מלון פאסאנו, ריו דה ז'נרו

לא צריך לוותר על מלון טוב באולימפיאדה בגלל חשש מנגיף הזיקה או אירועים בטחוניים - אחד החששות של מזמיני חופשות הוא צורך בביטול שיחייב אותם בתשלום למלון. למרות הקרבה לאולימפיאדה, מלונות איכותיים בריו עדין מאפשרים הזמנות עם החזר כספי מלא במקרה של ביטול

קרא עוד...

"מעבדה מעופפת" ראשונה ושיחת ועידה חיה בטיסה הראשונה של לופטהנזה לעמק הסיליקון

"מעבדה מעופפת" ראשונה ושיחת ועידה חיה בטיסה הראשונה של לופטהנזה לעמק הסיליקון - בסוף השבוע האחרון, חנכה חברת התעופה לופטהנזה קו חדש בין פרנקפורט לסאן-חוזה, קליפורניה. סאן-חוזה ממוקמת בלב עמק הסיליקון, מקום מושבן חברות סטארט-אפ ותעשיית ההי-טק. בנוסף, גם יצרניות רכב רבות מפעילות את מעבדות המחקר שלהן באזור זה. לופטהנזה הפעילה בטיסת הבכורה לסאן-חוזה "מעבדה מעופפת" (FlyingLab) אשר אפשרה לנוסעים לבחון רעיונות חדשים למוצרים ושירותים

קרא עוד...

טיולים מאורגנים לאיטליה

איטליה, ארץ המגף, היא מדינה אירופאית הגובלת בהרי האלפים, צרפת, שוויץ, סלובניה ועם אוסטריה. במרכז המדינה, בתוך רומא, נמצאת גם הוותיקן. המדינה עצמה מעט מדינה חמה ים תיכונית ונופיה משתנים בין חלקיה השונים. טיולים מאורגנים לאיטליה יוצאים לאזורים שונים שלה ולרוב אי אפשר לראות את כולה בטיול אחד יחיד.

קרא עוד...

צפון קוריאה

צפון קוריאה היא אחת מהמדינות המסתוריות ביותר. המדינה נחשבת למדינה סגורה והיא מנותקת מהעולם ואפילו משכנותיה. במדינה מבקרים מדי פעם תיירים אך אפשר לומר בפה מלא כי היא רחוקה מלהיות יעד תיירותי. המטיילים בצפון קוריאה מבינים כי מדובר במדינה מסוגרת לא רק בשלב תכנון הטיול אלא גם במהלכו.

קרא עוד...

נשיא התאחדות המלונות בטורקיה, טימון בינדר

המלונאים הטורקים משתתפים בצערנו: התאחדות המלונות בטורקיה (TUR) העבירה ביומיים האחרונים להתאחדות המלונות בישראל תנחומים כנים על נרצחי פיגוע הטרור באיסטנבול והביעה גינוי מלא לטרור.

קרא עוד...

טיולים מאורגנים לקיץ הקרוב

העלייה בעלויות המחייה לא פסחה על החופשות בישראל. אם נוסיף לכך את התחרות בין חברות הטיסה השונות והעניין שיש לטיולים בחו"ל, אין זה מפתיע כי רבים מחפשים אחר יעדים לטיול מעבר לים. בין היוצאים לחופשה אפשר לראות את אלו שמעדיפים לטוס בעצמם ולדאוג לכל הפרטים לפני הטיול ובמהלכו ואפשר לראות כי לאחרונה רבים מבקשים לצאת לטיול מאורגן עם חברה המתמחה בתחום זה.

קרא עוד...