד...

ביום חמישי, 3 בדצמבר 2015, תתקיים מסיבת עיתונאים ואירוע לרגל השקת קווי התעופה של חברת "מונרך איירליינס" לישראל וקבלת הטיסה הראשונה. האירוע יתקיים במעמד שר התיירות,יריב לוין, מנכ"ל מונרך איירליינס, אנדרו סוויפלד ושגריר בריטניה בישראל,דיוויד קווריומשתתפים נוספים

קרא עוד...

זה מתחיל ביום חגיגות בר המצווה. "הנער הופך לגבר", אומרים המבוגרים וטופחים בחוזקה על גבו של העלם הרך. לא חולפות חמש שנים ואותו בחור צעיר עולה על מדי החאקי של צה"ל וגורם להוריו גאווה אדירה. בהמשך עוד יגיע יום חתונתו, וכמובן, הפיכתו להורה בעצמו, אבל עד שהקסם יגיע, ישנו עוד יום אחד בחייו של הישראלי המצוי, שישנה את חייו לנצח – היום בו הוא יוצא לטיול אחרי הצבא.

קרא עוד...

טיולי ג'יפים מהווים דרך מהנה ומרגשת ביותר לחקור את הטבע, את השבילים שהרכב הפרטי שלנו לא יכול להגיע אליהם ואת האזורים במדינה שלא יוצא לנו לראות בדרך כלל. עבור אינספור ישראלים המשוגעים לעניין מדובר בשגרה של ממש – מדי סוף שבוע עולים על הג'יפים ויוצאים לחקור עוד חלק מישראל.

קרא עוד...

מעטות המדינות שיכולות להציע היום לסטודנטים, את מה שתאילנד מציעה לה. איים מרהיבים עם חופים קסומים, אתרי צלילה, מסיבות, פאבים ומסעדות טובות, והכל במחירים זולים.אז מה הפלא שסטודנטים רבים מנסים את החופשות השונות בלימודים כולל חופשת הקיץ על מנת לרכוש חבילות נופש לתאילנד?

קרא עוד...